هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گلایه و پیشنهاد
از مدیران محترم عذر خواهی میکنم...

انجمن ساز مای بی بی انصافا خوب و قوی هست!

پشتیبانی این انجمن هم خیلی خوبه و بچه ها واقعا زحمت می کشن (این انجمن منظورمه)

ولی این پشتیبانی فقط و فقط محدود شده به اینکه اگه فلان قسمت در انجمن رو خواستیم فلان کار رو بکنیم کجا تیکش رو برداریم! و یه سری مسائل دیگه!

سر مسائلی که مربوط به هسته مای بی بی میشه و مسائلی که به برنامه نویسی مربوطه هیچ گونه پشتیبانی صورت نمیگیره!

پشتیبانی برای مسائل یه کم پیچیده به بالا اصلا انجام نمیگیره!

یه نمونه به این ارسال نگاه کنید: http://community.mybbiran.com/thread-399...l#pid27003

در تاریخ 15/11/89 تاپیک زده شده و تا امروز هیچ جوابی نگرفتند! در حالیکه این یکی از ساده ترین مسائلی بوده که مای بی بی باید زودتر از اینها بهش پاسخ میداد!

من پیشنهاد میکنم که کسانی که برنامه نویسی بلدند، در این تاپیک اعلام آمادگی کنند و مدیران هم اگر صلاح میدونند یه تیم برنامه نویسی برای پشتیبانی بهتر از این انجمن داشته باشند! البته اگه این تیم وجود نداره

ممنونم

پاسخ
 سپاس شده توسطAmin_vbp (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۲۱:۳۰:۰۵ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۲۳:۰۴:۱۵ عصر) ، dvdposti (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۲۳:۰۸:۲۸ عصر) ، goldten (۱۳۸۹/۱۲/۷، ۰۳:۲۵:۰۲ صبح) ، cniran (۱۳۸۹/۱۲/۷، ۱۲:۳۲:۴۰ عصر) ، parsilu (۱۳۸۹/۱۲/۷، ۱۸:۴۲:۵۷ عصر)
حق با شماست ولی یک سری مطالب رو ما قبلا گفتیم (در بعضی مواقع هست که من خودم گفتم ولی دوستان میگن نیست و حق هم دارن چون ممکنه تو انتقال سرور و ... از بین رفته باشه) و کاربران سرچ نمیکنن و باز تاپیک باز میکنن که بی جواب میمونه و شما و یا دیگر دوستان فکر میکنید که ما بلد نیستیم یا دوست نداریم بگیم و... امیدوارم منظور بنده رو متوجه شده باشین.
موفق باشین
پاسخ
 سپاس شده توسطstetar (۱۳۸۹/۱۲/۷، ۱۲:۱۴:۳۳ عصر)
من متوجه هستم... منظور من این نبود که بلد نیستید یا نمیخواید بگید!

ما اینجا جمع شدیم هر چی بلدیم بریزیم وسط!

ولی بهتره برای پشتیبانیه قوی تر و پشتیبانی که بیشتر به هسته انجمن ساز مربوط میشه، جدی تر فکر کرد؟

البته مدیران هر جور صلاح میدونن!
پاسخ
بله حق با شماست ولی باید هماهنگی کاملی صورت بگیره (از طرف ۲ مدیریت کل) و به ما بگن.
پاسخ
خیلی پیشنهاد خوبی است.
بنده به لت سات کارم و دانشگاه فرصت بسیار کمی دارم.
وجود این گروه کمک بزرگی میشه.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطbehnam9856 (۱۳۸۹/۱۲/۷، ۱۳:۲۳:۵۳ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۷، ۱۵:۵۹:۲۱ عصر) ، cniran (۱۳۸۹/۱۲/۱۳، ۲۲:۰۵:۳۷ عصر)
پس با اجازه مدیران عزیز، دوستانی که برنامه نویسی بلدند اینجا اعلام آمادگی کنند تا بررسی بشه که امکان تشکیل این گروه وجود داره یا نه؟
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۸، ۰۰:۵۶:۵۷ صبح)
چرا تشکیل نشه؟ میشه.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۷، ۲۳:۰۱:۲۱ عصر) ، behnam9856 (۱۳۸۹/۱۲/۸، ۰۰:۵۰:۴۳ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۸، ۰۰:۵۶:۵۰ صبح)
به نظر من لينك تاپيك رو توي اخبار بالا با يه رنگ متفاوت قرار بدين كه همه ببيننش شايد بعضي از اعضا و حتي يه كاربر مهمان بلد باشه ولي از وجود اين تاپيك خبر نداشته باشه.
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۸، ۰۰:۵۶:۴۷ صبح)
به نظر من فقط کسایی که برنامه نویسی بلدن نباید باش باید از ایده های کسای دیگه ام استفاده بشی در صورتی اونا برنام نویسی بلد نیستند ولی میتونند با ایده های خوبشون به برنامه نویسان کمک کنند.
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۸۹/۱۲/۸، ۰۱:۳۸:۳۹ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۸، ۰۱:۵۸:۱۲ صبح)
کسی نبود؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان