هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گام به گام با تازه کار ها
سلام
توی چند ماه اخیر سوالات پرتکراری داشتیم که همه ی اونها را افراد تازه کاری میپرسند
اینجا میخوام مطالب اموزشی را به نوعی شروع کنم که دیگه این مشکلات نباشه.
خط به خط شروع میکنیم.
از نصب مای بی بی و شناخت هاست تا تغییراتی که سوال همه هست.
برای افرادی که حوصله ی سرچ ندارند.
چون عکس هم میذاریم دیگه جای بحث و سوال های ابتدایی نخواهد بود.
تایپیک قفل هست و فقط مدیران تایپیک را ادامه میدهند.

همه ی افراد در ابتدا باید یک انجمن مای بی بی نصب کنند پس نیاز به این اموزش دارند.
اموزش نصب مای بی بی به صورت مصور
یک سوال:
من انجمن ساز را نصب کردم
ولی این که فارسی نیست!چه کنم
مراحل نصب فارسی ساز از این طریق:
دریافت بسته ی فارسی ساز
خب این که یک اپلود بسیار ساده بود
ولی هنز هم که سایت من فارسی نشون داده نمیشه!
حالا چیکار کنم؟
اگه سرچ کنید مثل من به این اموزش میرسید ولی چون دوست ندارین سرچ کنیم
من زحمتشو میکشم:
اموزش چگونه فارسی کردن سایت و پنل مدیر
خب حالا انجمن و فارسی ساز داریم
خب معمولا کسی دوست نداره قالب دیفالت روی انجمنش باشه
پس باید بره توی این لینک و یک قالبی که از قبل انتخاب کرده را نصب کنه
اموزش نصب قالب های مای بی بی
سوال:
چرا اول قالب نصب کنم بعد پلاگین؟
چون هر پلاگین یک متغیر وارد قالب میکنه تا نمایش داده بشه
پس اول باید قالب نصب بشه تا بعد از فعال سازی پلاگین متغیر اون وارد قالب نصب شده شما بشه
پس اول قالب نصب کنید
گام بعدی نصب پلاگین هاست که به کمک این اموزش نصب میکنید:
اموزش جامع نصب پلاگین های mybb

خب مشکلی که در اینجا داریم عدم نمایش بعضی از پلاگین هاست که در تایپیک هایی بیشماری راجع به اونها بحث شده
الان میخوایم حدود 500 تا تغییرات اساسی که معمولا شما عزیزان به اونها نیاز دارید را انجام بدیم!
به کمک اموزش های موجود

پس کم کم با هم شروع میکنیم
خیلی ها دوست دارن سایت هاشون بر اساس html پایه گذاری بشه پس واسه این هم نیاز به این اموزش داریماموزش تغییر php به html
کار موثری برای بهبود سرچ
میتونید پلاگین سئو هم نصب کنید که اموزشش را در اینجا میتونید ببینیداموزش جامع نصب پلاگین گوگل سئو (برای بهبود نتایج سرچ)
خب دوستان گلم
بریم سراغ ایندکس
همه اول دنبال ظاهر خوب واسه انجمن هستن
تغیراتی که معمولا شاهد اونها بودیم اینهاست

اضافه کردن ایکون انجمن
http://www.mybbiran.com/community/thread-224.html
اضافه کردن شکلک موضوع به ایندکس
http://community.mybbiran.com/thread-474.html
اضافه کردن دکمه ارسال موضوع به ایندکس
http://www.mybbiran.com/community/thread...l#pid12162
حذف کلمه مدیر انجمن
http://community.mybbiran.com/thread-2484.html
حذف کلمه زیر انجمن ها
http://www.mybbiran.com/community/thread...tml#pid837
ستونی کردن زیر انجمن ها
http://community.mybbiran.com/thread-254.html
امار پیشرفته در انجمن
http://community.mybbiran.com/post-2324.html#pid2324
http://community.mybbiran.com/post-13300.html
کاربران انلاین ۲۴ساعت گذشته
http://community.mybbiran.com/thread-3.html
چت باکس در ایندکس
http://community.mybbiran.com/thread-2446.html
اخرین ارسال های متحرک
http://community.mybbiran.com/thread-21-post-9868.html
اعلانات انجمن
http://community.mybbiran.com/post-12483.html

پرتال را باید کمی تغییرات بدیهم
خب اموزش هایی که داریم اینهاست:

چند تا پرتال خوشگل واستون میذارم که اموزش هاشو ببینید

قالب پرتال انحصاری مای بی بی ایران

آموزش ساخت پرتال حرفه ای بدون نیاز به پلاگین و با سلیقه خودتان

نمایش اخرین ارسالی ها در سایت

پلاگین پرتال پیشرفته برای مای بی بی - Advanced Portal

پلاگین تغییر مسیر به پرتال Portal Redirect

انجمن ساز MyBB با پرتال Nukelearn
تایپیک را باز میکنم ولی کسی حق نداره سوال بپرسه

تنها اجازه ادامه دادن بحث به صورت مشابه را دارید + درخواست تغییرات برای یک بخش خاص یا اموزش های خاص که مورد استفاده همه هست

اموزش های پست بیت

چگونه نوع نمایش پست را برای کاربران تحمیل کنیم!؟ (عمودی کردن مشخصات کاربر)

پلاگین منوی پاپ آپ در پست بیت Postbit Dropdown Menu

اموزش پاپ آپ کردن نام کاربری در پست بیت

آموزش ایجاد فیلد

انتخاب موبایل،سیمکارت و ماشین برای مای بی بی + عکس ها و لیست

[برای 1.6] پلاگین کادر آواتار Framed Avatar

کادر دار کردن گزینه های پست بیت
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطحسین پور (۱۳۸۹/۱۱/۶، ۱۲:۳۶:۲۷ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۱/۶، ۱۲:۴۶:۱۷ عصر) ، samet98 (۱۳۸۹/۱۱/۶، ۱۶:۵۰:۳۶ عصر) ، neyram (۱۳۸۹/۱۱/۶، ۲۲:۰۶:۱۹ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۱/۶، ۲۲:۰۹:۱۷ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۱۱/۷، ۰۰:۲۲:۳۶ صبح) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۱/۷، ۱۸:۱۰:۱۲ عصر) ، k14 (۱۳۸۹/۱۱/۲۳، ۲۱:۰۵:۴۲ عصر) ، TARA (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۵:۱۹:۳۱ عصر) ، javad26 (۱۳۸۹/۱۲/۲۳، ۱۳:۲۳:۰۰ عصر) ، saiid (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۶:۵۵:۵۹ عصر) ، *SASHA* (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۰۶:۵۲:۱۶ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۰/۲/۲۴، ۱۲:۴۲:۴۸ عصر) ، elmi1413 (۱۳۹۰/۲/۲۴، ۱۸:۰۲:۵۲ عصر) ، mybb1 (۱۳۹۰/۲/۲۷، ۱۹:۰۴:۴۲ عصر) ، birserver (۱۳۹۰/۳/۶، ۱۴:۰۳:۱۰ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۲۳:۵۰:۰۰ عصر) ، amininho (۱۳۹۰/۳/۲۲، ۲۳:۵۲:۵۲ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۴/۱۶، ۲۳:۴۲:۳۳ عصر) ، asiamodir (۱۳۹۰/۴/۱۷، ۰۹:۴۷:۰۵ صبح) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۴/۲۲، ۱۷:۲۷:۵۰ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۴/۲۵، ۱۸:۳۶:۰۲ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۰/۵/۲، ۱۹:۳۲:۵۹ عصر) ، farzinafn (۱۳۹۰/۶/۱۰، ۲۱:۴۶:۰۶ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۳:۵۱:۲۴ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۱۳:۱۱:۰۲ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۶/۲۹، ۱۳:۵۶:۵۴ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۶/۲۹، ۲۱:۵۷:۲۳ عصر) ، atrevafa (۱۳۹۰/۶/۳۰، ۱۲:۴۸:۰۴ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۷/۲، ۲۱:۵۱:۰۱ عصر) ، harmoonica (۱۳۹۰/۷/۵، ۱۹:۱۱:۴۵ عصر) ، majid33 (۱۳۹۰/۷/۱۴، ۱۰:۳۳:۳۰ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۷/۱۵، ۱۲:۰۷:۱۴ عصر) ، astas (۱۳۹۰/۸/۷، ۰۰:۴۶:۵۳ صبح) ، 206 (۱۳۹۰/۸/۱۱، ۱۹:۱۲:۵۲ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۱۶، ۱۶:۲۰:۰۲ عصر) ، majid01 (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۰۰:۱۱:۴۲ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۹/۶، ۰۷:۰۹:۰۸ صبح) ، Ali_z (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۹:۰۴:۱۷ صبح) ، webm_67 (۱۳۹۰/۱۰/۱۳، ۰۱:۴۳:۳۰ صبح) ، mdvdbasic (۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۱:۱۶:۱۹ صبح) ، flaov (۱۳۹۰/۱۱/۱، ۰۱:۲۲:۱۳ صبح) ، kados (۱۳۹۰/۱۱/۷، ۰۶:۰۱:۰۴ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۱/۱۴، ۰۲:۱۶:۳۶ صبح) ، miladtitan (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۶:۴۸:۴۱ صبح) ، iranimij (۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۱۵:۵۵:۳۵ عصر) ، kingsolomon (۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۸:۳۰:۵۸ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۲۳:۱۵:۲۴ عصر) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۱:۲۰:۱۳ صبح) ، asareza (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۷:۵۶:۴۹ عصر) ، عارف (۱۳۹۱/۱/۲، ۱۰:۱۸:۴۷ صبح) ، دهكده آفتاب (۱۳۹۱/۱/۲، ۱۰:۳۱:۳۸ صبح) ، shadow194 (۱۳۹۱/۲/۷، ۰۵:۱۶:۴۲ صبح) ، ebiiii (۱۳۹۱/۲/۲۹، ۰۷:۲۵:۱۶ صبح) ، bensol (۱۳۹۱/۳/۶، ۰۱:۰۴:۲۴ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۴/۱۰، ۱۰:۴۳:۴۳ صبح) ، minis (۱۳۹۱/۴/۲۰، ۱۲:۳۴:۴۳ عصر) ، Milad_First (۱۳۹۱/۵/۳۰، ۱۳:۱۸:۰۱ عصر) ، mihi (۱۳۹۱/۶/۴، ۱۱:۵۱:۰۶ صبح) ، akrad611 (۱۳۹۱/۶/۹، ۰۸:۰۳:۵۱ صبح) ، forumbax (۱۳۹۱/۶/۱۰، ۲۲:۲۷:۰۳ عصر) ، sahoo (۱۳۹۱/۶/۱۶، ۱۹:۱۸:۰۴ عصر) ، mehran_hadadi (۱۳۹۱/۷/۸، ۰۸:۳۲:۴۷ صبح) ، Abbas412 (۱۳۹۱/۸/۱۲، ۱۳:۲۶:۰۲ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۲۴، ۲۲:۲۸:۴۹ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۱/۸/۲۶، ۱۱:۴۷:۳۵ صبح) ، Mdl (۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۰۲:۲۷:۰۸ صبح) ، ms490 (۱۳۹۱/۱۰/۱۳، ۰۰:۱۲:۰۵ صبح) ، mromidansari (۱۳۹۱/۱۰/۱۴، ۲۰:۱۲:۳۹ عصر) ، k1ng (۱۳۹۱/۱۲/۲۷، ۰۹:۲۸:۱۲ صبح) ، سحر2000 (۱۳۹۲/۱/۸، ۱۵:۳۶:۱۵ عصر) ، hadi267 (۱۳۹۲/۱/۱۷، ۲۰:۳۳:۴۰ عصر) ، - LORD - (۱۳۹۲/۱/۱۸، ۰۵:۴۹:۵۱ صبح) ، Vahid_PC (۱۳۹۲/۱/۲۳، ۱۰:۴۶:۴۱ صبح) ، hadikh73 (۱۳۹۲/۳/۱۴، ۲۲:۱۱:۵۵ عصر) ، sahar.n (۱۳۹۲/۳/۱۵، ۰۰:۳۷:۱۸ صبح) ، sampel (۱۳۹۲/۴/۱۰، ۰۰:۱۵:۱۳ صبح) ، ECh (۱۳۹۲/۴/۱۰، ۲۲:۲۵:۲۲ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۴/۲۱، ۲۰:۰۹:۵۲ عصر) ، jordanir (۱۳۹۲/۵/۴، ۲۳:۲۲:۴۰ عصر) ، nassim20 (۱۳۹۲/۶/۲۷، ۰۵:۵۰:۱۶ صبح) ، anvaryy (۱۳۹۲/۱۱/۲۳، ۰۰:۳۵:۱۴ صبح) ، yavar (۱۳۹۲/۱۲/۱۶، ۰۲:۰۴:۵۴ صبح) ، ~SKY BOY~ (۱۳۹۲/۱۲/۲۶، ۲۱:۵۷:۵۶ عصر) ، smartphone (۱۳۹۳/۲/۲۵، ۱۳:۲۱:۵۸ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۷، ۱۶:۵۷:۵۲ عصر) ، kind_person (۱۳۹۴/۲/۲۱، ۱۱:۳۸:۰۲ صبح) ، abalfazl (۱۳۹۴/۱۰/۲۸، ۱۱:۰۴:۰۴ صبح) ، ابوذر مرادی (۱۳۹۵/۵/۱، ۰۳:۴۴:۱۰ صبح) ، Aliebadinia (۱۳۹۷/۴/۱۹، ۱۷:۰۳:۴۴ عصر)
در این پست قصد دارم لینک تمام مطالب آموزشی و لینک مشکلات رایج رو که هر کاربر تازه کاری با اونها مواجه میشه رو بزارم از دوستان دیگه هم تقاضا دارم در این مورد به بنده کمک کنند تا یه پست جامع رو از مطالب سایت به وجود بیاریم .
لینکهایی که دوستان میزارن رو من به پست اول اضافه می کنم و در پایان از آقای نجفی یا یکی از مدیران دیگه می خوایم که پستهای اضافی رو حذف کنند و پست رو به قسمت مربوطه انتقال بدن.

من آموزشها رو به چند دسته تقسیم کردم اگه تقسیم بندی دیگه ایی مد نظر بگید تا اصلاح کنم.

دوستان فقط درصورتی که می خوان لینک بزارن پست بدن و از پرسیدن سوال تشکر و دادن پستهای نامربوط خوداری کنند.

مشکلات و آموزشهای کلی

آموزش جامع نصب MyBB به صورت تصویری

تنظیم ساعت انجمن

آموزش جامع بک آپ گیری از دیتابیس

استفاده از ابزار MyCode

آموزش کار با دیتابیس های مای بی بی

آموزش نصب MyBB روی LocalHost لوکال هاست

آموزش کامل انتقال انجمن

آموزش UTF-8 کردن از طریق phpMyAdmin (؟؟؟ نشون دادن در بعضی قسمت ها)

تغییر نام Admin CP (مسیر کنترل پنل مدیر کل) امنیت بیشتر سایت

مشکلات و آموزشهای قالب

آموزش جامع نصب قالب (پوسته)

آموزش ایجاد فیلد و قرار دادن عکس به جای آن

تغییر تعداد نمایش زیر مجموعه ها

اضافه کردن فاویکون favicon

چگونه نوع نمایش پست را برای کاربران تحمیل کنیم!؟ (عمودی کردن مشخصات کاربر)

آموزش ستونی کردن زیر انجمن ها

گذاشتن آیکون کنار انجمن مثل مای بی بی ایران یا سایت خودمBig Grin

ستاره دار کردن اسم کاربری مانند نام pars در اینجا

اموزش کامل کادر بندی پست بیت

زیبا سازی پست بیت

تغییر اندازه حجم آواتار

تغییر اندازه آواتار

تغییر اندازه فونت نام کاربری

حذف کلمه مدیر انجمن

حذف کلمه زیر انجمن ها

مشکلات و آموزشهای پلاگین

آموزش جامع نصب پلاگین MyBB (افزونه)

آموزش ساخت پلاگین

آموزش کامل فعالسازی پلاگین سوال امنیتی برای مقابله با اسپمرها + تصویر

آموزش هماهنگ سازی پلاگین ها با نسخه 1.6 (رفع ناسازگاری)

مشکلات و آموزشهای پست ها و ارسال ها

دیدن عکس پیوست به صورت بزرگ

ویرایش عرض ادیتور

آموزش تنظیمات شکلک ها

آموزش کامل رفع مشکل نظرسنجی مای بی بی به دو روش

سایر

کادر بسیار جالب مزاحم و هشدار برای عضویت

چگونه اسپایدرها (گوگل، یاهو و ...) را به صورت عضو انجمن در بیاوریم؟

آموزش کار با FileZilla Client (نرم افزار FTP)

قرار دادن کد تبلیغات در امضای تمام کاربران در mybb

مای کد اطلاعیه

متن ارور های رایج

دستورات کاربردی SQL در MyBB

رفع مشکل عدم نمایش تصویر امنیتی هنگام ثبت نام

تغيير رنگ گروه كاربري

تغییر نام فایل config.php برای امنیت سایت

نمایش آخرین ارسال کننده به رنگ گروه کاربری در صفحه اصلی

آموزش استفاده از پیشوند موضوع در نسخه 1.6

آموزش قرار دادن بنر کنار هم

{آموزش} گذاشتن تاریخ برای پیغام های پروفایل

زیبا سازی لیست کاربر ها

اضافه کردن شکلک موضوع به ایندکس

اضافه کردن دکمه ارسال موضوع به ایندکس

خیلی ها دوست دارن سایت هاشون بر اساس html پایه گذاری بشه پس واسه این هم نیاز به این اموزش داریماموزش تغییر php به html
کار موثری برای بهبود سرچ

اموزش جامع نصب پلاگین گوگل سئو (برای بهبود نتایج سرچ)

آموزش قرار دادن آخرین ارسال های MyBB براى تمامى سيستم ها

تغییر نام فایل config.php

تاریخ آخرین ویرایش :1390/08/08 ساعت 19:00

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۳، ۱۴:۰۷:۲۵ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۸/۳، ۱۴:۱۷:۲۳ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۸/۳، ۱۴:۵۷:۴۳ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۸/۳، ۱۶:۲۸:۵۱ عصر) ، M48D1 (۱۳۹۰/۸/۳، ۱۷:۵۹:۴۳ عصر) ، mamaly12h (۱۳۹۰/۸/۳، ۱۸:۱۱:۴۵ عصر) ، goldten (۱۳۹۰/۸/۳، ۲۰:۲۵:۵۱ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۸/۴، ۱۴:۵۲:۲۷ عصر) ، akspix (۱۳۹۰/۸/۴، ۱۶:۳۱:۰۴ عصر) ، Hamedi (۱۳۹۰/۸/۵، ۰۰:۴۸:۴۱ صبح) ، 206 (۱۳۹۰/۸/۱۱، ۲۳:۴۲:۵۵ عصر) ، Milad Tala (۱۳۹۰/۸/۱۲، ۰۹:۲۸:۵۸ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۲۱:۰۵:۱۱ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۹/۱۰، ۱۳:۱۳:۳۷ عصر) ، Ali_z (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۹:۰۵:۲۰ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۰۶:۳۸:۵۲ صبح) ، Poorya (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۳:۵۴:۵۵ صبح) ، miladtitan (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۶:۵۱:۰۷ صبح) ، armins10001 (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۰۸:۰۷:۰۸ صبح) ، kingsolomon (۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۸:۳۰:۵۱ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۰۵:۰۰:۰۸ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۲۳:۵۱:۱۱ عصر) ، larneg (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۲۳:۲۳:۱۳ عصر) ، ebiiii (۱۳۹۱/۲/۲۹، ۰۷:۲۵:۰۸ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۴/۱۰، ۱۰:۴۴:۰۰ صبح) ، amirreza78 (۱۳۹۱/۴/۳۰، ۰۵:۴۹:۴۴ صبح) ، benyamin77 (۱۳۹۱/۵/۱۷، ۰۸:۱۵:۳۱ صبح) ، Milad_First (۱۳۹۱/۵/۳۱، ۱۲:۳۱:۲۰ عصر) ، mehran_hadadi (۱۳۹۱/۷/۸، ۰۸:۳۳:۱۴ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۲۴، ۲۲:۳۰:۵۰ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۱/۸/۲۶، ۱۱:۴۷:۴۱ صبح) ، سحر2000 (۱۳۹۲/۱/۸، ۱۵:۳۶:۲۹ عصر) ، 14morteza14 (۱۳۹۲/۱/۲۴، ۱۲:۴۶:۵۴ عصر) ، ECh (۱۳۹۲/۴/۱۰، ۲۲:۴۲:۲۲ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۴/۲۱، ۲۰:۱۰:۳۲ عصر) ، nassim20 (۱۳۹۲/۶/۲۷، ۰۵:۵۰:۲۸ صبح) ، anvaryy (۱۳۹۳/۳/۲۴، ۱۴:۱۵:۳۵ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۷، ۱۷:۰۱:۱۲ عصر)
آموزش کار با دیتابیس های مای بی بی

http://community.mybbiran.com/thread-6614.html

آموزش کامل رفع مشکل نظرسنجی مای بی بی به دو روش

http://community.mybbiran.com/thread-7340.html

آموزش کامل انتقال انجمن

http://community.mybbiran.com/thread-6921.html
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطmamaly12h (۱۳۹۰/۸/۳، ۱۸:۱۱:۵۲ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۸/۳، ۱۸:۱۸:۵۴ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۸/۳، ۱۸:۲۰:۴۸ عصر) ، majid1605 (۱۳۹۰/۸/۳، ۱۹:۰۹:۵۵ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۸/۴، ۱۴:۵۲:۳۶ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۴، ۱۶:۰۳:۳۴ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۲۱:۰۵:۱۸ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۹/۱۰، ۱۳:۱۳:۴۱ عصر) ، Ali_z (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۹:۰۵:۲۴ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۰۶:۳۸:۵۶ صبح) ، miladtitan (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۶:۵۱:۱۲ صبح) ، kingsolomon (۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۸:۳۰:۵۰ صبح) ، ebiiii (۱۳۹۱/۲/۲۹، ۰۷:۲۵:۰۵ صبح) ، Milad_First (۱۳۹۱/۵/۳۱، ۱۳:۰۶:۱۱ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۲۴، ۲۲:۳۰:۵۷ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۷، ۱۷:۰۱:۱۸ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۲/۵، ۱۷:۵۲:۵۲ عصر)
کامل ترین و جامع ترین آموزش کار با پنل مدیریت مای بی بی

http://community.mybbiran.com/thread-7490.html

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۱۵:۵۶:۴۸ عصر) ، miladtitan (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۶:۵۱:۱۵ صبح) ، kingsolomon (۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۸:۳۰:۳۶ صبح) ، ebiiii (۱۳۹۱/۲/۲۹، ۰۷:۲۵:۰۲ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۲۴، ۲۲:۳۱:۰۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۴/۲۱، ۲۰:۱۰:۳۹ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۷، ۱۷:۰۱:۲۲ عصر)
با توجه به اینکه این روزا تعداد سوالات تکراری به خاطر سرچ نکردن کاربرای عزیز تازه واردمون رفته بالا
و همین امر موجب افزایش حجم دیتابیس و پست های هرز شده تصمیم گرفتم این سوالات رو در این تاپیک بذارم
و لذا خواهشا در این تاپیک هیچ پستی ارسال نشه . دوستان و اساتید تاپیک هایی که به نظرشون تکراریه و خیلی سوال میشه
رو به بنده اعلام کنند در همین تاپیک ازشون قدر دانی میشه

برا این تاپیک زحمت زیادی کشیده شدهHeart

* از این پس ابتدا کاربران تازه لطفا ابتدا این تاپیک رو بخونند*
نکته : یه تاپیک مفید با اسم گام به گام با کاربران تازه وارد هست که نوشته ی اقا بهروز هست و فوق العاده همه چیز براتون لیست بندی کردن.تفاوت این تاپیک با اون در اینه که در این تاپیک
سوالاتی که خیلی پرسیده میشه از ما تو پ خ یا تاپیکای دیگه رو میذارم

من دوس دارم یاد بگیرم چه جوری مای بی بی نصب کنم(اموزش نصب تصویری روی لوکال هاست)
نویسنده مطلب:اقای نجفی

ببخشی من دلم میخواد یوزرم عین پارس رنگی باشه چه جوری بکنم؟
نویسنده مطلب:امیدکریم زاده

ببخشی من دلم میخواد تبلیغات سایتای دیگه رو بذارم بالای سایتم عین همینجا.میشه؟ (ارسال شماره 4)
نویسنده مطلب: امید کریم زاده

تورو خدا کمکم کنید تصویر امنیتی ثبت نامم از کار افتاده

نویسنده مطلب: اقای Mohammad-Za

ببخشی یه کادری میاد باسه ثبت نام چه جوری میتونم بذارم؟

نویسنده مطلب:ali_hidden

اقا کمکم کنید این اواتارم کوچیکه چه جوری بزرگش کنم؟

نویسنده مطلب: اقای علیرضا نجفی

من دلم میخواد بغل انجمنم ایکون بذارم میشه کمکم کنید؟

اقا من دلم میخواد عین ایران فروم اهنگ تو پروفایل کاربرا بخش شه ....یعنی میشه؟؟

نویسنده مطلب:اقای محمد رحیمی

اقا کمک چه جوری زیر انجمنام از دوتا بیشتر شه؟؟؟

نویسنده مطلب :اقای علیرضا نجفی

میشه یادم بدین چه جوری قالب نصب کنم؟؟؟

اقای چیز امنیتی داره این سیستم محتوا؟؟؟جدیدا منو تهدید کردن

نویسندگان: اقای علیرضا نجفی , Cancer9003 , mehotkhan,h0mayun,funset

اقا یه ادیتور خوب دارید به ما بدید؟؟اخه نه تصویر و نه لینک تو پستا کپی نمیشه

اقا این روبوتا تو سایت ما نوشتس یعنی اینکه من دلم میخواد عین اینجا نوشته نباشه عکس خشگل باشه

نویسنده مطلب:اقای محمد رحیمی

اقا اینجا افزونه داره؟؟اسمش چیه؟؟پلاگین؟؟؟از کجا گیر میتونم بیارم؟

نویسنده مطلب:ZEUS

اقا این سیستم محتواتون چرا اینجوریه همش انگلیشه چه جوری پارسی کنم؟؟هیچی نمیفهمم ازش

اقا میشه بغل این پاسخ جدید موضوع جدید هم بزنم؟؟؟خیلی داره اذیت میکنه

نویسنده مطلب:: اقای Mohammad-Za

اقا یه پلاگین پیدا کردم خیلی باحاله فقط مال نسخه 1.4 دلم میخوادش یعنی میشه 1.6 بشه؟

نویسنده مطلب: اقای Mohammad-Za

اقا این پست بیتت خیلی باحاله دادا میشه باسه منم درست کنی/؟/

نویسنده مطلب:اقای امیر شیخ زاده

داداش این سردر پشتیبانی خیلی باحاله منم میخوام چیکار کنم؟

نویسنده مطلب:اقای علیرضا نجفی

داداش این تیم مورد علاقه و این چیزا میزنه تو اطلاعات کاربرا اقا چه جوری درست کنم؟

پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۱:۳۵:۲۴ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۱:۴۱:۳۳ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۱:۴۴:۰۳ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۱:۴۵:۰۶ صبح) ، what? (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۱:۴۵:۰۸ صبح) ، soshiant (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۱:۴۶:۲۶ صبح) ، kabus (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۱:۵۱:۱۸ صبح) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۲:۰۷:۵۱ عصر) ، snap (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۲:۱۹:۱۶ عصر) ، delshkasteh (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۲:۲۶:۴۶ عصر) ، Hamedi (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۲:۳۱:۳۹ عصر) ، mhy (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۲:۳۳:۱۶ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۲:۴۰:۱۹ عصر) ، yesetare (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۳:۰۸:۵۵ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۳:۴۵:۵۳ عصر) ، Mahsa Hatefi (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۳:۵۰:۴۲ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۴:۰۳:۲۲ عصر) ، majid1605 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۴:۴۴:۰۶ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۱۵:۰۹:۵۴ عصر) ، melika01 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۲۱:۵۴:۴۵ عصر) ، Ali_z (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۲۲:۱۷:۴۳ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۲۳:۱۶:۳۷ عصر) ، only-only (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۰۲:۱۸:۵۸ صبح) ، bh1982 (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۰۳:۳۶:۱۷ صبح) ، mr-m (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۰:۴۶:۰۷ صبح) ، cniran (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۳:۱۰:۱۰ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۹:۴۱:۲۹ صبح) ، mamaly12h (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۰:۵۵:۰۱ صبح) ، amin_blog (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۷:۲۲:۳۴ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۰۵:۰۸:۱۳ صبح) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۰:۴۵:۳۶ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۱۹:۰۸:۳۲ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۳:۵۷:۰۶ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۱۵:۵۶:۵۸ عصر) ، miladtitan (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۶:۵۱:۳۳ صبح) ، kingsolomon (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۱۲:۳۴:۳۸ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۰۷:۴۲:۰۹ صبح) ، saiid (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۲:۵۴:۰۹ صبح) ، hosseintrail (۱۳۹۱/۲/۷، ۰۴:۴۰:۱۲ صبح) ، ebiiii (۱۳۹۱/۲/۲۹، ۰۷:۲۴:۵۶ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۴/۱۰، ۱۰:۴۴:۱۶ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۴/۲۱، ۲۰:۱۰:۴۳ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۷، ۱۷:۰۱:۳۸ عصر) ، ebrahim_vaker (۱۳۹۴/۱۰/۱۲، ۰۳:۱۸:۴۶ صبح)

ببین دادا این شکلکای من مشکل داره کمکم میکنی؟؟ناجور نشون میده

داداش این اموزشا خیلی زیاده یعنی معلوم نیس کدوم اموزشه کدوم درخواست اموزش کمکم میکنی؟؟

نویسنده مطلب:امید کریم زاده

دادا اومدم سایتت دیدم یه کپی رایت زدی زیر پستات خیلی باحاله به منم میدی؟؟

نویسنده مطلب: MohammadRN

دادا سایتت خیلی باحاله عین وی بی پست بیت عمودیه ,اینجام از این چیزا داره؟

داشی منو تهدید به هک کردن بچه ها میگن بک اپ بگیر چه جوری؟؟؟توروخدا بیا باسم بگیر

دادا دلم خیلی میخواد بچه ها بتونند اهنگم تو پستا بتونن بذاره خیلی چقدر هزینه کنم برام درست کنی؟

ببین چندتا پوسته دیدم سایت مادر خیلی باحالن چقدر هزینه کنم برام ترجمه کنی؟؟

ببین شماها نمیخواین باسمون بگید چه جوری سرچ گوگل تو سایتو بذاریم؟؟؟؟

نویسنده مطلب:اقای behnam9856

اقا این تنظیمات هیچی ازش سر در نمیارم همش انگلیشه دادا کمکم میکنی/؟

دادا این پیشوندا قضیشون چیه؟؟؟خیلی حال کردم به خودمم یاد میدی؟؟

اقا یه لطفی کن بهت دسترسی میدم بیا کاری کن به جای انجمن وقتی ادرسمو میزنن پرتال بیاد

میگم داداش 10 تومن بهت بدم یه بنر یا هیدر باسم میزنی؟؟اخه خودم بلد نیستم

اقا چرا قالبم اینجوری شده؟؟؟/زیر انجمنم همش عمودیه توروخدا کمکم کن دادا ..میشه دسترسی بدم؟

اقا من رفتم ساماندهی سایتمو ثبت کنم گفت info میخواد ...چه جوری بسازم؟؟بهت دسترسی بدم؟

اقا این نقشه سایتو اخرش چیکار کنم؟؟؟چندتا پلاگین هست خیلی سخته ...راحتشو سراغ داری؟؟

نویسنده مطلب: اقای Anti-Zionism

اقا من سایتمو خودم نصب نکردم الان یه مشکلی پیش اومده میخوام سطح دسترسی رو عوض کنم ...چیکار کنم دادا؟؟؟

اقا من بخوام یه انجمن داشته باشم باید چیکار کنم؟؟؟

ببین دادا این ادیتور همش خرابه اعصابمو داغون کرده چیکارش کنم؟؟؟

اقا چرا این پخش نمیکنه پلیر؟؟؟یعنی مای بی بی قابلیتشو نداره؟؟؟

اقا این تصویر امنیتی دیفالت ضعیفه این اسپمر ها خیلی اذیت میکنند

اقا من یه کم میترسم هک شم ...میشه یه چیز دیگه جز پسورد بدید ما بذاریم؟؟دارید؟

نویسنده مطلب: Cancer9003

اقا این مای بی بی ما ورژنش قدیمیه چه جوری ارتقاش بدم؟؟

اقا من دلم میخواد قوانین موقع ثبت نامو عوض کنم میشه یادم بدی؟؟

نویسنده مطلب:اقای سام جلالی در ارسال 2 (funset)

اقا رو هاست چه جوری چیز اپ کنم ؟؟؟/ببخشی یه کم تازه کارم

چه جوری امضا رو برای بچه های انجمنم عین سایتت کنم دادا؟؟

نویسنده مطلب: اقای esmati

اقا ببخشی چه جوری فاویکون اصلا بسازم؟اخه برنامشو ندارم

اقا میگم شماها چه جوری قالب میسازید ؟؟؟به منم میگید؟

نویسنده مطلب: samet98

اقا من میخوام یه کاربر حرفه ای باشم و پلاگین بسازم؟؟چه جوری میتونم؟؟

نویسنده مطلب: Anti-Zionism

اقا من از طریق اموزش نتونستم ایکون بذارم بغل انجمنم شرمنده تازه کارم ....پلاگینم داره؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۹:۴۱:۳۳ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۹:۴۴:۰۶ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۰:۲۴:۳۷ صبح) ، mamaly12h (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۰:۵۴:۵۳ صبح) ، amin_blog (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۷:۲۲:۴۸ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۰۵:۰۸:۱۱ صبح) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۱۰/۲۴، ۱۰:۴۵:۵۲ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۲:۱۴:۵۵ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۳:۵۷:۰۲ عصر) ، miladtitan (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۶:۵۶:۳۵ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۵:۰۴:۱۸ صبح) ، kingsolomon (۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۷:۳۵:۴۳ صبح) ، reza-maleki (۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۰۸:۲۳:۰۵ صبح) ، ebiiii (۱۳۹۱/۲/۲۹، ۰۷:۲۴:۴۷ صبح) ، alex21 (۱۳۹۱/۲/۳۰، ۰۰:۴۸:۳۰ صبح) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۱۲/۲۴، ۰۰:۴۹:۲۲ صبح) ، ebrahim_vaker (۱۳۹۴/۱۰/۱۲، ۰۳:۱۹:۱۵ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۲/۵، ۱۷:۵۳:۰۸ عصر)
موضوع ادغام و بروز رسانی گردید
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۱۳:۳۴:۴۳ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۱۳:۴۹:۳۹ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۱۵:۳۶:۰۱ عصر) ، miladtitan (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۶:۵۶:۳۷ صبح) ، kingsolomon (۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۸:۳۰:۴۲ صبح) ، m66rasooli (۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۱۳:۲۳:۴۹ عصر) ، hasti (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۷:۰۳:۴۶ صبح) ، ebiiii (۱۳۹۱/۲/۲۹، ۰۷:۲۴:۴۳ صبح) ، alex21 (۱۳۹۱/۲/۳۰، ۰۰:۴۸:۲۶ صبح) ، bensol (۱۳۹۱/۳/۶، ۰۱:۳۷:۰۱ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۲۴، ۲۲:۳۳:۲۹ عصر) ، istgah51 (۱۳۹۲/۳/۱۳، ۰۱:۱۴:۲۲ صبح) ، navidahanj (۱۳۹۲/۴/۱۷، ۰۲:۱۳:۲۰ صبح) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۱۲/۲۴، ۰۰:۴۹:۲۵ صبح)
در این همه مطلب اموزش محدودیت برای کاربران تازه و دکمه سپاس را نفرمودید
پاسخ
 سپاس شده توسط619hamid (۱۳۹۰/۱۲/۱۶، ۰۸:۳۱:۲۶ صبح)
سلام

جديدا انجمن joloos.com رو راه اندازي كردم

چند سوال زير رو داشتم ، ممنون ميشم راهنمايي مختصر و كلي بفرماييد:

1- چطوري ميشه كل ستون سمت راست صفحه سردر يعني صفحه ي (http://joloos.ir/portal.php) رو در سمت چپ صفحه ي اول سايت قرار دارد كه دو ستونه بشه ؟

2- كاركترهاي نمايش داده شده در ستون آخرين موضوعها شكسته شده و باعث ميشه عنوان مطلب قابل فهم نباشه مثلا
نكاتي درباره �...
به جاي نمايش
نكاتي درباره ایمیل مارکتینگ
نمايش داده ميشه و باعث بي كاربرد شدن اين ستون ميشه و اگر بشه تعداد كاركترها افزايش پيدا كنه مشكل برطرف ميشه
در چه بخشي اين تنظيم قابل انجام است

اين مشكل رو در بخش آمار گير پايين صفحه ي انجمن هم دارم كه فكر كنم از يكجا بايد تنظيم بشه

3- ساعت انجمن رو از بخش پيكربندي>> تنظيمات>> Date and Time Formats (5 درست كردم ولي همچنان ساعت اشتباه را نشان مي دهد و پستها با زمان اشتباه ثبت شده و زمان نشان داده شده در صفحه ي اول اشتباه است

ببخشيد سوالات زياد شد
لطفا در صورت امكان به صورت كلي راهنمايي نماييد

با تشكر فراوان
پاسخ
 سپاس شده توسطaminravari (۱۳۹۲/۵/۱۰، ۰۳:۰۷:۱۲ صبح) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۱۲/۲۴، ۰۰:۴۹:۴۳ صبح)
1 - پلاگین پرتال پیشرفته رو نصب کنید "پرتال پیشرفته" رو سرچ کنید
2 - این مشکل از هاست شماست به پشتیبانی اطلاع بدید
3 - "ساعت انجمن" رو سرچ کنید.( از موضوعاتPars میتونید پیدا کنید)
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطhossein123 (۱۳۹۱/۳/۸، ۰۹:۵۹:۲۰ صبح) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۷، ۱۷:۰۱:۴۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان