هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخ شمسی همه جا نیست
من پلاگین جلالی رو نصب کردم
ولی تو قسمت انتخاب تاریخ تولد هنوز میلادی هست
چطوری اونجا رو هم شمسی کنم؟
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
تاریخ شمسی نیست
بعضی جاها مثل جنسیت یا محل سکونت هم به صورت انگلیسی دیده میشوند
همین فارسی ساز mybbiran هم نصب هست
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
کسی نیست جواب ما رو بده؟
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
این پلاگین قسمت تقویم را خورشیدی نمی کند. به همین دلیل با فعال کردن آن، قسمت تبریک تولد که در زیر آمار صفحه اصلی می اید غیر فعال می شود.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسط*F-Majidi* (۱۳۹۰/۱/۱۵، ۲۲:۳۰:۲۵ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۰۰:۳۶:۴۳ صبح) ، Ehssan_it (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۱۰:۲۱:۳۹ صبح)
من قسمت تولد کاربرا رو در امار انجمن و پلاگین تصویر تولد تو ارسالا رو با پلاگین تاریخ جلالی هماهنگ کردم و با هم کار می کنند! اگر خواستید بگم که چه کارش کردم!
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۰۰:۳۶:۳۳ صبح) ، Ehssan_it (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۱۰:۲۲:۰۳ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۰۰:۱۰:۰۳ صبح)
نقل‌قول: این پلاگین قسمت تقویم را خورشیدی نمی کند. به همین دلیل با فعال کردن آن، قسمت تبریک تولد که در زیر آمار صفحه اصلی می اید غیر فعال می شود.
الان اگه تو پروفایل کاربرام نگاه کنی نوشته sex یا location می خاستم اینا رو بنویسم محل سکونت یا جنسیت ، الان گزینه های جنسیت هم به صورت انگلیسی نمایش داده میشن که فکر کنم باید به صورت فارسی باشه

منظورم تاریخ تولدیه که تو کنترل پنله اون شمسی نمیشه

(۱۳۹۰/۱/۱۵، ۲۲:۵۵:۲۳ عصر)behnam9856 نوشته است: من قسمت تولد کاربرا رو در امار انجمن و پلاگین تصویر تولد تو ارسالا رو با پلاگین تاریخ جلالی هماهنگ کردم و با هم کار می کنند! اگر خواستید بگم که چه کارش کردم!

نیکی و پرسش
ممنون میشم اگه لطف کنین بگین .

ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
نقل‌قول: الان اگه تو پروفایل کاربرام نگاه کنی نوشته sex یا location می خاستم اینا رو بنویسم محل سکونت یا جنسیت ، الان گزینه های جنسیت هم به صورت انگلیسی نمایش داده میشن که فکر کنم باید به صورت فارسی باشه

کنترل پنل مدیر کل --> پیکربندی --> (منوی سمت راست - گزینه سوم) فیلد های مشخصات اختیاری

رفته و نام را تغییر دهید.
پاسخ
 سپاس شده توسطEhssan_it (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۱۰:۲۱:۲۱ صبح)
دوستان یه مقداری رعایت کنند . این کلماتی که مینویسید ممکنه سایت رو هیتلر کنه.

حداقل با فاصله نوشته بشه. مدیرانم باید زود تر این پست ها رو ادیت کنند
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۱۵، ۲۲:۵۵:۲۳ عصر)behnam9856 نوشته است: من قسمت تولد کاربرا رو در امار انجمن و پلاگین تصویر تولد تو ارسالا رو با پلاگین تاریخ جلالی هماهنگ کردم و با هم کار می کنند! اگر خواستید بگم که چه کارش کردم!

اگه لطف کنی بگی ممنون میشیم
پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۱۹، ۱۴:۳۳:۴۰ عصر)ahmadb نوشته است:

اگه لطف کنی بگی ممنون میشیم

نمیگی ؟ Big Grin
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question متغیر تاریخ تولد چیست ؟ - چگونگی تبدیل تاریخ تولد از میلادی به شمسی ؟ - عرض انجمن ! Divine 2 3,192 ۱۳۹۱/۵/۱۰، ۱۴:۲۹:۰۳ عصر
آخرین ارسال: emir.yanliz
  تاریخ شمسی در 1.6.7 amin_blog 2 2,143 ۱۳۹۱/۲/۱۴، ۱۲:۵۰:۲۵ عصر
آخرین ارسال: amin_blog

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان