هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گلایه و پیشنهاد
لابد نیست دیگه!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۸، ۰۰:۴۹:۳۰ صبح)Cancer9003 نوشته است: به نظر من لينك تاپيك رو توي اخبار بالا با يه رنگ متفاوت قرار بدين كه همه ببيننش شايد بعضي از اعضا و حتي يه كاربر مهمان بلد باشه ولي از وجود اين تاپيك خبر نداشته باشه.

منم موافقم بهتره آخرین ارسالهای سایت را بصورت متحرک در صفحه اصلی و پرتال انجمن برای کاربران نمایش داده شوند چون مثلاً من به شخصه همیشه مجبورم آخرین ارسالهای انجمن رو بزنم اینطوری فروم هم یه تکونی می خوره و از حالت سکون به در می آد (البته اینطوری سکون به نظر می رسد) باور کنید آخرین ارسالهای متحرک یه حال و هوای دیگه ای به سایت می بخشه چون تایپک توی اونها گم نمی شه و سوالها بی جواب نمی مونن

پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۹، ۲۳:۳۷:۳۷ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۱۰، ۰۹:۵۷:۲۲ صبح)
(۱۳۸۹/۱۲/۹، ۲۲:۳۴:۳۸ عصر)Pars نوشته است: لابد نیست دیگه!

اگه بود که چه بهتر!

اگه نبود خوب تا اونجایی که در توانم باشه تو این زمینه در خدمتم! چی بگم دیگه؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۸۹/۱۲/۱۰، ۰۱:۰۶:۰۶ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۱۰، ۱۱:۴۶:۱۵ صبح)
سلام

من ایده زیاد دارم ولی برنامه نویسی بلد نیستم

در هر صورت کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنمSmile

شرمنده فقط اگه ممکنه اگه با من کاری بود تو وبلاگم کامنت بذارید
http://sobhan-moradi.blogsky.com
پاسخ
اگه از پلاگین میخواین شروع کنید . فکر کنم مای بی بی به پلاگین گروه های اجتماعی نیاز شدید داره.و همین طور پلایگن حذف موقت تاپیک ها توسط راهبران.
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۱۰، ۰۹:۵۷:۴۸ صبح) ، parsilu (۱۳۸۹/۱۲/۱۰، ۱۷:۴۸:۵۷ عصر)
دوستان من آوردم بالا اینو تا هر کی هست علام حضور کنه !!Big Grin

همه دستا بالا * برنامه نویسا TongueHeart
پاسخ
من هستم
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۱۴، ۰۰:۰۳:۱۱ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۴۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۴۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۲۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان