هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین کاربرهای مای بی بی در سال1389
Rainbow 
درود
میخواستم ی نظر سنجی قرار یدهیم
بهترین ارسال کننده
پر محتوی ترین موضوعات
خوش اخلاق ترین
بهترین ساپورت کننده کاربران
بهترین مدیر
نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big Grin

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۱:۱۱:۱۸ صبح) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۲:۴۵:۰۵ عصر) ، amir.01 (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۷:۲۸:۰۶ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۴:۴۹:۰۲ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۱:۲۱:۱۷ عصر)
بهترین ساپورت کننده کاربران:حامدوfunset
خوش اخلاق ترین و بهترین مدیر:بهروز و امیر
البته برای سال 89
پاسخ
 سپاس شده توسطsepanta-gsm (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۰:۲۵:۰۹ صبح) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۲:۴۵:۱۵ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۷:۱۴:۲۴ عصر) ، amir.01 (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۷:۲۸:۰۸ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۴:۴۸:۵۴ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۱:۲۱:۱۹ عصر)
خوب زیاده ولی من به پارس رای میدم چون یک لطفی در حقم کرد که هیچ وقت فراموش نمیکنم Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطsepanta-gsm (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۰:۲۶:۴۰ صبح) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۲:۴۵:۲۴ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۷:۱۴:۱۷ عصر) ، amir.01 (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۷:۲۸:۱۵ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۴:۴۸:۴۵ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۱:۲۱:۲۱ عصر)
به نظر من
pars.funset.hamed.mt edition. plus.ar@kst@r
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۰:۳۹:۰۸ صبح) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۲:۴۵:۳۳ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۷:۱۴:۱۱ عصر) ، amir.01 (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۷:۲۸:۲۴ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۴:۴۸:۳۶ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۱:۲۱:۲۳ عصر)
آقا حامد خودتم بیستی . ولی بهترین ها کل تیم مدیریتی هستند و هرکدومشون تا حالا هرچی بلد بود از گفتنش دریغ نکرده.
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۲:۴۵:۴۹ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۳:۴۷:۲۴ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۷:۱۴:۰۴ عصر) ، amir.01 (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۷:۲۸:۳۸ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۴:۴۸:۰۹ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۵:۳۵:۵۸ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۱:۲۱:۳۶ عصر)
اول از همه عید رو به تمامی کاربران و وبمستران مای بی بی تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی رو در پیش داشته باشند

به نظر من هر کاربری در حد توانش پاسخگو مشکلات سایر کاربران بود - حتی افرادی که به تازگی با مای بی بی آشنا شدن و فعالیت خودشون رو در این زمینه آغاز کردن

باید از همه تشکر کرد - از قالب ها و پوسته های زیبا مهدی ، از پلاگین ها و آموزش های دوست عزیز و واقعا پرتلاشم حامد رامزی ، از پاسخگویی به مشکلات و پلاگین و آموزش های دوست عزیزم علیرضا و .... که واقعا اگر میشد نام برد باید از تک تک کاربرا و مدیرا تشکر کرد

از kevin ، hamidtbt ، sepanta-gsm ، MT Edition ، Yaser و c_r_fel و ... واقعا باید تشکر کرد

امیدوارم که در سال جدید با تمامی دغدغه های روزمره کاربران ، مای بی بی پیشرفت محسوسی رو داشته باشه

یا علی
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۳:۱۰:۵۱ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۳:۴۷:۳۳ عصر) ، Ben (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۳:۵۴:۲۶ عصر) ، persianvip (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۴:۰۸:۴۱ عصر) ، c_r_fel (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۶:۰۶:۳۴ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۷:۱۴:۰۰ عصر) ، amir.01 (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۷:۲۸:۴۸ عصر) ، h0mayun (۱۳۹۰/۱/۱، ۰۰:۵۳:۱۳ صبح) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۴:۴۰:۱۵ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۱:۲۱:۴۰ عصر)
نقل‌قول: درود
میخواستم ی نظر سنجی قرار یدهیم
بهترین ارسال کننده
پر محتوی ترین موضوعات
خوش اخلاق ترین
بهترین ساپورت کننده کاربران
بهترین مدیر
نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا قبول نیست یکچیو جاگذاشتی[تصویر:  gigglesmile.gif]
پس بهترین ارسال کننده ی پست مشکل در سایت کیه اون کجاااااااااااااست[تصویر:  swear1.gif]
===
از شوخی بگذریم منم این عید خجسته رو به همه ی دوستان عزیزم تبریک عرض میکنم امیدوارم همتون سالی خوب و پرموفقیت پیش رو داشته باشید
همچنین
بهترین ارسال کننده:funset/YaseR/hamidtbt/AR@KST@R/c_r_fel/HAMED.RAMZI/pars
پر محتوی ترین موضوعات:mamaly12h/c_r_fel/AR@KST@R/pars
(البته تو این گروه حامد خان هم قرار میگیرن ولی چون مطالبشون یکم پیچیدست و بیشترشونو من نتونستم فعال کنم قرار ندادم)Tongue
خوش اخلاق ترین:funset/c_r_fel/YaseR/hamidtbt/
بهترین ساپورت کننده کاربران:funset/c_r_fel/YaseR/hamidtbt/AR@KST@R
بهترین مدیر:funset/AR@KST@R/HAMED.RAMZI/Pars
====
وبهترین ارسال کننده ی پست مشکل در سایت :persiavip Big Grin
===========
بهرحال من ازهمه ی دوستان تشکر میکنم بابت تمامی زحماتی که برای مای بی بی ایران
و کمک به ما میکشن...[تصویر:  139fs108574.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۵:۳۰:۵۸ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۵:۳۲:۰۴ عصر) ، c_r_fel (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۶:۰۶:۲۸ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۷:۱۳:۵۶ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۷:۲۱:۳۳ عصر) ، amir.01 (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۷:۲۹:۱۳ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۴:۴۱:۵۲ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۱:۲۱:۴۴ عصر)
Cool

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطYaseR (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۴:۴۵:۳۹ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۱:۲۱:۴۷ عصر)
به نظر من بهترین مدیر : مهدی ؛ فانست ؛ حامد ؛ پارس

خوش اخلاق : حامد

بهترین ساپورت : c_r_fel ؛ مهدی و حامد

بهترین ارسال کننده : مهدی ؛ فانست ؛ حامد

پر محتوا : پارس و مهدی با قالب نوروز به خصوص

موفق باشید !! Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۴:۵۸:۴۹ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۵:۰۹:۳۳ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۱:۲۱:۵۴ عصر)
Undecided عجـــــــب!
پاسخ
 سپاس شده توسطYaseR (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۷:۱۹:۱۳ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۳، ۲۱:۲۲:۰۴ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۱/۲۳، ۰۳:۵۵:۱۱ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان