هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متخصصاش بیان داخل!!
سلام دوستان مدتیه قسمت پیام انبوهم از کار افتاده و تمام روشهایی که در اینجا معرفی شده بود رو انجام دادم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم تنظیمات ایمیلم کاملادرسته چون بازیابی رمز و ایمیل فعال سازی خوب کار می کنه اما متاسفانه پیام انبوه اصلا کار نمی کنه نه واسه پیام خصوصی نه ایمیلش!!! نمیدونم مشکل چیه!! خواهش می کنم کمک کنید خدا خیرتون بده Confused
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
به نظر من از نرم افزار استفاده کنی بهتره چون اگه تعدا کابرانت زیاد باشه بخوای از طریق مای بی بی ایمیل کنی ساسبند میشی. نرم افزار ایمیل گروهی را دانلودش کن و از طریق حساب گوگل تنظیماتش را بهش بده برای بدست آورد ایمیل کاربرانت هم یه پلاگین هست وقتی نصبش کردی تو قسمت ابزار تعمیرو نگهداری یه فایل متنی حاوی ایمیل کاربرانت میده . اینجوری حداقل مطمئنی که ساسپند نمیشی .

ولی در مورد پیام کوتاهش را اطلاعاتی ندارم
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۱۷، ۲۱:۱۷:۳۳ عصر) ، jafari52 (۱۳۸۹/۱۲/۱۷، ۲۲:۰۴:۱۵ عصر)
ممنونم دوست عزیز
همینکارو کردم ولی ساسبند یعنی چی؟!! چطوری میشه اگه بشه؟!! پیام خصوصی رو چطوری درستش کنم؟!!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
سلام. ساسبند یعنی اگه مخالف قوانین هاست عمل کنی اون هاست اکانتت را می بنده و دیگر نمیتونی بهش دسترسی داشته باشی در یک کلام نابودی سایت . مثلا نصب اسکیریپت نال شده مثل وی بی و ... برای ایمیل هم اگه از حد مجازش بگزره که فکر میکنم حدود 300 تا 500 باید باشه اکانتت بسته میشه .

پاسخ
 سپاس شده توسطjafari52 (۱۳۸۹/۱۲/۱۹، ۱۰:۴۸:۵۸ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۵۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۳۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دوستان برنامه نویس بیان داخل درخواست رفع مشکل با اسکریپت AutoIndex PHP Script darya1012 3 3,767 ۱۳۹۰/۶/۲۱، ۱۱:۲۱:۵۴ صبح
آخرین ارسال: darya1012

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان