هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه سایت هایی ف-یل-تر میشن ؟
با سلام
با تشکر از همه شما که اومدن پست دادن خیلی کمکم کردین چون این فیلتر خیلی برام جا سوال داشت
من دیروز رفتم انجمن حامد آقا (مدیر سایت) دیدم فیلم برای دانلود گذاشته چون اکثر سایت که فیلم برای دانلود میذارند فیلتر میشن گفتم یک موضوع ایجاد کنم که یکم بیشتر این بحث فیلتر یاز شه
این سایت که مدل لباس میذارن هم فیلتر می کنند که , اینم به خاطر گذاشتن عکس های خارجیه ؟
پاسخ
سایت حامد فرق داره - حامد مجوز داره و فعالیتش قانونی هست
پاسخ
 سپاس شده توسطzesht (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۷:۰۶:۰۴ عصر)
مجوز از كجا؟ Huh
پاسخ
وزارت ارشاد
من کامل اطلاع ندارم
میتونید از خود حامد سوال کنید
پاسخ
لطفا از بحث خارج نشید
حالا ما به حامد آقا کاری نداریم که از کجا یا چه جوری مجوز گرفته میتونید پ . خ بدید به ایشون
من فقط چون برام سوال بود مجبور شدم انجمن ایشون نام ببرم
با تشکر
پاسخ
کسی میدونه الا چرا سایت ترفندستان به خاطر کدوم مطالب فیلتر کردن ؟

مطلب غیر مجاز نداشت که !
من هنوز خیلی برام جا سوال این فیلتر !!!!!!!!!!1
پاسخ
ترفندستان توش پر فیلم بود داداش Big Grin هرچی فیلم و سریال توی اینترنت بود توش پیدا میشد ( فرومش )
پاسخ
Big GrinBig GrinBig Grin
شرمنده من فروم ندیده بودمBig Grin
الا می خواست اد لیست یاهو انتقال بدم رفتم ببینم چه جوری میشه که دیدم فیلترهBig Grin
پاسخ
این صفحه را ببینید :
http://peyvandha.ir/0-2.htm
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۲۳:۳۹:۴۸ عصر)
ما که به امید خدا ثبت کردیم.

اما در نهایت

من میدونم ما همه فی.. میشیم من میدونم یه روزی ما فیل... میشیم من میدونم گالیور Big Grin

من چند روز پیش ثبت کردم و توی این چند سال که سایت داشتم مشکلی نداشتم فقط برای محکم کاری ثبت کردم

حالا چرا مشکل نداشتم؟
جواب :
تک تک تاپیک ها رو زیر نظر بگیرید
کلماتی که توی عنوان تاپیک نوشته میشه رو توی گوگل سرچ کنید ببینید فیل.. شده یا نه . اگر فیل بود برید و جزو سانسور کلمات قرار بدید.

با عکس و این چیزا فیل نمیشه چون ربات فیل... که آدم نیست بشینه عکس ها رو نگاه کنه؟
اون با توجه به کلمات خاصی که بهش دادن کار میکنه.

پس دو دستی بشینید بچسبید به محتوای سایتتون.اگر از زیر دستتون در رفت دیگه کاریش نمیشه کرد.

یه نکته ی دیگه هم هست.

مثلا" اگر توی یه تاپیک یه مشکلی پیش بیاد و فیل.. بشه ، کل سایت بسته نمیشه. پس میرید و با فی.. شکن اون تاپیک رو اصلاخ میکنید یا پاک میکنید و رفع میشه.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان