هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پوسته بسیار زیبای vb next
[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته:vb next
تهيه کننده:اسمشو فراموش کردم!
پارسی شده توسط:MT Edition
آموزش نصب :
فایل xml را از کنترل پنل مدیریت آپلود و سپس پوشه mybbvn را تو روت اصلی نه تو پوشه ی images آپلود نمایید

توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.
[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   vbnext.zip (اندازه: 407.09 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,176)
پاسخ
 سپاس شده توسطc_r_fel (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۱۰:۵۷:۱۰ صبح) ، behdad0160 (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۱۱:۱۸:۲۹ صبح) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۱۲:۴۵:۲۴ عصر) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۱۲:۵۹:۳۰ عصر) ، stetar (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۲۰:۰۸:۴۹ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۱۲/۴، ۱۱:۵۲:۲۷ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۱۲/۴، ۲۳:۲۲:۱۴ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۸:۳۵:۵۷ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۳/۱۹، ۱۸:۲۸:۵۷ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۱:۵۷:۵۲ صبح) ، zesht (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۲:۳۱:۳۳ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۲:۳۵:۳۵ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۳:۵۳:۴۲ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۴:۰۹:۰۷ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۴:۱۶:۱۳ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۴:۵۸:۳۰ عصر) ، M48D1 (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۵:۱۹:۰۳ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۷:۵۵:۰۱ عصر) ، shahinpb (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۱:۰۹:۳۱ صبح) ، dayyertemp (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۹:۲۳:۰۹ صبح) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۴/۹، ۱۲:۱۶:۲۲ عصر) ، Mdl (۱۳۹۰/۴/۹، ۱۸:۰۰:۲۳ عصر) ، baloochs (۱۳۹۰/۴/۱۱، ۰۲:۱۷:۱۰ صبح) ، LAXER (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۷:۲۱:۵۴ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۴/۲۳، ۱۵:۱۸:۰۰ عصر) ، mirnejati (۱۳۹۰/۵/۲، ۱۶:۲۶:۱۹ عصر) ، mahdikp (۱۳۹۰/۵/۱۵، ۱۸:۲۲:۵۷ عصر) ، shnoit (۱۳۹۰/۵/۲۰، ۱۴:۰۵:۳۱ عصر) ، _Amin_ (۱۳۹۰/۵/۲۹، ۲۳:۳۲:۱۵ عصر) ، SULIVAN (۱۳۹۰/۵/۳۱، ۰۷:۱۸:۳۰ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۰/۵/۳۱، ۲۳:۴۳:۰۹ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۳:۱۱:۰۷ عصر) ، nodetkids (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۰۶:۰۱:۲۹ صبح) ، papalook (۱۳۹۰/۷/۹، ۰۱:۱۸:۱۲ صبح) ، never (۱۳۹۰/۸/۲، ۲۲:۴۲:۳۰ عصر) ، Hamed Zahedi (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۰۸:۲۹:۲۳ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۰:۲۸:۲۴ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۲۱:۰۷:۴۴ عصر) ، Eris (۱۳۹۰/۱۰/۶، ۰۳:۱۳:۴۲ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۱۰/۶، ۱۴:۴۱:۱۰ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۱۰/۷، ۰۸:۲۶:۵۸ صبح) ، mrsam.sum (۱۳۹۰/۱۰/۷، ۰۸:۳۹:۲۰ صبح) ، elnaz29 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۹:۲۷:۵۳ صبح) ، Zeus75 (۱۳۹۰/۱۱/۶، ۰۰:۲۸:۳۱ صبح) ، mahdi11 (۱۳۹۰/۱۲/۴، ۰۰:۴۱:۰۶ صبح) ، aliabedian (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۲۱:۴۳:۳۱ عصر) ، digital (۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۱۱:۱۷:۵۳ صبح) ، heavaz60 (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۲:۱۴:۲۳ صبح) ، lord legolas (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۵:۴۱:۰۹ صبح) ، leader (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۱۵:۴۵:۳۹ عصر) ، kingpars (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۰۳:۲۳:۰۹ صبح) ، MSTF (۱۳۹۱/۱/۷، ۰۱:۰۲:۳۱ صبح) ، mohammad_r (۱۳۹۱/۲/۲۴، ۰۹:۱۸:۳۴ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۲/۳/۲۲، ۱۱:۵۸:۱۶ صبح) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۱۱/۲۹، ۱۸:۳۵:۴۵ عصر)
اگر میشه یه اسکرین شات از =ست بیت ها بذارید تا درون تاپیک ها هم مشاهده بشه ، ممنون .
پاسخ
 سپاس شده توسطfalaknaz (۱۳۹۰/۸/۱۸، ۱۲:۳۹:۰۱ عصر)
بفرما

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۳/۱۹، ۱۸:۲۸:۵۲ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۴/۱، ۱۴:۱۶:۵۰ عصر)
این پوسته رایگان شد
ممنون از انتقالHeart
پاسخ
دوستانی که دانلود کردند و در حال استفاده هستند کپی رایت را به مای بی بی ایران تغییر دهید بزودی فایل ضمیمه را بروز می کنم
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۴/۸، ۲۲:۵۸:۳۴ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۴/۹، ۱۲:۱۵:۵۵ عصر)
با سلام
من این پوسته را نصب کردم
بی زحمت بفرمایید چطور لوگو را راست چین کنم
با سپاس
پاسخ
چرا پلاگین آمار پیشرفته و تشکر در ان نمایش داده نمی شود؟
پاسخ
 سپاس شده توسطhosain55 (۱۳۹۰/۱۰/۷، ۰۲:۳۹:۴۴ صبح)
متغیرشان رو به صورت دستی وارد کنید

آدرس انجمنتون رو هم در امضا قرار بدید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۰:۲۹:۰۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱، ۰۳:۴۲:۱۹ صبح)
چطور میشه یکم شفافیت شو بیشتر کرد؟
اخه وقتی با قالبهای دیگه مقایسه مسکنم میبینم که یکم تاریکنر از قالبای دیگست
رزولیشن میگن فک کنم
خلاصه میخوام یکم روشنتر بشه ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۰:۲۲:۴۹ صبح)khp نوشته است: متغیرشان رو به صورت دستی وارد کنید

منم این مشکل رو دارم

متغییرشون کودومه؟ چجوری ؟ چیکار کنم؟Huh
در ضمن اون فایل رو هم در روت ریختم و هم در ایمیج ولی نیومد
نمیگین چرا؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmrsam.sum (۱۳۹۰/۱۰/۷، ۰۸:۳۹:۰۴ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پوسته بسیار زیبای Juices Cancer9003 12 10,020 ۱۳۹۳/۴/۶، ۲۱:۳۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: mohammadprh
  [برای.1 1.6] پوسته بسیار زیبای bluecolor Mt edition 8 12,380 ۱۳۹۲/۱۰/۳، ۱۹:۲۹:۱۵ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  پوسته بسیار زیبای vbformybb adnan 7 6,238 ۱۳۹۲/۸/۲۸، ۲۱:۴۰:۰۲ عصر
آخرین ارسال: irancook
  پوسته بسیار زیبای Novus Black HOssE!N-B 19 16,988 ۱۳۹۲/۵/۲۱، ۲۰:۵۴:۰۶ عصر
آخرین ارسال: mahdi66
  پوسته بسیار زیبای mi-red محصول مای بی بی ایران Mt edition 74 59,112 ۱۳۹۲/۴/۱۲، ۱۹:۳۸:۵۲ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
  پوسته بسیار زیبای facebook HOssE!N-B 2 4,883 ۱۳۹۲/۳/۲۵، ۱۷:۵۱:۲۶ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
  پوسته بسیار زیبای Yesil HOssE!N-B 16 9,941 ۱۳۹۱/۸/۲۶، ۲۲:۲۶:۰۳ عصر
آخرین ارسال: mehrangan
Photo [برای 1.6.6] پوسته بسیار زیبای Nesil AR@KST@R 10 11,111 ۱۳۹۱/۱/۶، ۰۸:۱۰:۴۸ صبح
آخرین ارسال: AR@KST@R

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان