هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هاست رایگان داررررررررررررررررم !!1
خوب ببینید الا اگه یک سرد کننده دیتاسنتر بسوزه شما میتونید کاری بکنید ؟
به نظر من اینا بهانه س
من الا تقریبا 2هفته یا شاید بیشتر دارم رو این موضوع کار می کنم که یک وقت بعدا به مشکل نخورم !
فلا دارم روش کار می کنم یا از یک جا رسیلر بگیرم که همه اون مشخصات که بالا دادم رو داشته باشه یا کلا بی خیال میشم !
خوب ببنید اگه بخوای به رسیلر از لحاظ پشتیبانی اعتماد کنی کلا باید از اون شرکتی که طرف رسیلر گرفته اعتماد نکنی ! به نظر من دلیل جالبی نیست اصلا !
حالا اینجا هم جاش نیست که بحث کنیم , اگه آی دی یاهو دارید پ.خ بدید خوشال میشم از تجربیات شما هم استفاده کنم
مدیرانم ببخشند که خارج از موضوع پست دادیم
با تشکر
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۲، ۰۳:۵۵:۲۳ صبح)zesht نوشته است: خوب ببینید الا اگه یک سرد کننده دیتاسنتر بسوزه شما میتونید کاری بکنید ؟
به نظر من اینا بهانه س
من الا تقریبا 2هفته یا شاید بیشتر دارم رو این موضوع کار می کنم که یک وقت بعدا به مشکل نخورم !
فلا دارم روش کار می کنم یا از یک جا رسیلر بگیرم که همه اون مشخصات که بالا دادم رو داشته باشه یا کلا بی خیال میشم !
خوب ببنید اگه بخوای به رسیلر از لحاظ پشتیبانی اعتماد کنی کلا باید از اون شرکتی که طرف رسیلر گرفته اعتماد نکنی ! به نظر من دلیل جالبی نیست اصلا !
حالا اینجا هم جاش نیست که بحث کنیم , اگه آی دی یاهو دارید پ.خ بدید خوشال میشم از تجربیات شما هم استفاده کنم
مدیرانم ببخشند که خارج از موضوع پست دادیم
با تشکر

دوست عزيز ديتاسنتر كه فقط يه خنك كننده نداره . البته بستگي به ديتاسنتر هم داره و در حال حاظر بهترين سرورها تو امريكا و كانادا هاست ميشن كه به مراتب نسبت به لوكيشنهاي ديگه هزينشون هم بيشتره . در مورد ريسلر هم نميگم كه مشكل دارن . منظور اينه كه مدير سرور دستش بازتره . من كسايي رو ميشناسم كه سرور اختصاصي ميگيرن و اونو به چند نفر به صورت آلفا ريسلر ميفروشن و ديگه از پشتيباني هم خبري نيست . حالا شما حسابشو بكن كه من بيام از يه ريسلر هاست بگيرم و اون هم از يه مستر ريسلر نمايندگي داشته باشه . براي پشتيباني چقدر بايد صبر كنم .

I Want Free Life in Earth

پاسخ
 سپاس شده توسطghanari (۱۳۹۰/۱/۲، ۲۲:۲۰:۲۳ عصر) ، swat (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۲۲:۰۳:۰۵ عصر)
به نام خداي دلها
من يه جمع بندي در مورد نظر دوستان ميكنم و سعي ميكنم پاسخ همه رو يك جا و دقيق بدم
اما در مورد سرور ما
اينكه گفتيد رسيلري بده و ..... اولن كه بايد بگم الان دست به دسته و كسي نمياد خدا تومن پول سرور و ديتا سنتر بده
اما سرور ما 8 گيگ رم و 8 گيگ سي پي يو بك آپ روزانه و سي پنل هست و بقيه امكاناتش نامحدوده و من به كارم مطمئن هستم و سعي بر اين دارم كه جواب گوي اعتماد دوستان باشم و اگر نه خود من كه آزار ندارم الكي بخوام كاري انجام بدم و وقته خودمو بگزرونم

اما در مورد پشتيباني خود من ميتونم جواب گو باشم سعي بر اين شده مشكلي پيش نياد
هيچكس تو كل دنيا نميتونه بگه امنيت من صده اينم امنيت

در مورد اينكه گفتند امريكا بهتره بايد بگم اگه قرار باشه اولين كشوري كه ايرانو ببره زير تحريم آمريكاست

ميدونيد چيه اولن كه شما پولي نسبت بهش نميديد
دوما كه ما ايرانيها هر چي پول بيشتري ميديم ميگم جنس بهتره
سومن آدرس سايت ندادم چون خواستم چند تا سايتو به طور رايگان اسپانسر شم و هاست بهشون بدهم اما سايت تا چند روز ديگه مياد رو اينترنت البته الان پولي شده ( تو دلتون الان ميگيد الان ديگه كلاه برداري نيست چون داره پول ميگيره ) اما من اين پست و زدم چون خواستم به كسايي كه ميخوان سايت بزنن كمك كنم خدا شاهده من درخواست داشتم از امكانه دولتي از سايت دانلود كه روزي صدو پنجاه هزار بازديد داره
اگه سوالي بود بگيد جواب بدم

kinghost_ir@yahoo.com 09195723002

يا حق
با بزرگ و کوچک نباید مزاح کرد زیرا بزرگ کینه ور گردد و کوچک دلیر
( ارسطو )
پاسخ
 سپاس شده توسطswat (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۲۲:۰۰:۵۹ عصر)
لطفا در موقع ایجاد تاپیک از عنوان های عامرانه استفاده کنید یعنی چی اخه هاست رایگان دارررررررررررررررررررم اگه بنویسید ارایه هاست رایگان شکیلتر و سرسنگینتر میشه
از این به بعد خودم همچین عنوانینی رو ویرایش میکنمConfused
پاسخ
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۲۳:۴۶:۰۲ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۲۷، ۰۰:۱۲:۲۱ صبح) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۲۷، ۰۰:۳۸:۳۰ صبح) ، shahin20 (۱۳۹۰/۴/۱۷، ۰۴:۰۷:۲۲ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۲۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۰۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۳۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان