هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vbiran هک شد
سلام دوستان ، همین الان وبسیات پشتیبانی ویبولیتین ایران هک شد ! و جالب اینه دیتابیس اونها برای دانلود گذاشته شده !

Vbiran.ir

نظر شما چیه ؟

پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۱:۵۰:۳۴ صبح) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۲:۰۲:۱۷ عصر) ، stetar (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۳:۲۱:۰۵ عصر) ، *SASHA* (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۰۲:۰۳:۵۹ صبح) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۱۱:۵۶:۲۱ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۲/۲۵، ۲۰:۵۷:۰۹ عصر) ، SirTaha (۱۳۹۱/۱/۱۸، ۱۰:۱۰:۱۵ صبح)
اوه چه جالب فکر کنم میگه اگر شما هم از نسخه های نال شده استفاده کنید به زودی هک میشید اولش هم نوشته وی بی ایران یک سایت وارز آشغال هست...Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطYaseR (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۲:۰۶:۴۸ عصر) ، h0mayun (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۶:۰۲:۳۲ عصر) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۱۱:۵۹:۲۲ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۲/۲۵، ۲۰:۵۷:۱۹ عصر)
خیلی ناراحت شدم ولی حیلی ضایع نیست سایت مرجع از سی ام اس نال شده استفاده کنه؟
تازه هکر گفته تمام فروم های نال رو میخواد ه کنهAngry
اینحوری خیلی ها میان طرف mybbTongue
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۲:۰۳:۴۵ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۲:۰۶:۴۳ عصر) ، h0mayun (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۶:۰۲:۵۳ عصر) ، *SASHA* (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۰۲:۰۴:۴۴ صبح) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۱۱:۵۹:۴۰ صبح)
Tongue عجب ضعفی Big Grin ههههههههههه

مای بی بی ایران قهرمان == بهترین پشتیبان == قویترین سیستم

HeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۲:۲۹:۴۰ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۲۳:۰۱:۵۱ عصر) ، *SASHA* (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۰۲:۰۴:۵۵ صبح) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۱۱:۵۹:۴۸ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۲/۲۵، ۲۰:۵۷:۳۸ عصر)
Big Grin
ايول
من خيلي با اين هكرا حال مي كنمBig Grin خيلي دوست داشتم يك هكر بودم Big Grin كلا شخصيتا جالبي دارندSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطYaseR (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۲:۴۳:۳۵ عصر) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۱۱:۵۹:۵۷ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۲/۲۵، ۲۰:۵۷:۴۹ عصر)
بچه ها با یکی از اشنایان صحبت میکردم گفت اینها روزی دوبار بک آپ میگیرن از وی بی ایران ، بک آپ دیشبو برمیگردونن الان .
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۱۲:۰۰:۰۹ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۲/۲۵، ۲۰:۵۷:۵۳ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۲:۱۷:۴۶ عصر)zesht نوشته است: Big Grin
ايول
من خيلي با اين هكرا حال مي كنمBig Grin خيلي دوست داشتم يك هكر بودم Big Grin كلا شخصيتا جالبي دارندSmile

آره واقعا Big Grin منم خیلی خوشم میاد Blush حال میکنم Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۱۲:۰۰:۱۷ عصر)
من كه متنفرمAngry vbiran از نظر پشتيباني حرف نداره!Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۳:۱۱:۳۲ عصر) ، h0mayun (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۶:۰۳:۳۱ عصر) ، *SASHA* (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۰۲:۰۵:۱۳ صبح) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۱۲:۰۰:۲۲ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۰۱:۱۱:۲۸ صبح)
آخه کجای اینکه زحمات کلی آدمو یه جا بسوزونیم خوبه ؟ منم بدم میاد از این هکر ها .
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۲:۵۲:۱۰ عصر) ، h0mayun (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۶:۰۳:۳۹ عصر) ، *SASHA* (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۰۲:۰۵:۲۳ صبح) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۱۲:۰۰:۳۷ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۰۱:۱۱:۲۷ صبح)
هك خوبه ولي بشرطي كه استفاده درست بشه ازش نه اينجوري. مثل انرژي هسته اي و خيلي چيزاي ديگه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۳:۰۹:۰۴ عصر) ، h0mayun (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۶:۰۳:۴۳ عصر) ، *SASHA* (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۰۲:۰۵:۳۰ صبح) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۱۲:۰۰:۴۴ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۷/۱۵، ۱۴:۴۰:۰۰ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۱۰/۱۵، ۰۱:۱۱:۳۵ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۰/۲۷، ۰۶:۲۶:۳۷ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان