هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نسخه 1.6.3 و 1.4.16 منتشر شد
(۱۳۹۰/۲/۲، ۱۱:۴۳:۰۸ صبح)Pars نوشته است: در مورد نات فایند، پلاگین های مربوط به گوگل را نصب کردید؟
در مورد قالب هم به قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر بروید در مقابل تمپلیت های مربوطه گزینه های گزارش تفاوت و... هست.

سلام
من تا قسمت گزارش تفاوت رفتم بعدش چه کار کنم
فکر کنم باید قسمتهای سبز رو با قرمز عوض کنم
وگرنه توضیح بدین باید چه کار کنم ؟
با تشکر
انجمن گفتگوی سپهر
www.sepehrclub.ir
منتظر حضورتان هستیم
بله قسمتهای سبز رنگ رو کپی بگیرین و جایگرین قسمتهای قرمز کنین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
با سلام خدمت دوستان ارجمند
من تازه کار هستم و نسخه 1.6.2 را چند ماه پیش نصب کردم.الان طبق دستوراتی که در این تاپیک گفته شد جلو رفتم و صفحه upgrade آمد ولی هرچه یوزر و پس ادمین را میزدم بازم درخواست یوزر و پس ادمین می کند.درصورتی که یوزر و پس ادمین را هم درست وارد می کردم.لطفا در این زمینه مرا یاری نمائید.
میشه آپگیرید کامل و بدون خطر از 1.6.2 به 1.6.3 رو بگیرد با تمام جزئیات که دیگه تو هر پست یه قسمت جدید نخواد تصحیح بشه. با این چیزایی که خوندم واقعا خطرناکه ظاهرا و ریسکش زیاده. مخصوصا در مورد قالبها ظاهرا خیلی به مشکل خواهیم خورد.
ممنون و موفق باشید.
در هر صورت باید قالب رو بروز رسانی کنید. بروزرسانی هم سادست فقط

1- پلاگیناتو غیر فعال کن تا کدهاشون از قالب حذف بشن و موقع بروزرسانی قرمزشون نکنه
2- جاهایی که گفته left و right رو بهم تغییر بده تغییر نده چون پوسته چپ چین میشه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
با آموزش هاي داده شده به درستي بروز رساني انجام شدSmile
دوستان من نصب کردم به خوبی هیچ مشکلی هم وجود نداشتHeart
سلام

عزیزان یکی از دوستان یک مشکلی داره این که نسخه انجمنش 1.4.11 هست و می خواد به 1.4.16 ارتقاء بده .... یک لطفی کنید راهنمایی کنید ممنون می شم .

البته می خواستم بدونم که می شه ایشون بسته 1.4.16 رو بگیرن و ارتقاء بدن ؟ (البته فکر نمی کنم همچین چیزی بشه )

و می خواستم بدونم به چه شکل می شه 1.4 رو به 1.6 ارتقاء داد ؟

....
خواهشا میشه به صورت مختصر و مفید بگید برای ارتقا از 1.6 به 1.6.3 کلا باید چیکار کنیم

ممنون میشم خلاصه داشته باشم

فقط فایل ها جایگزین بشه کافیه یا نه ؟
(۱۳۹۰/۲/۵، ۱۰:۵۸:۵۴ صبح)MT Edition نوشته است: با آموزش هاي داده شده به درستي بروز رساني انجام شدSmile

میشه بگید کدوم پستها رو انجام بدم دقیقا کامل و کافی هست؟ ممنون میشم.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان