هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کد تصویری موقع ثبت نام
با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان من پلاگین موضوعات جدید در صفحه ی اصلی رو قبلا داشتم ولی ورژن پایین تر از ورژن موجود در این سایت و جدیدا ورژنی که در این سایت بود رو نصب کردم بعد از نصب باعث شد که موقع ثبت نام افراد جدید کد تصویری امنیتی دیده نشه و وقتی اون پلاگین رو غیر فعال میکنم درست میشه!
کسی از دوستان میدونه باید چیکار کنم؟
یا پلاگین قدیمی تر از این رو دارید؟

با تشکر
دوستان اگر کسی اطلاعاتی در این خصوص داره بگه
من نمی خوام اون پلاگین رو غیر فعال کنم چون واقعا بهش نیاز دارم
پاسخ
دوستان عزیز اگر کسی اطلاعاتی داره حتما بگهConfused
پاسخ
بعضي از پلاگين ها اين اختلال رو ايجاد مي كنن يه چند تا پلاگين ديگه هم مثل اين هستن از همون ورژن قديمي استفاده كنيد

يا هم اگه مي خوايد حتما از اين پلاگين استفاده كنيد كد امنيتي رو غير فعال كنيد و به جاش از پلاگين سوال امنيتي استفاده كنيد
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۱۲:۰۸:۲۷ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۱۲:۴۹:۲۲ عصر) ، saiid (۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۱۳:۱۸:۱۸ عصر)
مرسی دوست عزیزHeart

پلاگین قبلی رو متآسفانه ندارم!Confused

ولی با سوال امنیتی موافقم Big Grin

خدا کنه این پلاگین رو نصب کنم درست بشه و بازم به مشکل بر نخورمUndecided
الان مشکل اینجاست که چطوری اون کد تصوری رو غیر فعال کنم؟

الان هم کد تصویری نشون میده (که به خاطر اون پلاگین تصویر نداره) وهم کد امنیتی رو نشون میده که باید اون کد تصویری رو غیر قعال کنم ولی نمیدونم از کجا؟

دوستان راهنمایی لطفا
پاسخ
تو قسمت پیکربندی سرچ کنید
captcha
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۱۴:۵۳:۱۳ عصر) ، saiid (۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۱۵:۱۲:۱۷ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۱۴:۴۶:۴۴ عصر)funset نوشته است: تو قسمت پیکربندی سرچ کنید
captcha

مرسی دوست عزیزHeart
با راهنمایی شما مشکلم رفع شدBlush
لطف کردیHeart

پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۱۵:۱۸:۳۹ عصر)
اما بنده ميخوام بدون نصب پلاگين سوال اين مسئله كد امنيتي رو فعال كنم. چرا نمايش داده نميشه؟ با اينكه اعلام ميكنه پلاگينهاي من به روز هستند. و اينكه من پلاگينهام رو لازم دارم. نميشه كاري كرد تصوير امنيتي رو داشته باشم و نخواد پلاگين حذف يا غير فعال نكنم؟
؟؟؟Huh
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
پاسخ
مشکل از یک پلاگینه
یا باید از خیر کد امنیتی بزنید و از پلاگین سوال امنیتی استفاده کنید
یا تک تک پلا گین هاتون رو غیرفعال کنید ببینید مشکل از کدومه
پاسخ
این پلاگین "سوال امنیتی" از کجا دانلود کنیم.
من مشکل اسپم دارم .
الکی تو انجمن من با نام های روسی ثبت نام میشه.پلاگین سوال تصویری(کپچا) هم مشکل داره می خوام کپچا رو غیر فعال کنم و پلاگین سوال امنیتی را نصب کنم.
خواهشن راهنمایی فرمایید.
پاسخ
(۱۳۹۰/۳/۳، ۲۲:۰۵:۱۸ عصر)mohsenabiri نوشته است: این پلاگین "سوال امنیتی" از کجا دانلود کنیم.
من مشکل اسپم دارم .
الکی تو انجمن من با نام های روسی ثبت نام میشه.پلاگین سوال تصویری(کپچا) هم مشکل داره می خوام کپچا رو غیر فعال کنم و پلاگین سوال امنیتی را نصب کنم.
خواهشن راهنمایی فرمایید.

تنها راه حل مشکل لود نشدن عکس امنیتی

پلاگین reCAPTCHA II
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۰۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۴۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۱۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان