هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل پلاگین ادیتور پیشرفته (مهم)
سلام

چون من نمیتونستم تو پست خود ادیتور مطرح کنم و پست بزارم اینجا پست گذاشتم . ببخشید

من از وقتی پلاگین ادیتور پیشرفته رو نصب کردم این مشکلات پیش اومد :

1 وقتی تشکر میکنم یا تازه سازی تو پلاگین آمار انجمن رو میزنم Loading میمونه و نمیره و کاری انجام نمیشه تا صفحه رفرش بشه

2 دکمه ویرایش کار نمیکنه و حتما باید Open in new Tab رو انتخاب کنم تا ویرایش رو انجام بدم

3 کلید ارسال تو پاسخ سریع کار نمیکنه

4 برای پست جدید چند بار باید رفرش کنم تا ادیتور بالا بیاد یک بار اصلا نمیاد و تکست باکس خالی میاد یک بار دیگه ادیتور در حالت قفل میاد تا چند بار رفرش کنم که درست بشه

5 کلید های ادیتور هم الان کار نمیکنن یعنی فقط لنک و عکس کار میکنن و چپ چین و راست چین و ضخیم و .... کار نمیکنن

اگر میشه کمک کنید .....
چطوری میشه به حالت اول برگردونم ادیتورمو ؟ آخه پلاگین رو غیر فعال کردم درست نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
پاسخ
با معذرت از همه .... مشکلم حل شد

مشکل از تولبار چتی بود که گذاشته بودم زیر انجمن و تو همه صفحات باز میشد و سرعت لود رو خیلی کم میکرد
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۲۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۵۹ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در پلاگین ادیتور پیشرفته(فایرفکس نمی خواند اما کروم می خواند) kamyar2 10 5,700 ۱۳۹۸/۵/۲۶، ۰۲:۳۰:۲۲ صبح
آخرین ارسال: MISTER
  مشکل پلاگین ادیتور پیشرفته KNOWIT 25 11,594 ۱۳۹۱/۶/۲۴، ۱۸:۲۰:۱۶ عصر
آخرین ارسال: KNOWIT
  عدم نمایش پلاگین ادیتور پیشرفته monfared 13 8,766 ۱۳۹۱/۵/۳۱، ۰۸:۳۷:۲۶ صبح
آخرین ارسال: adnan
  مشکل عجیب در پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor neutron 7 4,789 ۱۳۹۱/۵/۱۲، ۱۲:۵۸:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Doodoo
  مشکل بزرگ در پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor saeed h.p.r 17 8,314 ۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۳:۲۲:۳۰ عصر
  مشکل پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor ahanin 35 16,322 ۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۴:۱۴:۱۲ عصر
  مشکل با پلاگین ادیتور پیشرفته به شدت به کمک نیاز دارم . darya1012 7 5,788 ۱۳۹۰/۶/۶، ۱۳:۵۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: darya1012

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان