هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با پلاگین ثبت نام سریع
سلام من این پلاگین رو نصب کردم ، ولی هر کی با این پلاگین ثبت نام میکنه محفی نشون میده اونو Sad کی میتونه کمک کنه کاری کنم مخفی نکنه هر می ثبت نام کرده رو ؟ Huh

یا کی میتونه بگه چطور امکان مخفی بودن رو از یوزر ها بگیرم ؟ Huh

اون پلاگین اینی هست که عکسشو پیوست کردم Sad

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
به این دلیل اینکه این پلاگین ها که به این گونه اند بیشتر فقط به جهت جلب کاربر برای هدایت شدن به صفحه ثبت نام میباشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطYaseR (۱۳۸۹/۱۲/۱۰، ۱۷:۵۲:۴۴ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۱۰، ۱۸:۱۰:۰۰ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۱۰، ۱۷:۴۹:۱۸ عصر)c_r_fel نوشته است: به این دلیل اینکه این پلاگین ها که به این گونه اند بیشتر فقط به جهت جلب کاربر برای هدایت شدن به صفحه ثبت نام میباشد.

الان نمیتونم کاری بکنم ؟ Huh

و این که چطور امکان مخفی بودن رو از کاربران بگیرم HuhSad

ممنون میشم زاهنمایی بکنین !!Sad
نبووووووووووووووووووووووووووود ؟ Confused کمکی چیزی Confused
پاسخ
فقط افراد ثبت نام کننده با این پلاگین محفی هستند؟ خودتان تست کنید چون این پلاگین چنین امکانی ندارد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
بله کسانی که با این پلاگین ثبت نام میکنن مخفی هستن تست هم کردم !! و ساعت پیش فرض رو هم تعییر میده واسه ثبت نام کننده !!Undecided والا من که غیر فعالش کردم تا اگه مشکا برطرف شد فعال کنم !!SadUndecided
پاسخ
با سلام
بنده هم همین مشکل رو با پلاگین ثبت نام سریع دارم کاربرانی که ثبت نام می کنند مخفی می شن.
اگه ممکنه راهنمایی کنید یا ورژن جدید معرفی کنید با تشکر
پاسخ
یه مشکل دیگه ای که داره اینه که وقتی تو صفحه ی ثبت نام میری هم باید این تولبارو پر کنی هم باید اطلاعات صفحه رو پر کنی تا بتونی ثبت نام کنیAngry
پاسخ
این مشکل راه حلی نداره؟؟
سرچ هم کردم به سوالات پاسخی داده نشده
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
دوست عزیز کلا ثبت نام سریع، چه پلاگینش و چه کد دستی اش علاوه بر مشکلات ریزی چون این، مشکل بزرگی دارن که کد امنیتی در آن وجود ندارد و باعث هجوم اسپمرها به انجمن شما میشن

تنها نمونه اش یک پلاگین تجاری هست که anti-zionism ازمدیران همینجا بصورت شخصی نوشته بودن و برای فروش گذاشته بودن
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۱۰:۳۷:۴۴ صبح) ، andy2012 (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۱۳:۱۱:۴۳ عصر)
ممنون
ولی من پلاگین ثبت نام سریع رو ندارم و این مشکل رو دارم!!!!!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان