هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نسخه 1.6.3 و 1.4.16 منتشر شد
یه خروجی از قالب گرفتم قبلاً ولی بعد اون تغییرات زیادی توش دادم.
بقیه اش رو دست نمیزنم اوناییم که دست زدم با آموزش راست چین میکنم
مرسی پاسختون
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
درود
1- اگر پوشه install ندارید. بسته کامل 1.6.3 را دریافت کرده و پوشه install را از آن آپلود کنید.
2- چرا انقدر سخت می گیرید. یه چیز هایی می گید که آدم شک می کنه شما مدیر هستید و خودتون مای بی بی رو نصب کردید Dodgy

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۲۲:۵۴:۰۵ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۲۳:۳۸:۱۸ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۹۰/۱/۳۰، ۱۸:۳۴:۱۰ عصر) ، lordehsan (۱۳۹۰/۲/۸، ۱۲:۰۶:۰۷ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۱:۳۷:۴۱ صبح) ، umzst (۱۳۹۰/۴/۱۴، ۰۳:۰۷:۱۷ صبح)
سری رو که درد نمیکنه دستمال چرا ببندی
من که خدایی حوصله ۲-۳ روز بد بختی و ندارم
با این پست هایی هم که بچه ها میدن بوی خطر میده

آخه فایل هایی که باید جایگزین بشن خطر نا کنBig Grin

حالا عاقلانه اینه که اول تو لوکال تست کنیم بعد یک بک آپ بگیریم و نصف شب بیوفتیم به جون فروم که اگه خراب شد تا صبح بشینیم و حال کنیمBig Grin
Only two things are infinite, the universe and human stupidity
Albert Einstein

website: onlinewebtool.com

سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۲۳:۳۸:۱۰ عصر) ، davaran (۱۳۹۰/۲/۱، ۰۲:۵۰:۴۶ صبح)
(۱۳۹۰/۱/۲۹، ۱۱:۲۹:۳۰ صبح)Cancer9003 نوشته است: root/install/lock

موقع بروزرسانی قالب خیلی جاها rightها رو باید به left تبدیل کرد و بلعکس. اینکار باعث بهم ریختن قالب نمیشه؟ چون قالب فارسی شدست ممکنه با اینکار چپ چین بشه
عزیزان فقط باید تغییرات انجام شده در قالب را به روز کنند. نه اینکه تمام کد های اون قسمت مربوطه را تغییر دهند. خب مشخصه در پوسته های فارسی right به left و بر عکس تبدیل شده. شما فقط باید کد هایی تغییر کرده را به روز کنید.
اینم باید آموزش بدم؟

در forumdisplay_threadlist
کد زیر را پیدا کنید:
کد:
href="misc.php?action=markread&amp;fid={$fid}">{$lang->markforum_read}</a>
این را جایگزین کنید:
کد:
href="misc.php?action=markread&amp;fid={$fid}{$post_code_string}">{$lang->markforum_read}</a>

در headerinclude
کد زیر را پیدا کنید:
کد:
src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/prototype.js?ver=1600"></script>
این را جایگزین کنید:
کد:
src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/prototype.js?ver=1603"></script>

کد زیر را پیدا کنید:
کد:
src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/general.js?ver=1600"></script>
این را جایگزین کنید:
کد:
src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/general.js?ver=1603"></script>

در index_boardstats
کد زیر را پیدا کنید:
کد:
href="misc.php?action=markread">{$lang->markread}</a>
این را جایگزین کنید:
کد:
href="misc.php?action=markread{$post_code_string}">{$lang->markread}</a>

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطh0mayun (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۲۳:۲۳:۰۹ عصر) ، peymanpbl (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۲۳:۳۱:۴۲ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۲۳:۳۷:۴۸ عصر) ، rayman1366 (۱۳۹۰/۱/۳۰، ۰۰:۴۱:۰۴ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱/۳۰، ۰۱:۱۴:۵۱ صبح) ، yahova (۱۳۹۰/۱/۳۰، ۰۱:۳۵:۲۶ صبح) ، cniran (۱۳۹۰/۱/۳۰، ۱۰:۴۹:۰۰ صبح) ، DJMOKHTAR (۱۳۹۰/۱/۳۰، ۱۸:۳۴:۱۵ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱/۳۰، ۲۰:۲۷:۱۴ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۱/۳۱، ۱۸:۰۹:۰۲ عصر) ، davaran (۱۳۹۰/۲/۱، ۰۲:۵۱:۱۱ صبح) ، Master. (۱۳۹۰/۲/۲، ۱۰:۵۶:۰۶ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۲/۵، ۱۰:۵۱:۴۰ صبح) ، mparsa (۱۳۹۰/۲/۵، ۱۱:۰۵:۳۴ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۲/۷، ۲۲:۳۷:۲۹ عصر) ، lordehsan (۱۳۹۰/۲/۸، ۲۰:۲۴:۴۰ عصر) ، K@Z3M (۱۳۹۰/۲/۹، ۲۰:۴۶:۲۱ عصر) ، arakueed (۱۳۹۰/۲/۱۴، ۱۷:۵۳:۴۳ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۱:۴۸:۰۴ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۲۲:۳۷:۱۰ عصر) ، umzst (۱۳۹۰/۴/۲۵، ۱۶:۳۹:۵۸ عصر)
سلام!
من هم با موفقیت ارتقا دادم. به این روش:

قبل از ارتقا به قالب پیش فرض سویچ کردم و بعد از ارتقا هم پچ قالب را از MyBB دانلود کرده و قالب را دستی ارتقا دادم که بدون کدام تغیرات و مشکل در قالب ارتقا یافت.
 سپاس شده توسطh0mayun (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۲۳:۳۳:۲۴ عصر)
واسه من قالب بهم ريخت بعد بارتقا قالب

تاژيك هم ارور 404 ميده؟
سلام و درود
ايا امكان اين هست كه بسته بروز رساني رو روي ماي بي بي 1.6.2 به همراه پارسي ساز اكستركت كنيم و نصب كنيم البته براي نصب انجمن از ابتدا.
من بسته 1.6.3 رو دريافت كردم از سايت اصلي و پارسي ساز 3.3 ويژه 1.6.1 هم دريافت كردم و روي فايل ها 1.6.3 در هاست اكستركت كردم و ماي بي بي رو نصب كردم و اكنون نسخه 1.6.3 نصب شده و ميخواستم بدونم اين پارسي ساز كه براي 1.6.1 منتشر شده براي 1.6.3 هم سازگاري كامل دارد.
با تشكر
(۱۳۹۰/۱/۳۰، ۱۶:۴۸:۳۹ عصر)ostad24000 نوشته است: سلام و درود
ايا امكان اين هست كه بسته بروز رساني رو روي ماي بي بي 1.6.2 به همراه پارسي ساز اكستركت كنيم و نصب كنيم البته براي نصب انجمن از ابتدا.
من بسته 1.6.3 رو دريافت كردم از سايت اصلي و پارسي ساز 3.3 ويژه 1.6.1 هم دريافت كردم و روي فايل ها 1.6.3 در هاست اكستركت كردم و ماي بي بي رو نصب كردم و اكنون نسخه 1.6.3 نصب شده و ميخواستم بدونم اين پارسي ساز كه براي 1.6.1 منتشر شده براي 1.6.3 هم سازگاري كامل دارد.
با تشكر

بله
 سپاس شده توسطostad24000 (۱۳۹۰/۱/۳۰، ۱۹:۳۸:۰۳ عصر)
سلام
دوستان قالب من یه مشکلاتی داره بعد از بروزرسانی و نمیدونم کجا رو باید تغییر بدم. یه نگاه بندازید لطفا"

در قسمت فوتر و فروم دوم به بعد.
سلام
من ارتقا دادم
برای ارتقای قالب دو قسمت رو انجام دادم ولی قسمتheaderinclude در موارد بروزرسانی شده نبود
ولی یه قسمت دیگه هست که نمیدونم چه جوری بروزرسانی کنم

اینم عکس قسمت جدید
[تصویر:  twsai067ed0yuokmjz3.jpg]
لطفا کمک کنید
انجمن گفتگوی سپهر
www.sepehrclub.ir
منتظر حضورتان هستیم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان