هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یکی بیاد منا قانع کنه(برم ویبولتین یا نه ؟؟)
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۷:۰۳:۱۵ عصر)FireFOX نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۷:۰۰:۱۴ عصر)S-ARM نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۶:۵۵:۴۶ عصر)FireFOX نوشته است: از قديم گفتن همون قدر كه پول ميدي آش ميخوري.
انجمن ساز رايگان همينش هم از سرمون زياديه. Tongue

درسته
حق با شماست

از یه طرف
مای بی بی رو دوست دارم+ پشتیبانیشم + مای بی بی رو خوب تو دستمه و توش مبتدی نیستم + ادیتور هم که دیگه داره + چون خودم دانشجو نرم افزارم یکم میخوام قانون کپی رایت رو رعایت کنم Big Grin

و از طرف دیگه

ویبولتین امکانات داره + مفتیش که هست + امکانات اضافی داره + ملت با ویبولتین آشنا هستند و . . .

حالا یکی بیاد منا قانع کنه
خدا عمرش بده

منظورتون از نسخه مفتي ويبولتين نسخه تقلبيشه ديگه؟؟!!Undecided. Confused

منظورم همون
نسخه نالیده Big Grin

ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااا
فکرم مخشوشه بدفرم
به هر حال تصميم گيرنده آخر خود شما هستيد ولي نظر من اينكه كه اگه براي داشتن امكاناتي مثل گروه و ... ميخوايد وي بي راه بندازيد، اگه منصرف بشيد بهتره.

اصلا يه چيزي، توي سايت پلاگينر ها و سايت مادر بگرديد شايد پلاگين براي ايجاد امكانات دلخواه شما باشه Smile
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۷:۱۵:۱۵ عصر)
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۷:۰۸:۳۴ عصر)FireFOX نوشته است: به هر حال تصميم گيرنده آخر خود شما هستيد ولي نظر من اينكه كه اگه براي داشتن امكاناتي مثل گروه و ... ميخوايد وي بي راه بندازيد، اگه منصرف بشيد بهتره.

اصلا يه چيزي، توي سايت پلاگينر ها و سايت مادر بگرديد شايد پلاگين براي ايجاد امكانات دلخواه شما باشه Smile

اگه پلاگین هاش باشه که من یه 0 و 1 مای بی بی رو به 10000000 تا 0 و 1 ویبول ترجیح میدم
(ترجیح رو درست نوشتم؟)
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۷:۱۲:۲۵ عصر)S-ARM نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۷:۰۸:۳۴ عصر)FireFOX نوشته است: به هر حال تصميم گيرنده آخر خود شما هستيد ولي نظر من اينكه كه اگه براي داشتن امكاناتي مثل گروه و ... ميخوايد وي بي راه بندازيد، اگه منصرف بشيد بهتره.

اگه پلاگین هاش باشه که من یه 0 و 1 مای بی بی رو به 10000000 تا 0 و 1 ویبول ترجیح میدم
(ترجیح رو درست نوشتم؟)

آره درستهBig Grin
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۷:۱۵:۱۳ عصر)
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۷:۰۲:۳۶ عصر)S-ARM نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۷:۰۰:۴۱ عصر)حسین پور نوشته است: سلام عزیزم

البته شما حق دارید که از حداکثر امکانات استفاده کنید اما بگذار من تجربه خودم را بگم که در ویبولتین شروع کردم با هزینه زیاد به انجمن ساختن که حتی یکماه نشده پشیمان شدم و دوباره با هزینه ای انجمن رو انتقال دادم مای بی بی، الان که مابی بی کار می کنم می بینم قدرت مدیریت و جذب سیستم و کلا قالب های مای بی بی بیشتره.

در ضمن شما می تونید در همین مای بی بی بمانید و قالبی مانند ویبولتین داشته باشید...اگر قالب های غیررایگان را ببینید دو تا قالب هست که امکاناتش مانند ویبولتین است(البته نه همه امکانات)

موفق باشی

راستی
من فقط قالبا مای بی بی رو میپسندم
اصلا از قیافه ویبول بدم میاد

خب شما که از ظاهر وی بی بدت میاد چرا میخوای وی بی بریزی ؟؟ یعنی بخاطر چند تا امکانات بیشتر میخوای وی بی بریزی ؟؟

راستش رو بگم من خودم از وی بی خوشم میاد Big Grin ولی مای بی بی رو بیشتر دوست دارم. Tongue

یک چیز دیگه هم بگم وی بی تو ایران پشتیبانی درست و حسابی نداره.

موفق باشید.
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۷:۲۳:۱۲ عصر) ، حسین پور (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۷:۴۱:۲۵ عصر)
منم وی بی رو خیلی دوست دارم اما چون من نسخه ی رایگان (همون کرک شده Smile) رو استفاده میکردم هاست سایتم رو بست برای همین مای بی بی رو نصب کردم
اگر مای بی بی امکاناتش رو بیشتر کنه من عاشقش میشم
Heart
نقل‌قول: یک چیز دیگه هم بگم وی بی تو ایران پشتیبانی درست و حسابی نداره.

ببینید این مورد رو واقعا صحیح گفتند اتفاقا من هم بخاطر همین پشتیبانی ضعیف از اون سیستم خارج شدم.
ولی گوبا سرکار هستیم ها...نه قالبش وی بی رو دوست دارید نه دلتون می خواد با وی بی کار کنید...پس چرا می خواین انتقال بدین؟ Big Grin
اگر بخاطر آن امکانات اضتفی مثل آلبوم و غیره هست که باید بگم من کار کردم باهاشون و کمک خاصی هم به انجمن نمی کنن. حالا تصمیم با شما

البته اینم بگم که بستگی به نوع موضوع انجمن شما داره،به نظر من انجمن هایی که با هک و دانلود و ... سروکار دارند وی بی براشون بهتره، اما برای سایر موضوع ها مای بی بی حرف نداره
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۲۳:۱۳:۲۳ عصر)
سیستم مای بی بی کامل بوده و خیلی کار ها هم میشه کرد و لی ویبی خیلی مشکل داره و کل فروم باید صرف رفع مشکلات بشه
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۷:۴۵:۵۲ عصر)حسین پور نوشته است:
نقل‌قول: یک چیز دیگه هم بگم وی بی تو ایران پشتیبانی درست و حسابی نداره.

ببینید این مورد رو واقعا صحیح گفتند اتفاقا من هم بخاطر همین پشتیبانی ضعیف از اون سیستم خارج شدم.
ولی گوبا سرکار هستیم ها...نه قالبش وی بی رو دوست دارید نه دلتون می خواد با وی بی کار کنید...پس چرا می خواین انتقال بدین؟ Big Grin
اگر بخاطر آن امکانات اضتفی مثل آلبوم و غیره هست که باید بگم من کار کردم باهاشون و کمک خاصی هم به انجمن نمی کنن. حالا تصمیم با شما

البته اینم بگم که بستگی به نوع موضوع انجمن شما داره،به نظر من انجمن هایی که با هک و دانلود و ... سروکار دارند وی بی براشون بهتره، اما برای سایر موضوع ها مای بی بی حرف نداره

دوستان سر کار نیستید دوربین مخفی هم نیست
ولی خب انجمن برای دانشجوها حالت تفریحی داره
نه؟
اتفاقا به نظر من اگر برای دانشجوها و دانشگاه می خواهید سایتی بزنید مای بی بی مناسب هست

تازه با چند تا پلاگین و کد و غیره می تونید قالب رو زیباتر و امکانات بیشتری رو هم اضافه کنید حتی میشه پروفایل و برخی قسمت ها رو شبیه وی بی کرد، چون من کار کردم با وی بی و مای بی بی به نظرم مای بی بی رو راحت تر می تونید اداره و کنترل کنید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان