هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پشتیبانی ضعیف مای بی بی ایران
سلام

دوستان اول اینو بگم که اینو دارم میگم چون به مای بی بی ایران اهمیت میدم و دوست دادرم شاهد پیشرفتش باشم

خدایی معرفی پلاگین ها و قالب ها بسیار عالیه اما در قسمت پاسخ به سوالات و مشکلات خیلی ضعیف عمل داره میشه من خودم به شخصه بالای 5 6 سوال کردم که قسمت های مربوطه که هنوز جوابی دریافت نکردم و وقتی سرچ میکنم میبینم خیلی دوستان مصل من هستند و حوابشون رو نگرفتند

من خودم به شخصیه از نظر زیان مشکلی ندارم و میتونم توی سایت مادر پیگیری کنم اما من میخوام که واقعا ساپورت ایران هم قوی تر عمل کنه

به هر صورت موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۷:۳۲:۴۸ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۱۱/۷، ۱۲:۳۹:۳۷ عصر) ، abdulhalim (۱۳۸۹/۱۲/۲، ۱۸:۲۳:۰۶ عصر)
سوالات توي سايت ماي بي بي خيلي زود جواب داده ميشه چون طي 15 دقيقه گذشتش حدود 250-290 نفر آنلاين هستند. در ضمن سايت مادر حدود 9-10 سالي هست كه راه اندازي شده.

اين سايت حدودا 1 سال و 5 ماه سن داره و نبايد توقع داشت كه به اين زودي به جايي برسه كه همه براي پرسيدن سوال و دريافت پشتيباني 5 دقيقه وقت بذارند.

انشاالله ماي بي بي ايران هم تا چند وقت ديگه همين شرايط رو پيدا مي كنه Angel
پاسخ
 سپاس شده توسطnourooz (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۸:۰۴:۱۱ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۸:۰۹:۲۰ عصر) ، rezajooni (۱۳۹۱/۸/۲۹، ۲۱:۴۵:۵۸ عصر)
دوست عزیز من منظورم مدت زمان پاسخ گویی نیست من دارم میگم خیلی از تاپیک ها اصلا پاسخ داده نشدند حتی پس از یک ماه
و خیلی بهتر میشه که ما سیستم پاک سازی هم داشته باشیم که تاپیک هایی که دلیل برا وجودشون نیست حذف بشن
پاسخ
 سپاس شده توسطnourooz (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۸:۰۴:۲۸ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۸:۰۹:۳۳ عصر)
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۷:۰۱:۵۷ عصر)IranDeliver نوشته است: خیلی بهتر میشه که ما سیستم پاک سازی هم داشته باشیم که تاپیک هایی که دلیل برا وجودشون نیست حذف بشن

منظورتون از سيستم پاك سازي مديراش هستند ديگه؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطnourooz (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۸:۰۴:۵۵ عصر)
نه کاری به مدیران سایت ندارم یعنی الانم فکر نمیکنم این جر مسئولیت های مدیران باشه و میشه به دید پیشنهاد بهش نگاه کرد
پاسخ
 سپاس شده توسطnourooz (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۸:۰۴:۵۲ عصر)
1- بیشتر مدیران دانشجو هستند و الان فصل امتحان ها است.
2- بیشتر سوالات شما تکراری و بدیهی هست.
3- بعضی ها یه چیزایی میگن انگار که تازه 1 ساعت هست کامپیوتر خریدن و.....
با این همه آدم سنگم باشه میترکه Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۹:۰۳:۴۴ عصر) ، حسین پور (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۹:۳۳:۴۱ عصر) ، LORD SaeeD (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۹:۴۲:۱۳ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۲۱:۰۰:۲۴ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۲۱:۳۴:۴۲ عصر) ، saiid (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۲۳:۴۷:۵۴ عصر)
نقل‌قول: خدایی معرفی پلاگین ها و قالب ها بسیار عالیه
فاتحه این موردم خونده شد بعد رفتن حامدSad
یه سایت پشتیبانی همیشه باید یه مغز متفکر داشته باشه که همه مشکلات رو حل کنه.
1
نقل‌قول: - بیشتر مدیران دانشجو هستند و الان فصل امتحان ها است.
2- بیشتر سوالات شما تکراری و بدیهی هست.
3- بعضی ها یه چیزایی میگن انگار که تازه 1 ساعت هست کامپیوتر خریدن و.....
با این همه آدم سنگم باشه میترکه Big Grin
میشه بپرسم تا حالا چند بار به ارور پلاگین تشکر جواب داده شده؟ تا حالا نزدیک 10 تا تاپیک واسه این موضوع زده شده ولی هیچکدوم جواب نگرفته آقای مدیر که چندبار جواب دادی و ما نمیدونیم حتما اون تاپیکایی که جواب گرفتن نامرئین.
کلا مای بی بی از نظر پشتیبانی خوب کار میکنه ولی بعضی مواقع بدجور افت میکنه مثل الآن!
مثلا یه پشتیبانی مثل نیوک هیچ سوالی بی جواب نمیمونه چون مدیرانش واقعا چیزی نمونده که از نیوک واسشون مبهم باشه ایکاش اینجا هم یه نفر بهمین شکل بود مثل پارس که البته تنهاست و نباید همه تقصیر هارو گردن ایشون بندازیم ایکاش یکی بود که بهش کمک میکردSad
پاسخ
 سپاس شده توسطLORD SaeeD (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۹:۴۳:۰۸ عصر)
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۹:۳۶:۳۱ عصر)goldten نوشته است: کلا مای بی بی از نظر پشتیبانی خوب کار میکنه ولی بعضی مواقع بدجور افت میکنه مثل الآن!
مثلا یه پشتیبانی مثل نیوک هیچ سوالی بی جواب نمیمونه چون مدیرانش واقعا چیزی نمونده که از نیوک واسشون مبهم باشه ایکاش اینجا هم یه نفر بهمین شکل بود مثل پارس که البته تنهاست و نباید همه تقصیر هارو گردن ایشون بندازیم ایکاش یکی بود که بهش کمک میکردSad

اگه واقعا ميخوايد به سوالاتون خيلي زود جواب بدن و اگه انگليسيتون خوبه خوب از سايت مادر استفاده كنيد.

من يه جاي ديگه هم گفته بودم كه ماي بي بي ايران سني نداره شما نبايد توقع بي جا داشته باشيد.
كمي بايد صبر كرد تا به محض سوال كردن جوابتون رو بگيريد.

نقل‌قول: در ضمن توصيه مي كنم اخبار ورزشي الان رو ببينيد، مجريش رو حال مي كنيد؟؟؟؟؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۹:۴۹:۴۸ عصر)FireFOX نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۹:۳۶:۳۱ عصر)goldten نوشته است: کلا مای بی بی از نظر پشتیبانی خوب کار میکنه ولی بعضی مواقع بدجور افت میکنه مثل الآن!

اگه واقعا ميخوايد به سوالاتون خيلي زود جواب بدن و اگه انگليسيتون خوبه خوب از سايت مادر استفاده كنيد.

من يه جاي ديگه هم گفته بودم كه ماي بي بي ايران سني نداره شما نبايد توقع بي جا داشته باشيد.

دوست عزیز ما داریم این موارد رو اعلام میکنیم تا این فروم پیشرفت کنه وگرنه به شخصه من خودم از نظر زبان مشکلی ندارم

در مورد قسمت دوم هم اول که زیاد هم زود نیست 2 ساله و به قول شما اصلا زود باید بیشتر تلاش کنه و زودتر خودش رو بالا بکشه نه برعکس عمل کنه
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۹:۵۶:۲۲ عصر)IranDeliver نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۹:۴۹:۴۸ عصر)FireFOX نوشته است:

دوست عزیز ما داریم این موارد رو اعلام میکنیم تا این فروم پیشرفت کنه وگرنه به شخصه من خودم از نظر زبان مشکلی ندارم

در مورد قسمت دوم هم اول که زیاد هم زود نیست 2 ساله و به قول شما اصلا زود باید بیشتر تلاش کنه و زودتر خودش رو بالا بکشه نه برعکس عمل کنه

مطمئن باشيد كه با گفتن شما تعداد پشتيبانها زياد نميشن.
در ضمن صحبت من با Goldten بود. شايد ايشون از سايت مادر استفاده نمي كنن.
در مورد سن انجمن هم 2 سالگي انجمن اينجوري هست، شايد 6 ماهگي ماي بي بي ايران پشتيباني يك دهم اين هم نبود.
در هر صورت اينجا محل گفتگو و گفتن نظراته، هر كسي نظر خودشو مي نويسه. Sleepy
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان