هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش تصویری انتقال هاست
سایت شما به خوبی بالا میاد
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
کجاش خوبه قربون تو برم
این همه ارور داره،
فقط ظاهرش خوبه،اون بالا کلی ارور داده، رو تاپیکا کلیک میکنی صفحه باز نمیشه، زبون کنترل پنل مدیر کل کلا داغونه
پاسخ
سلام

پلاگین mrd رو غیر فعال کن!
پاسخ
ممنون
چند تا پلاگین رو غیرفعال کردم درست شد ظاهرش
اما کلی ایراد فعلا داره، یکی اینکه روی تاپیک قسمت آخرین ارسال که کیلک میکنی هیچ چی نشون نمیده،
یعنی صفحه سفید باز میکنه
یکی اینکه هدر سایتم به هم ریخته، بنرم رفته و یه کم به هم ریخته است
کنترل پنل هم که مرتب منو میندازه بیرون، کوکی ها رو هم درست کردم،یعنی درست بود عین همون آموزش آقای پارس اما بازم مشکل دارم.
هر پلاگینی که نصب میکنم هم کلی ارور اون بالای صفحه میاره
تو رو خدا کمککککککککککککککک
دیگه وارد سایت هم نمیتونم بشمSad
پاسخ
سلام آقا منم این مشکل رو دارم ، خیلی هم سردرگمم، نمیدونم چه مشکلی پیش اومده، از هاست قبلیم ( پولی بود ) رفتم روی یه هاست بهتر
همه تغییرات رو خودشون اعمال کردن و هیچ خطایی نداره فقط این مشکل رو دارم
در تاپیک زیر مطرحش کردم، میشه راهنماییم کنید RolleyesHeart
http://community.mybbiran.com/thread-6225.html
پاسخ
دوستان خواهش میکنم کمک کنید!!!
بعد از انتقال هاست الان که صفحه رو باز میکنم این ارور رو میده:
Fatal error: Class 'timer' not found in /home/u283223781/public_html/forum/inc/init.php on line 66
پاسخ
به نظر من برای دانلود فایل ها اون ها را اول یک زیپ بکیند و بعد با رپییدلییچ انتقال بدید اگه بخوای از نرم افزار های ftp و ... اینا استفاده کنی خیلی طول میکشه و خیلی هم دردسر داره من امروز با رپیدلییچ 3 تا انجمن را انتقال دادم خیلی راحت
بزرگ ترین عامل موفقیت و شادی تو در زندگی میزان اعتمادی است که به خودت داری.
------------------------------------------------------------
اگر تجسم واقعی و روشنی از آنچه می خواهی داشته باشی و برای به دست آوردنش مصمم باشی , قطعا به آن می رسی!
-----------------------------------------------------------
تا سال آینده خداحافظ همگی
Heart
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۸، ۱۴:۰۲:۵۶ عصر)soung نوشته است: به نظر من برای دانلود فایل ها اون ها را اول یک زیپ بکیند و بعد با رپییدلییچ انتقال بدید اگه بخوای از نرم افزار های ftp و ... اینا استفاده کنی خیلی طول میکشه و خیلی هم دردسر داره من امروز با رپیدلییچ 3 تا انجمن را انتقال دادم خیلی راحت

حرف شما درسته ولی این آموزش بیشتر برای افرادی هست که میخوان از هاست رایگان برن به پولی و هاست های رایگان هم قابلیت زیپ کردن فایل رو ندارند!!
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطmahdionline (۱۳۹۰/۵/۹، ۱۲:۴۹:۴۷ عصر) ، FANBOOK (۱۳۹۰/۵/۱۰، ۱۷:۵۷:۱۶ عصر)
میخوام برای تست انجمن را با تمام جدول هاش ببرم روی یه هسا دیگه البته مجانی مثلا گیگفا به گیگپا
یه بک آپ از دیتا بیش از php my dpmain گرفتم و فایل های خام انجمن را هم روی هاست مقصد کپی کردم و آماده نصب هست آیا میشه با دیتا بیس انجمن را کامل اونور کپی کرد یا باید همه فایل ها از هاست کپی بشن به هاست مقصد؟؟؟؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۱۰، ۱۷:۵۶:۱۵ عصر)BATI نوشته است: میخوام برای تست انجمن را با تمام جدول هاش ببرم روی یه هسا دیگه البته مجانی مثلا گیگفا به گیگپا
یه بک آپ از دیتا بیش از php my dpmain گرفتم و فایل های خام انجمن را هم روی هاست مقصد کپی کردم و آماده نصب هست آیا میشه با دیتا بیس انجمن را کامل اونور کپی کرد یا باید همه فایل ها از هاست کپی بشن به هاست مقصد؟؟؟؟

منظورتونو درست نفهمیدم ، منظور شما اینه فایل های جدید و خام مای بی بی رو با دیتابیس قدیمیتون راه بندازید؟ اگه آره هست جواب که بله میشه ولی اگه نه لطفا واضحتر بفرمایید
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطFANBOOK (۱۳۹۰/۵/۱۰، ۱۸:۳۱:۲۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up آموزش جامع نصب MYBB بر روی لوکال هاست به صورت تصویری Amin Yaghubi 22 16,334 ۱۳۹۴/۷/۱۵، ۲۰:۴۵:۰۰ عصر
آخرین ارسال: HOssE!N-B

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان