هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور میشه تعداد گزینه های آپلود فایل MYBB افزایش داد؟
سلام .

ابتدا ببخشید که برای این سوال تاپیک زدم. چون مساله خیلی برام مهم هست

تعداد گزینه آپلود فایل بصورت پیشفرض در مای بی بی 1 هست چطور باید اینو افزایش داد که همزمان چند گزینه برای آپلود وجود داشته باشد؟ Rolleyes

پاسخ
شما وقتی افزودن پیوست رو بزنی یک گزینه اضافه میشه
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۳۰:۵۱ صبح)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۰۲:۲۷ صبح)funset نوشته است: شما وقتی افزودن پیوست رو بزنی یک گزینه اضافه میشه
منظور ایشون اینکه همزمان چند فایل را آپلود کنند . فکر نکنم چنین چیزی باشه چون توا اونجایی که یادم هست تو وی بی هم چنین چیزی نیست
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۳۱:۰۴ صبح)
نه با زدن افزودن پیوست نمیشه . روی همین سایت هم تست کردم با زدن افزودن پیوست نشد.

منظورم این هست به جای یک گزینه مثل شکل زیر چند تا گزینه باشه برای آپلود :

[تصویر:  pl75hnvpbo0rj94661.jpg]

من خیلی به این نیاز دارم دوستان Sad
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۳۵:۳۷ صبح)DJMOKHTAR نوشته است: نه با زدن افزودن پیوست نمیشه . روی همین سایت هم تست کردم با زدن افزودن پیوست نشد.

منظورم این هست پیشفرض به جای یک گزینه مثل شکل زیر چند تا گزینه باشه برای آپلود :

[تصویر:  pl75hnvpbo0rj94661.jpg]

من خیلی به این نیاز دارم دوستان Sad

این برای اسکیریپت ها ی آپلود سنتر هستش نه فروم ها
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۵۵:۱۶ صبح)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۱:۴۶:۲۰ صبح)hamidtbt نوشته است: این برای اسکیریپت ها ی آپلود سنتر هستش نه فروم ها

تمام انجمن های VB پیشفرض اینگونه هست. این عکس هم از یک انجمن VB گذاشتم. برای mybb هم قطعا میشه فقط نمیدونم از کجا باید بیشترش کنم Huh
پاسخ
درسته الان تست کردم حرف شما درست بود
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۲:۲۳:۴۰ صبح)
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه ؟Smile
پاسخ
از این پلاگین که بنده قرار دادم استفاده کنید و به 1.6 ارتقا بدید و سپس نصب کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۸:۲۲:۳۰ عصر) ، smma (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۱:۵۳:۱۳ صبح)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۰۱:۲۵:۳۰ صبح)c_r_fel نوشته است: از این پلاگین که بنده قرار دادم استفاده کنید و به 1.6 ارتقا بدید و سپس نصب کنید.

واقعا ممنونم. همان چیزی هست که میخواستم. یک دنیا تشکرHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۰۰:۵۹:۳۵ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۱۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۳۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۱۷ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چطور میشه کاربران دو انجمن روی یک سرور مرتبط بشه ahmad5331 0 1,066 ۱۳۹۴/۱/۲۲، ۱۷:۴۲:۳۶ عصر
آخرین ارسال: ahmad5331
  چطور میشه تو موضوعی رفرش ایجاد کنیم محمد تی ام 8 4,031 ۱۳۹۲/۸/۴، ۱۴:۵۵:۲۷ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  چطور حجم مجاز آپلود فایل گیگفا را بالا ببریم DJMOKHTAR 0 2,795 ۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۰۱:۰۷:۳۱ صبح
آخرین ارسال: DJMOKHTAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان