هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک هدر حرفه ای برای مای بی بی ایران
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.

این هم یک هیدر کاملا حرفه ای و جالب برای سایت. چون لوگوی قبلی کمی اشکال داره این لوگو کامل بوده و البته لوگو های متعدد دیگری نیز درست خواهم کرد.

نظرتونو بگید در مورد هیدر.

لینک عکس

تصویر

[تصویر:  28eucqma2114zde7jgn.jpg]

آپلود در سروری دیگر

لینک چنانچه تایید کردید ولی سایزش کوچیک بود بگید که سایزشو تغییر بدم(سایز استانداردشو بگید)

منتظر نظرات،پیشنهادات،و انتقادات شما هستم.

مرا برای تهیه ی هدر های بعدی یاری کنید.

همه نظر بدن
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۱/۱۹، ۱۷:۵۷:۴۶ عصر) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۱/۱۹، ۱۸:۰۵:۰۲ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۱۶:۳۴:۰۵ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۱۷:۳۱:۴۵ عصر)
خوبه !! مرسی ، خسته نیاشی !! منم میخوام یکی درس کنم ولی بلد ندارم !! چیکار کنم ؟ ConfusedHuhConfused
پاسخ
دوست عزیزم با فتوشاپ میشه درست کرد.

یا اگه نمیتونین تو خصوصی بهم بگید.(عنوان سایتتون و ادرسش رو ثبت کنید+اندازه ی هدری که میخواهید
پاسخ
سلام به همه دوستان !
مخصوصا مدیر عزیز که از ایشون به دلیل عمل نکردن به قولم عذر خواهی میکنم امیدوارم عذر منو بپذیرند !

وظیفه خودم دونستم یک هدیه به مای بی بی ایران بدهم و امروز بعد از دیدن این تاپیک به فکر ساخت یک هدر برای سایت افتادم امیدوارم خوشتون بیاد و ازش استفاده کنید و این هدیه ناقابل رو قبول کنید !
این هدر اختصاصی برای مای بی بی ایران طراحی شده و هرگونه استفاده غیر مجاز و بدون اجازه از مای بی بی ایران غیر قانونی و شرعا حرام است !
کیفیت رو یکم پایین آوردم تا حجم تصویر کم باشه بتونید به راحتی استفاده کنید !
حجم تصویر : 36 کیلوبایت

Heart

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطarchenemy (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۱۱:۳۹:۴۶ صبح) ، s@hand (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۱۱:۴۷:۲۱ صبح) ، cniran (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۱۳:۴۸:۳۲ عصر) ، Emprator (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۱۴:۲۹:۲۶ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۱۵:۲۱:۲۰ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۱۶:۳۰:۵۴ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۱۷:۳۱:۳۷ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۲۰:۱۰:۲۱ عصر) ، Masoudsh (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۲۱:۵۰:۵۲ عصر) ، samet98 (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۲۲:۰۲:۱۸ عصر)
(۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۰۹:۰۱:۵۹ صبح)ojen نوشته است: سلام به همه دوستان !
مخصوصا مدیر عزیز که از ایشون به دلیل عمل نکردن به قولم عذر خواهی میکنم امیدوارم عذر منو بپذیرند !

وظیفه خودم دونستم یک هدیه به مای بی بی ایران بدهم و امروز بعد از دیدن این تاپیک به فکر ساخت یک هدر برای سایت افتادم امیدوارم خوشتون بیاد و ازش استفاده کنید و این هدیه ناقابل رو قبول کنید !
این هدر اختصاصی برای مای بی بی ایران طراحی شده و هرگونه استفاده غیر مجاز و بدون اجازه از مای بی بی ایران غیر قانونی و شرعا حرام است !

Heart
بسیاااار زیباست
متاسفانه سابت از لحاظ گرافیکی ضعیفه
پاسخ
 سپاس شده توسطojen (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۱۳:۳۲:۳۹ عصر) ، golforosh (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۲۰:۳۰:۴۴ عصر)
[تصویر:  6qqrg1kowfhkxfn5zvgd.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۱۶:۳۴:۰۱ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۱۷:۳۱:۳۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۲۰:۱۰:۰۶ عصر)
(۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۰۹:۰۱:۵۹ صبح)ojen نوشته است: سلام به همه دوستان !

Heart

علیه
پاسخ
[تصویر:  elwff8yfd2nsiyjofkws.png]
Design By VBIran .
Created For MyBBIran.
استعفا!
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۱۶:۳۷:۵۹ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۱۷:۳۱:۱۰ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۲۰:۰۹:۳۷ عصر) ، LORD SaeeD (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۱:۵۳:۲۵ صبح)
با تشکر از تمامی دوستان که هدر هایی رو طراحی کردن
منم نظره خودمو بگم(البته بگم این نظره خودمه فقط)
هدر اکنون هدر سایت از نظر گرافیکی و کامل بودن همچنین هماهنگی و رعایت قوائد گرافیکی و همچنین نشان دادن ایرانی بودن سایت در هدر با فونت نستعلیق به کار رفته خیلی خوب کار شده به نظره من تا اینجا که بهترین هدر برای انجمن هستش
پاسخ
به نظر منم بهتره رنگ بندی با قال هم خوانی داشته باشه.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۲۲:۰۶:۴۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان