هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین reCAPTCHA II
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: reCAPTCHA II
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0

[تصویر:  info.png] عملکرد: reCAPTCHA جایگزین CAPTCHA دیفالت می شود و از آن بهتر است.

[تصویر:  user.png] نویسنده: thruska
[تصویر:  d.png] معرفی: 18th October 2008
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 18th October 2008

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس ادامه تنظیمات از پیکربندی.

[تصویر:  photos.png] نمونه:
[تصویر:  1328981945.jpg]

[تصویر:  1256539364.jpg]

دانلود مجموعه فارسی:

.zip   reCAPTCHA.zip (اندازه: 11.73 KB / تعداد دفعات دریافت: 305)

این پلاگین توسط Pars فارسی سازی شده است.
E-mail: alirezanajafipour@gmail.com

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybboard.net/view/recaptcha-ii

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطsungilgook (۱۳۸۸/۷/۲۹، ۲۳:۰۹:۲۱ عصر) ، kavian (۱۳۸۸/۷/۲۹، ۲۳:۳۶:۱۳ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۸/۸/۱، ۰۰:۲۷:۵۳ صبح) ، SaintAnger (۱۳۸۸/۸/۱، ۰۱:۳۱:۳۷ صبح) ، exiler (۱۳۸۸/۸/۴، ۱۴:۵۳:۴۰ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۸/۲۶، ۱۵:۱۹:۰۳ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۱۰/۲، ۱۹:۰۴:۲۲ عصر) ، Daryush (۱۳۸۸/۱۱/۱۱، ۰۱:۳۷:۴۶ صبح) ، unique2world (۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۲۳:۲۴:۳۲ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۱/۴، ۲۰:۵۴:۲۱ عصر) ، tishtar (۱۳۸۹/۴/۲۲، ۱۸:۵۳:۴۸ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۸/۲۷، ۱۳:۲۱:۵۴ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۹/۲۷، ۱۹:۰۱:۴۰ عصر) ، senator (۱۳۸۹/۱۰/۷، ۱۳:۰۱:۰۹ عصر) ، abasfar (۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۱۶:۳۸:۱۴ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۰۱:۱۸:۲۶ صبح) ، hcrespo119 (۱۳۸۹/۱۱/۱۹، ۲۱:۵۰:۰۲ عصر) ، Master. (۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۲۳:۴۹:۱۸ عصر) ، Anonymous (۱۳۹۰/۵/۲۰، ۰۱:۵۸:۳۴ صبح) ، Reza_m.p.r (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۰:۱۸:۳۶ صبح)
رو نسخه 1.6 اجرا نمیشه!!!!Confused
فکر می کنم نسخه 1.6 را قبلا قرار داده ام.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

(۱۳۸۹/۹/۱۳، ۱۶:۳۴:۳۶ عصر)Pars نوشته است: فکر می کنم نسخه 1.6 را قبلا قرار داده ام.

منظورتون چيه كه در اين نسخه قبلا قرار داده ايد يعني بايد چگونه فعال شود من بعد از كپي فايل هاي مربوطه اين پيغام را مي دهد

This plugin is incompatible with MyBB 1.6.0

ممنون ميشم كه راهنمايي كنيد
می گه با نسخه 1.6 سازگار نیست از نسخه ارتقاع یافته استفاده کنید
http://community.mybbiran.com/thread-2311.html

اما انگاری pars قبلا نسخه ارتقاع یافته اش رو قرار داده اون رو پیدا کنید که چه بهتر Wink کمی جستجو کنید به نتیجه می رسید
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
 سپاس شده توسطhamidy (۱۳۸۹/۹/۲۸، ۱۵:۰۵:۳۴ عصر)
نقل‌قول: فکر می کنم نسخه 1.6 را قبلا قرار داده ام.
دوستان لطفا میشه یکی بگه این پلاگین نسخه ی 1.6 کجا هست من که هرچی بخش هارو میگردم نمیبینمHuh
دوستان من همین پلاگین رو توی 1.6 راش انداختم.

ولی مشکلش این بود که کد اشتباه هم بهش دادم هم قبول کرد و ثبت نام انجام شد!!!!! چرا؟؟؟
(۱۳۸۹/۱۱/۱۹، ۱۵:۰۷:۴۹ عصر)behnam9856 نوشته است: دوستان من همین پلاگین رو توی 1.6 راش انداختم.

ولی مشکلش این بود که کد اشتباه هم بهش دادم هم قبول کرد و ثبت نام انجام شد!!!!! چرا؟؟؟

دوستان والا من به این نیاز دارم! کسی نیست جواب من رو بده؟ تا الان دوتا روبوت تو انجمنم ثبت نام کردن!!!

دراصل برای بار اول درست کار میکنه و اگه کد اشتباه باشه میگه!

فرض کنید میخواهم الان ثبت نام کنم، بار اول اشتباه کد رو میزنم و میگه اشتباهه و کد رو عوض میکنه! حالا برای بار دوم که کد رو اشتباه میزنم نادیده میگیره و ثبت نام میکنه!
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۰۴:۵۱:۴۷ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۱۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۴۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان