هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نسخه 1.6.3 و 1.4.16 منتشر شد
یعنی که قالب 1.6.2 که در نسخه 1.6.3 اجرا نمیشه یا درست اجرا نمیشه رو به نسخه بالاتر یعنی 1.6.3 ارتقاء بدی!
ظاهرا با دستکاری با کدها ارتقاء پیدا می کنه ولی دقیقا نمی دونم
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
 سپاس شده توسطh0mayun (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۱۷:۳۳:۴۰ عصر)
پس علاوه بر هسته قالب هم باید ارتقا داده بشه
ما که نخواستیم Big Grin
Only two things are infinite, the universe and human stupidity
Albert Einstein

website: onlinewebtool.com

دوستان نحوه ارتقا قالب:

http://community.mybbiran.com/thread-216...l#pid34546
 سپاس شده توسطh0mayun (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۱۷:۳۶:۰۰ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۱۸:۴۹:۲۲ عصر)
بستگی به قالبت داره تازه ممکنه بعضی از پلاگینها هم در نسخه 1.6.3 دیگه اجرا نشه مثل چندتاپلاگینی که من در نسخه 1.6.1 نصب کرده بودم وقتی به 1.6.2 ارتقاء دادم دیگه کارنکرد!!!!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
میشه پلاگین هایی که کار نکرد بنویسی
Only two things are infinite, the universe and human stupidity
Albert Einstein

website: onlinewebtool.com

مثلا پلاگین آخرین بازدید کننده از پروفایل در نسخه 1.6.2 که من نصب کردم نصب نمیشه!!
 سپاس شده توسطh0mayun (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۱۷:۴۷:۱۲ عصر)
من قالب رو تا یه مقداری ارتقا دادم الان گزینه های مدیریت که اخر صفحه سمت چپ هستند رفتند سمت راست. فکر کنم تبدیل right به left و بلعکس که موقع ارتقا لازمه رو نباید انجام داد
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
اگه right و left ها رو تغییر ندیم مشکلی پیش نمیاد؟ چون اگه تغییر بدیم قالب چپ چین میشه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
(۱۳۹۰/۱/۲۹، ۱۳:۴۸:۵۴ عصر)peymanpbl نوشته است: با سلام و احترام

فايلهايي گفته شده را جايگزين كردم و به بخش آپگريد رفتم زده بود نسخه خود را انتخاب كنيد
نسخه من 1.6.2 بود ولي در بخش انتخاب نسخه 1.6.0 فقط بود و 1.6.2 وجود نداشت
بايد چكار كنم ؟

لطفا راهنمايي بفرماييد
(۱۳۹۰/۱/۲۹، ۱۹:۵۶:۱۸ عصر)Cancer9003 نوشته است: اگه right و left ها رو تغییر ندیم مشکلی پیش نمیاد؟ چون اگه تغییر بدیم قالب چپ چین میشه

سلام مشکلی پیش نمیاد .

پیشنهاد میشود قبل از ارتقا قالب در مسیر زیر یک خروجی از پوسته بگیرید اگر بعد از ارتقا قالب خوشتون نیومد یا راست چین و چپ چین دکمه ها و... تغییر کرد و یا با هر مشکل دیگری مواجه شدید خیلی راحت میتونید پوسته و قالب را با تمام تغییراتی که تا قبل از ارتقا در آن داده بودید برگردونید :

کنترل پنل مدیر کل - قالب ها و پوسته ها - پوسته مورد نظر - گزینه ها - خروجی گرفتن از پوسته (هر دو گزینه روی بله قرار دهید)

برای بازگرداندن پوسته ابتدا قالب و پوسته قبلی را حذف و سپس از قسمت وارد کردن پوسته . پوسته ای که بکاپ گرفته بودید را وارد کنید

(۱۳۹۰/۱/۲۹، ۲۰:۵۸:۰۳ عصر)peymanpbl نوشته است:
(۱۳۹۰/۱/۲۹، ۱۳:۴۸:۵۴ عصر)peymanpbl نوشته است: با سلام و احترام

فايلهايي گفته شده را جايگزين كردم و به بخش آپگريد رفتم زده بود نسخه خود را انتخاب كنيد
نسخه من 1.6.2 بود ولي در بخش انتخاب نسخه 1.6.0 فقط بود و 1.6.2 وجود نداشت
بايد چكار كنم ؟

لطفا راهنمايي بفرماييد

شما مستقیم از 1.6.0 به 1.6.2 ارتقا دادید؟

به ترتیب این ارتقا را انجام دهید ابتدا به 1.6.1 . اون قسمتی که میگید نسخه قبلی شما هست که سوال میکند
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۱/۲۹، ۲۲:۴۲:۵۳ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۲/۵، ۱۰:۴۸:۰۶ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۱:۱۴:۰۲ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان