هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی جلوگیری از ورود کاربر به انجمن
من تو انجمن شماهم الان اومدم با چیز بی ان ولی هیچ پیامی دریافت نکردم

انجمن خودمم بودم هیچ اتفاقی نیوفتاد حس کردم سرعتم بالا اومدهBig Grin

در مورد اینکه شما میگی خیلی راحت کوکی حذف میکنه کاملا مخالفم

اولا خیلیا بلد نیستن مثه قبلا خودم یجا به همین صورت دوماهیی نتونستم برم

ثانیا دیگه از اینکه خروج باشه سه سوت بزنه بیاد بهتره که وی بی رو ببینید خیلی این روش جواب میده

الان مای بی بی رو همه چیش کار شده فکر همه چی بود جز سیستم محروم کردنش که خیلی مهمه

الان راحت هرکی اراده کنه میتونه یه انجمن مای بی بی رو ....

بحرحال خروج نباشه باز وقتش گرفته میشه نمیشه یه کوکی طراحی کرد که بمونه حذف نشه؟:d

الان کوکی حذف شه تمام سایتایی که میره و توش بدونه رمزو اینا میرفت دوباره یک ساعت باید رمز وارد کنه یوز وارد کنه داخل شه یا رمز یجا یادش میره کلی دردسرم داره هی کوکی عوض کردن به دردسرش نمی ازه - الان مشکله من فقط اینه کلمه خروج حذف شه واسه کاربرای محروم تموم دیگه بن ای پی دو رگه ای پی رو میبندم 78.54*.* شرش کم شهBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۰۸:۴۹:۱۷ صبح)
(۱۳۹۰/۱/۱۷، ۰۸:۲۸:۴۳ صبح)*F-Majidi* نوشته است: من تو انجمن شماهم الان اومدم با چیز بی ان ولی هیچ پیامی دریافت نکردم
من به دلیل اینکه هر روز نیاز دارم به دریافت نرم افزار از برخی سایتهای مرجع خارجی ولی متاسفانه فی لتر هستند باید مدام با وی بی ان انلاین باشم مجبور شدم پلاگین را غیر فعال کنم . عکس صفحه قبل مربوط به تستی بود که ساعتی قبل پس از فعال کردن پلاگین هنگام ورود با وی بی ان انجام دادم که سریع شناسایی کرد ... Big Grin
پاسخ
Big Grin خب شما الان فعال کن من یبار بیام ممنونHeart
در ضمن خوشحالم قبول کردین خروج نباشه خیلی خیلی بهتره تا باشه - خروج باشه یه مبتدی ندونه کوکی هم چیه فارسیه دیگه روش کیلیک میکنه تموم شد رفت انگار نه انگار محروم شدهBig Grin

این پلاگین تشخصی چیز بی ان هم سرعت سایت رو من الان تست کردم پایین میاره فعال میکنم موقع صفحه عوض کردن یه مکثی میکنه احتمالا بخاطر بررسی ای پیه
ولی زمانی که غیرفعال میکنم کیلیک میکنم رو هرصفحه ایی عوض میشه درجا
ممنون الان اومدم منو شناسایی کرد خدا رحم کرد ترور نشدمSmile

پس چرا رو سایت من کار نمیکنه؟ نصبشم که دیگه خیلی اسونه فایل پلاگین تو پلاگین بعد فعال کردم تو تنظیماتم هردو گزینرو فعال کردم باز با چیز بی ان وارد شدن شناسایی نکردHuhHuh
پاسخ
اون که بله تازه ما میگیم امکان داره بعد از بن کردن IP با چیز بی ان برگرده مجدد ثبت نام کنه حتی این هم به فکر خیلی ها نمیرسه چه برسه به حذف کوکی !! منظور من هم افرادی بود که یه جورایی مشکل دارن و قصد ایجاد مزاحمت دارند که دیگه خودشون اینکاره هستند....

در مورد سرعت سایت تغییری ندیدم من . پلاگین را هم فعالش کردم میتونید برید تست کنید
پاسخ
الان چرا واسه من کار نمیکنه پلاگین؟

ربطی داره من چون قبلا با این ای پی زیاد وارد سایت میشدم اینو به اون عنوان شناسایی نکنه؟

دوتا پلاگین یکی ثبت پلاگین همه کاربران هنگام خروج و ورود و یکی قفل آی پی هم داشتم که جفتشو غیرفعال کردم بازم تست کردم این آی پی رو شناسایی نکرد ولی سایت شما زود شناسایی میکنه

ایراد از کجاست؟ قالبمم که پیشفرض
پاسخ
ظاهرا شما از فارسی ساز جای دیگری استفاده میکنید میتونه به همین دلیل باشه ....
پاسخ
نه بابا همه چیه من از مای بی بی ایرانه

www.superstar20.ir
از همه عذر میخوام اینجا یه چت باکس راه انداخیتم

آقای DJMOKHTAR عزیز الان من برنامه شناسای چیز بی ان رو فعال میکنم

شما بیا اینجا www.superstar20.ir ببین آی پی شمارو شناسایی میکنه

ممونHeart
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۱۷، ۰۹:۵۰:۰۱ صبح)*F-Majidi* نوشته است: نه بابا همه چیه من از مای بی بی ایرانه

http://www.superstar20.ir از همه عذر میخوام اینجا یه چت باکس راه انداخیتم

آقای DJMOKHTAR عزیز الان من برنامه شناسای چیز بی ان رو فعال میکنم

شما بیا اینجا http://www.superstar20.ir ببین آی پی شمارو شناسایی میکنه

ممونHeart

چون یک آدرس دیگه تو پروفایل شما بود فکر کردم روی اون میگید نصب نشده

الان اگر نصب بود من هم اومدم با چند نوع چیز بی ان و IP مختلف تست کردم ولی شناسایی نکرد . یکبار پلاگین غیر فعال و در هاست مجدد آپلود و فعالسازی کنید ببینید رفع میشه ...
پاسخ
نه متاسفانه پلاگین رم دوباره اپ کردم بازم شناسایی نکرد

عیب نداره شانسه منهUndecided

همین خروج هم یکی یاد بده واسه محروما برداریم خودش کلیهDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۵۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۴۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۱۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان