هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین چت داخل فروم برای 1.6
نقل‌قول: دوستان پلاگین چت رو ول کنید...

از Ajax Chat برای مای بی بی استفاده کنید...

عالیه...
خوب منم سعی کردم نصب کنم اما ارور داد که فایلارو پیدا نمیکنه[تصویر:  blink.gif]
بهرحال همونطور که دوستمون گفت مای بی بی به یک چت باکس خوب و قوی که قابلیت های مدیریتی خوب iهمچون وی بی داشته باشه و همینطور سریع باشه و مشکلی نداشته باشه کم دارهConfused
الان هرکدوم ازین چت باکس هارو من تست کردم یک مشکلی داشتن و به نظرم باید ویژگی های هرکدوم بگیریم یک چت باکس درست کنیمBig Grin
امیدوارم یکی از دوستان پلاگین نویس خوبمون پیدا بشه تا یک همچنین چت باکسی رو برای mybb درست کنه
یا mamaly12h مملی جان کجایی عزیزم Big Grin
این کار از دست تو برمیاد Blush لطفا بیا مثل این ادیتور پیشرفتت/پروفایل پیشرفتت و .....رویه این پلاگین هم کار کن تا کلی از دوستان را راحت کنی که همه ازت ممنون میشیم
بیا یک چت باکس درست کن که دیگه کسی نیاید اینهمه عذاب نکشه برای کار با یک چت باکس و همش کاربرا بگن چرا اینطوریه چرا اونطوریه بیا یکبار برای همیشه نسخشو بپیچ...Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطMaster. (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۷:۵۱:۲۷ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۳:۲۵:۵۷ عصر)behnam9856 نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۳:۰۲:۳۷ عصر)Master. نوشته است: من سعی کردم این ایجکس چت رو نصب کنم اما ارور زیر رو داد .
کد:
"Query: DROP TABLE IF EXISTS ajax_chat_online; Error-Report: Error-Code: "

دلیلش چیه ؟

ترجمه متن: جدول ajax_chat_online رو در صورت وجود حذف کنید! بخون متنش رو!

خوب من چجوری یه تیبلشو پاک کنم ؟ یه دیتا بیس هست فقط . منم رو سیستمم mysql نصب نیست بتونم دست بهش بزنم .
علاوه بر اینها اون کوئری مگه نیستش ؟ خب خودش یعنی نتونسته پاک کنه ؟ مشکل از جای دیگه نیست احتمالا ؟

ممنونم Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۴۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۲۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان