هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یکی بیاد منا قانع کنه(برم ویبولتین یا نه ؟؟)
من تجربه کار با مای بی بی و وی بی رو دارم منم مثل تو از بعضی چیزا ناراحت بودم و رفتم وی بی رو اتحان کردم.
راستشو بگم اگه بری یه وی بی نصب کنی پنل مدیریتشو ببینی کلا سرت گیج میرهBig Grin این یکی از ضعفاشه پنل مدیریت درهم برهمه.
اما مشکلات وی بی نسبت به مای بی بی خیلی کمتره این مشکلات جزئی خیلی کمتر واست پیش میاد اما در مقابل اگه هاستت ضعیف باشه سایتت مرتب داون میشه بطوری که دیگه هیچ کاربر فعالی واست نمیمونه شرط داشتن وی بی یه هاست تقریبا گرون قیمت و مطمئنه که الآن کم گیر میاد.
اگه قصد داری انجمت از هر نظر فوق العاده باشه و تواناییشو داری باید یه هاست خیلی خوب بگیری که وارز باشه و یه وی بی نال شده از گروه DGT روش نصب کنی که با وی بی اصل هیچ تفاوتی نداره و دیگه انجمنتو نمیتونن ببندن چون هاستت وارز هستش.
اما اگه مشکل چندانی با مای بی بی نداری و فقط با آلبوم و گروه مشکل داری پیشنهاد میکنم مای بی بی رو ترک نکنی چون پشیمون میشی!
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم آخه خودمم یه مدت سردرگم بودم کسی نبود راهنمایی کنهHeart
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۸۹/۱۱/۶، ۰۰:۰۶:۴۴ صبح) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۶:۰۳:۴۳ عصر)
درود
وی بی انجمن ساز سنگینیه که بیشتر مورد هاش کاربرد نداره.
اما ظاهر مای بی بی در عین سادگی کاربر پسنده.
ولی در کل کسی از فیس بوک به انجمن نمیاد.
در مورد اینکه از کدوم یک هم استفاده کنید بهتره، با نظر خواهی حل نمیشه باید خودتون امتحان کنید.
اما با توجه به ارسال هایی که در این تاپیک خوندم، هر کس که با دو انجمن ساز کار کرده، مای بی بی رو پیشنهاد کرد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۸۹/۱۱/۶، ۰۰:۰۷:۰۷ صبح) ، persianvip (۱۳۸۹/۱۱/۹، ۰۱:۰۴:۰۷ صبح)
به نظر من اگر بحث امنیتش را هم حساب کنید . مای بی بی رایگانه ، و نال شده نیست ولی چون شما میخواهید از نسخه نال شده استفاده کنید درصد هک شدنتون بیشتره . اگر میخواهید از وی بی استفاده کنید فقط از نسخه اصلی استفاده کنید . تا انجایی که من میدانم وی بولتین پلاگین هایش هم رایگان نیست و کلا باید فقط پول خرج کنی.

دوستان قانع شدم
میمونم SmileSmileSmile
 سپاس شده توسطpersianvip (۱۳۸۹/۱۱/۹، ۰۱:۰۴:۱۸ صبح)
در رابطه با فیس بوک میتونی

اسکریت این سایت رو نصب کنی
واقعا منم به اینجا رو آوردم کم آوردم من مدیر انجمن توی انجمن دوستانه و تخصصی نوین بودم
قابل توجه مدیر انجمن
سرم گیج میرفت ولی مای بی بی دیگه گیج نمیره اینجا مدیر کلم اونجا مدیر انجمن چقدر تفاوت داره
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۶:۱۳:۲۵ عصر)S-ARM نوشته است: سلام
والا چند روز تو فکر اینم که برم ویبولتین
میخوام کم کم برم دنبایل یه هاست وارز و انجمنما ویبول کنم
نمیدونم چکار کنم
از یه طرف نمیخوام از مای بی بی جدا بشم

میشه دوستان یکم منا قانعم کنند
خیلی دهنم مشغول
خدا عمرتون بده

دوست عزیز شما پنل ویبیلتون دیدی؟ کیفیت امنیت دیدی؟ ویبیلتون راحت با یک cm d هک میشه به نظرم مای بی بی بمون همه چیش بهتره!
..........
.
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۲۳:۰۶:۳۷ عصر)
تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید دوست من. Sleepy

بسته شد.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطnot (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۲۰:۲۲:۱۲ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۲۳:۰۶:۳۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۵۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۱۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۵۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان