هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عید ما پارسی است نه عربی !
کسایی که میدونن حق با ماست میخوان سریع تاپیک بسته بشه ! Cool
 سپاس شده توسطsepanta-gsm (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۲۰:۰۶:۱۹ عصر) ، Christian (۱۳۹۰/۷/۴، ۲۰:۲۴:۵۲ عصر)
عجبا ! Huh
من كه اين تاپيك رو راه باز نكردم كه بخوام سو استفاده كنم.

عجب حرفي زديا!
اصلا به من چه Sad
منظورم که شما نبودی!! اونی که باید بگیره گرفته یا خواهد گرفت!!
بسته شدن اینجا به خاطر جو صمیمی اینجاست و خراب نشدن این صمیمیته وگرنه کم بحث نکردیم و جوابم داریم بدیم!!
بحث کردن با این عقاید هیچ فایده ای نداره جز اینکه آخرش با توهین و بی منطقی جواب بشنویم چیز دیگه ای عایدمون نمیشه!! پس بهتره که اصلا بحثش نباشه!!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱، ۲۱:۱۶:۵۷ عصر)
شما برید به زبان عرب های کثیف سال نو رو تحویل کنید
 سپاس شده توسطsepanta-gsm (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۲۰:۰۶:۳۷ عصر) ، Christian (۱۳۹۰/۷/۴، ۲۰:۲۵:۰۶ عصر)
من تازه اومدم.

دوست عزیزی که تاپیک را شروع کردهه نه بهش بی احترامی شده نه چیزی دیگه دلیلش پرسید منم نظرم را گفتم مثل شما البته شما اگه واقعا پارسی هستید پس نباید به زیان دیگه توهین کنید . چون یکی از خصوصیات ما ایرانی های احترام گذاشتن هست. زبان عربی زبان قرآن پس لطفا توهین نکنید . تا کسی هم به زبان ما توهین نکنه.اون دوست که گفت کاری میکنه ما از مسلمونی پشیمون بشیم اگه قرار باشه با هک کردن سایت ما از دینمون بگذریم بهتره همین الان قبل از اینکه شما کاری بکنید ما به شما بپیوندیم.

شما طاق پاسخ مخالف را ندارید چرا تاپیک میزنید . فرض کنید همه با نظر کسی تاپیک را زده موافق با شند ولی اگه یکی مخالف بود نباید توهین کنید.

لطفا کسی دیگه ادامه نده چون آخرش به جنگ دعوا کشیده میشه و بخاطر سال نو ادامه ندیم
 سپاس شده توسطdorbin (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۸:۰۹:۳۵ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱، ۲۱:۱۸:۲۹ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۵:۲۰:۲۳ عصر)jafari52 نوشته است: وَمِنْ آيَاتِهِ خَلْقُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَاخْتِلَافُ أَلْسِنَتِكُمْ وَأَلْوَانِكُمْ إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِّلْعَالِمِينَ ﴿روم/۲۲﴾
و از نشانه‏هاى [قدرت] او آفرينش آسمانها و زمين و اختلاف زبانهاى شما و رنگهاى شماست قطعا در اين [امر نيز] براى دانشوران نشانه‏هايى است.
چه خدای قشنگی که از نشانه های اون اختلاف زبان بین انسان ها یا رنگ اون هست. Tongue
فردوسی: نگیرد خرد پرده بر دین ما
این چیز ها صفتیه که بر اساس موقعیت فیزیکی ایجاد میشه. مثلا بزرگ بودن دماق سیاه پوست ها برای اینکه که در مناطق گرم فاصله مولکولی بیشتره و در نتیحه باید هوای بیشتری تنفس کنن تا همان اکسیژنو دریافت کنن. اما در مناطق سرد هوا منقبض هست و در حجم کمتری همان اکسیژن را دارد.

هر کسی هر اعتقادی داره به خودش ربط داره ولی بهتره قبل از اینکه به چیزی ایمان بیاره بهش علم پیدا کنه. این داستان هایی که رفتیم پیش آقا، ایشون تکون خورد من چشم کور شد هم بزارید کنار.

بهتره به اصالت خودتون برگردید و برای هر چیز یک چرایی منطقی تعریف کنید.

درود بر کوروش و تمام وطن پرستان

بسته شد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطstetar (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۸:۲۶:۳۰ عصر) ، khp (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۹:۲۹:۱۴ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۹:۵۹:۴۷ عصر) ، goldten (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۲۰:۵۸:۰۹ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۰۰:۰۵:۳۷ صبح) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۰۰:۲۷:۴۶ صبح) ، power2click (۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۰۱:۳۳:۲۶ صبح) ، S-ARM (۱۳۹۰/۱/۲۱، ۰۰:۰۷:۵۷ صبح) ، Christian (۱۳۹۰/۷/۴، ۲۰:۲۶:۰۱ عصر) ، king_yekta (۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۰۸:۰۴:۲۷ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۰۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان