هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: برم یا بمونم؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
برو!
6.67%
1 6.67%
نرو!
93.33%
14 93.33%
نظری ندارم!
0%
0 0%
در کل 15 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برم یا بمونم
این چیزی نیست که دیگران تصمیم بگیرند ببین خودت چی می خواهیHeart
از نظر من نروHeart
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۹:۴۳:۲۳ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۲۳:۵۰:۵۸ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۰۲:۳۹ صبح)
سلام
یکم خنده دار بود تاپیک Big Grin
ولی اگه دلیلت مربوط به زندگی و درس و چیزی که توش پیشرفت میکنی باشه بری بهتره یعنی من بودم میرفتم Heart
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۹:۴۳:۱۵ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۰۲:۳۱ صبح)
به نظر من نرو !!

چون
اولا : همه بهت نیاز داریم به طریقی
دوما : خیلی به درد مای بی بی و بچه های مای بی بی میخوری
سوما : همه دوستان دوستت دارن

و منم که علاقه ی شدیدی بهت دارم Blush

باز هم نظر خودت ارشدیت داره به نظر ما

موفق باشی Heart
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۲۳:۵۱:۱۶ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۰۲:۲۳ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۲۷:۲۹ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۲:۴۲:۰۷ عصر)
درود

آقای نمکی دنیا دنیای بدی شده، آدم ها بی انصاف شدن برای همین باید بگم:

اقا ما اگر شما رو هم دوست نداشته باشیم،بخاطر منفعت خودمون هم که شده میگیم بمونBig GrinBig Grin

البته همیشه قدردان شما بودیمHeart
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۲۳:۵۱:۲۸ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۰۲:۰۷ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۲۷:۱۶ صبح)
Sad

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۲۳:۵۱:۳۲ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۰۱:۵۵ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۲۷:۰۱ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۲:۴۲:۲۱ عصر)
از قرار معلوم هیچ کس راضی نیس بری پس نمیری

Cool همین جا موفق باشی و دوستان رو یه توفیق نزدیک کنی ... Heart
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۲۳:۵۱:۳۹ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۰۱:۴۸ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۲۶:۵۵ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۲:۴۲:۳۱ عصر)
آقای نمکی شما از باتجربه های جامعه مای بی بی هستید من آرزومند پیشرفت همه هموطنام هستم اگه با رفتن از اینجا زمینه پیشرفتت فراهم میشه به نظرم به فکر پیشرفتت باشی بهتره ولی اگه موندن شما به برنامه هات لطمه ای نمی زنه پس خواهشا بمون!
به هردلیلی با رفتنتون، اینجا از وجود یه فرد باتجربه ای مثل شما محروم میشه بمونید بهتره. ولی اگه چاره ای جز رفتن ندارید براتون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم ما رو حلال کنید Heart
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۲۳:۵۱:۵۱ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۰۱:۴۰ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۲۶:۴۶ صبح)
نظرم رو در نظرسنجی اعلام کردم

تمام تاپیک ها رو خوندم - همه ازت خواستن بمونی

اما من نه میگم برو نه میگم نرو ... اینجا یه محیط مجازی هست ، یک روزی همه از همدیگه جدا میشیم ، بالاخره هر کسی میره به سوی زندگی و هدف خودش

بعضیاااا به سختی و با خاطره خوش میرن اما بعضیاا با دلخوری و خاطره ترش ... انجمن ، مای بی بی ایران و دوستانت خواستار موندنت هستن

اما اگر مشکلت وسیعه و رفتنت باعث برطرف شدنش میشه حتما برو و شک توی تصمیمت نگیر ... گفتی آدم احساسی هستی پس احترام گذاشتن به دوستات فکر کنم جواب سوالات باشه

یا علی
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۰۱:۲۰ صبح) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۰۳:۵۸ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۲۶:۱۹ صبح) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۷:۵۲:۳۲ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۲:۴۳:۰۸ عصر)
سلام مجدد
خوب نتیجه نظرسنجی جواب همه سوال ها رو میده:

مرسی از نظر همه دوستان،در کنار شما دوستان میمونم.
موفق باشین
 سپاس شده توسطstetar (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۰:۴۰:۰۸ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۱:۰۱:۳۴ صبح) ، jafari52 (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۱:۰۵:۳۸ صبح) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۱:۰۷:۳۸ صبح) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۲:۰۸:۲۵ صبح) ، c_r_fel (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۲:۵۵:۲۷ صبح) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۷:۵۲:۵۵ صبح) ، BSE (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۱:۴۵:۳۳ صبح) ، ahmadb (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۶:۴۶:۱۹ عصر)
انشاالله که موفق باشی و به اهدافت برسی و سال خوبی داشته باشی

و...

با قالب های رایگان بیشتر دل بچه ها رو شاد کنی Big GrinBig GrinBig GrinWink
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۱:۰۲:۲۰ صبح) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۱:۰۷:۵۷ صبح) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۷:۵۳:۰۰ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان