هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.5] پلاگین موسیقی مورد علاقه MyMusic
(۱۳۹۲/۱/۲۳، ۰۲:۰۹:۲۰ صبح)MyBulletian نوشته است: با سلام ورژن جدید این پلاگین با امکانات اشاره شده در مطالب بالا در حالا آماده سازی نیست؟

درود
با عرض پوزش، هنوز نه ...
پاسخ
Smile 
نصب کردم ممنونSmile
پاسخ
با سلام
یک سوال داشتم

الان قصد داشتیم ازین سایت : http://www.blogskin.ir/music.php
که پلیر هاش قابلیت چند آهنگ رو دارند استفاده کنیم
چطور میشه به صورت دستی وارد کرد؟
الان فیلد به صورت دستی ایجاد کنیم این قابلیت رو داره بعد هر لینکی که در فیلد قرار میدیم یک علامت @ لینک آهنگ بعدی...بدین صورت میشه بی نهایت آهنگ قرار داد همینطور قابلیت تغییر آهنگ یا auto play فعال یا غیرفعال هم دیگه از داخله کد مشخص هستش.

سپاسگزار میشم نویسنده پلاگین در این زمینه یک راهنمایی بفرمایید فکر نمیکنم اندازه نوشتن پلاگین وقت گیر باشه براتون.
پاسخ
من نصب کردم تو پروفیل چیزی نمیاد
پاسخ
فایلها رو به درستی اپلود کنید توی مسیرهای مشخص سپس برای اینکه موسیقی پخش بشه باید ادرسی رو قرار بدید که اخرش .mp3 ختم بشه.
پاسخ
اگر فکر میکنید درست نصب کردید
در کنترل پنل مدیریت > تب قالب ها و پوسته ها > قالب ها > وارد قالب مورد نظرتون بشید > قالب Member Templates رو باز کنید > وارد member_profile بشید
ببینید متغییر پلاگین {$mymusic_pr} هستش ؟ CTRL+F بزنید جستجو کنید هست یا نیستش رو.
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۲/۳/۲۳، ۲۲:۲۵:۰۸ عصر)
سلام آقا چه طوری می شه کاری کنم وارد پروفایل کسی شد موزیک خودکار پخش بشه ؟
پاسخ
(۱۳۹۲/۴/۱۰، ۱۰:۳۴:۵۰ صبح)john_morgan نوشته است: سلام آقا چه طوری می شه کاری کنم وارد پروفایل کسی شد موزیک خودکار پخش بشه ؟

عزیز من همچین امکانی وجود نداره که بزرگترین ضعف این پلاگین هستش.
توی همین تاپیک صفحات قبل تر هم مطرح شد که گفتن نمیشه اینطوری بشه.
پاسخ
(۱۳۹۲/۴/۱۰، ۱۰:۳۴:۵۰ صبح)john_morgan نوشته است: سلام آقا چه طوری می شه کاری کنم وارد پروفایل کسی شد موزیک خودکار پخش بشه ؟

(۱۳۹۲/۴/۱۰، ۱۶:۴۷:۰۲ عصر)mrramin نوشته است:

عزیز من همچین امکانی وجود نداره که بزرگترین ضعف این پلاگین هستش.
توی همین تاپیک صفحات قبل تر هم مطرح شد که گفتن نمیشه اینطوری بشه.

توی صفحات قبل اون دوستی که مطرح کردن خودشون جواب هم دادن دیگه! پست شماره 42 Wink
پاسخ
من وقتی کارهایی که در تاپیک:
http://community.mybbiran.com/thread-3726.html
گفته شده را انجام می دم و پلاگین هم دانلود و نصب میکنم
با مشکل زیر موجه میشم و پلیر برام بالا نمیاد:
[تصویر:  1372863399631.jpg]
اگه میشه کمکم کنید!
ویه سوال دیگه اینکه منظور از آدرس پلیر آدرس پلیر همون آدرس آپلود شده پلیر روی هاست هست یا چیزی دیگه؟
اگه میشه زود کمکم کنید ممنونHeartHeart
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین موضوع های مورد علاقه Favorite Threads Pars 7 10,178 ۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۱۶:۵۵:۴۸ عصر
آخرین ارسال: jiji

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان