هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اضافه کردن گزینه ی:کپی موضوع به مدیریت درون خطی؟؟؟
با سلام خدمت دوستان و مدیران گرامی
یک درخواست و یک سوال دارم که تو انجمن همچنین موضوعی ندیدم
من میخوام دگمه ی انتقال / کپی رو به مدیریت درون خطی انجمنم اضافه کنم تا بدونه اینکه موضوعی رو بازکنم بتونم کپی کنمش به انجمن مورد نظرم(تو این حالتی که هست ما مجبوریم حتما وارد تاپیک مورد نظر بشیم و بعد ازونجا تیک بزنیم و بعد از گزینه های مدیریت: انتقال و کپی رو انتخاب کنیم

[تصویر:  2p4iwgh2iumrefx7e1l.jpg]

که این یک مشکل بزرگ داره اونم اینه که ازین طریق ما نمیتونیم موضوعات رو به صورت مارک کپی کنیم همچنین سرعت میاد پایین وقتی که داریم تمامه تاپیک های مورد نظرمونو اول باز میکنیم و بعد کپی بکنیم که برای نت ذغالی های عزیزمثل خودم Big Grinخیلی این کار سختهConfused

آیا روشی هست که همچنین کاری امکان پذیر بشه؟؟؟Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۲، ۱۵:۲۴:۵۷ عصر)
شما وقتی وارد انجمن مورد نظرتون بشید و تیک ها رو پر کنید و بعد مدیریت درون خطی موضوع: انتقال موضوع هست
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۳، ۱۴:۴۱:۴۲ عصر)
نقل‌قول: شما وقتی وارد انجمن مورد نظرتون بشید و تیک ها رو پر کنید و بعد مدیریت درون خطی موضوع: انتقال موضوع هست
میدونم انتقال موضوع هست ولی من کپی موضوع رو میخوام تا ازونجا بتونم موضوع هامو سریع به پرتال سایتم هرکدومو خواستم کپی کنم
حالا برای اینکار روشی هست؟؟؟
(ببخشید تو قسمت آخر حرفم کلمه ی انتقال هم نوشته بودم که باعث اشتباه میشد)Blush
پاسخ
تا اونجا که من میدونم اگه میخوای ارسال های انجمن تو پرتال نمایش داده بشه باید به مسری زیر بری

کنترل پنل مدیریت >> پیکربندی >> تنظیمات >> Portal Settings

سپس فیلد اول ( Forum ID to pull announcements from ) را باید آی دی های انجمن را بدی و خودش بصورت اتوماتیک اونجا میره .

در ضمن تعداد پست های که در پرتال میخوای نشان داده بشه فیلد دوم (Number of announcements to show) را باید تعداد مورد نظر را بزنی

برای بدست آوردن آی دی انجمن کافی موس را روی زیر انجمن ها ببری عدد آخری که نشون میده آی دی انجمن هست
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۳، ۱۴:۵۹:۰۸ عصر)
نقل‌قول: تا اونجا که من میدونم اگه میخوای ارسال های انجمن تو پرتال نمایش داده بشه باید به مسری زیر بری

کنترل پنل مدیریت >> پیکربندی >> تنظیمات >> Portal Settings

سپس فیلد اول ( Forum ID to pull announcements from ) را باید آی دی های انجمن را بدی و خودش بصورت اتوماتیک اونجا میره .

در ضمن تعداد پستی های که در پرتال میخوای نشان داده بشه فیلد دوم (Number of announcements to show) را باید تعداد مورد نظر را بزنی

برای بدست آوردن آی دی انجمن کافی موس را روی زیر انجمن ها ببری عدد آخری که نشون میده آی دی انجمن هست
داداش ممنون بابت جواب[تصویر:  139fs108574.gif]
اما من میدونم ارسال هارو چطوری در پرتال نمایش بدم من 4 تا انجمن مخصوص ساختم که در اون ها موضوعاتی که بخوام در پرتال که الان همون صفحه ی اول سایتم هست نمایش میدم
حالا فکر کنید چندین تا پست مثلا 10 تا پست بخوام در انجمن و هم در سایت داشته باشم پس باید موضوع رو کپی کنم به اون 4تا بخشی که آیدیشون برای نمایش در پرتال سایتم فعاله (نمیخوام انتقال بدم چون موضوع دیگه تو بخش اصلی خودش که مثلا دانلود بازی های کامپیوتری هست نمیمونه)
براهمین تو مدیریت درون خطی نیاز به یک دگمه ی کپی موضوع دارم که هرکدوم از موضوع های انجمن رو خواستم بتونم به راحتی به بخش مورد نظرم کپی کنم(در این حالت معمولی من مجبورم وارد هرکدوم ازون 10 تا پست بشم برم وارد گزینه های مدیریت /انتقال /کپی موضوع و بعد ازونجا کپی کنم که خیلی وقت گیر میشهConfused
امیدوارم منظورمو کامل رسونده باشمBlush
پاسخ
یه قسمتی هست که این کار را انجام میده ولی تو گزینه هاش پرتال نداره یعنی میتونی فقط به یه انجمن خاص منتقل کنی میگم شاید به کارت بیاد

کنترل پنل مدیریت >> پیکربندی >> ابزار مدیریت >> افزودن ابزار جدید موضوع
و طبق عکس برو جلو
[تصویر:  13001008961.jpg]

در آخر گزینه کپی موضوع به مدیریت درون خطی اضافه میشه و میتونی از اونجا مطالب را به انجمن مورد نظر کپی کنی

من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه
امیدوارم کارت راه بیافته

پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۳، ۱۶:۱۹:۵۷ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۳، ۱۵:۴۱:۱۸ عصر)hamidtbt نوشته است: یه قسمتی هست که این کار را انجام میده ولی تو گزینه هاش پرتال نداره یعنی میتونی فقط به یه انجمن خاص منتقل کنی میگم شاید به کارت بیاد

کنترل پنل مدیریت >> پیکربندی >> ابزار مدیریت >> افزودن ابزار جدید موضوع
و طبق عکس برو جلو
[تصویر:  13001008961.jpg]

در آخر گزینه کپی موضوع به مدیریت درون خطی اضافه میشه و میتونی از اونجا مطالب را به انجمن مورد نظر کپی کنی

من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه
امیدوارم کارت راه بیافته

حمید جان دستت درد نکنه[تصویر:  139fs108574.gif]
من با استفاده ازین روش 4تا ابزار مدیریت ساختم که به اون 4تا بخش خودم الان راحت موضوع رو کپی میکنم[تصویر:  bliss.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۰۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۵۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۱۷ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اضافه کردن شماره خاص به موضوع behjati2010 2 1,684 ۱۳۹۲/۳/۱۷، ۱۰:۱۴:۱۰ صبح
آخرین ارسال: behjati2010
  اضافه کردن متن به قسمت موضوع جدید arsham 2 2,169 ۱۳۹۱/۶/۱۴، ۰۴:۲۵:۰۰ صبح
آخرین ارسال: hamidkag
  اضفه کردن گزینه < موضوع جدید > khp 4 3,334 ۱۳۸۹/۱۲/۶، ۱۲:۲۱:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ZEUS
  اضافه کردن آپلود سنتر عکس به گزینه های بالای سایت Iafst.ir 2 3,081 ۱۳۸۹/۳/۱، ۲۱:۴۴:۵۷ عصر
آخرین ارسال: Pars
  اضافه کردن موضوع جدید بالای تاپیک masoud.n 3 3,509 ۱۳۸۸/۱۱/۲۴، ۰۴:۱۵:۰۳ صبح
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان