هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاک کردن آرم بالای سایت و روش تغییر سایز فونت پست ها
سلام

می خواستم دوستان کمک کنند تا آرم بالای انجمنم رو که ماله خوده پوسته هست رو پاک کنم و اون بالا رو خالی کنم ( آدرس انجمن در امضام هست )

و دیگه اینکه فونت انجمنم رو تغییر بدم و سایزش رو واسه ارسال های کاربران در تاپیک ها کوچیک کنم

ممنونم
بهترین انجمن موبایل ایران

www.My-Mobile.ir

همین امروز به ما ملحق شید

[تصویر:  o92385qqv1pc6gqymaf.jpg]
پاسخ
مشکل دیگه ای که دارم اینه که پایین انجمنم از وقتی قالب جدید رو نصب کردم بهم ریخته و هرکاری کردم درست نشد، کارهایی که دوستان گفتند در انجمن رو انجام دادم ولی بی فایده بود متاسفانه

یه مسکل دیگه که الان باش مواجه هستم اینه که وقتی می خوام 2 تا تبلیغ به اندازه ی همین سایت کنار هم بزارم تو انجمنم ، از قالب می زنه بیرون و شکل انجمن رو خراب میکنه، اگه راهی واسه اینم باشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

www.My-Mobile.ir

پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۰۲:۰۷:۴۴ صبح)Aligma نوشته است: سلام

می خواستم دوستان کمک کنند تا آرم بالای انجمنم رو که ماله خوده پوسته هست رو پاک کنم و اون بالا رو خالی کنم ( آدرس انجمن در امضام هست )

و دیگه اینکه فونت انجمنم رو تغییر بدم و سایزش رو واسه ارسال های کاربران در تاپیک ها کوچیک کنم

ممنونم

برای اولی باید یک هدر بسازید بعد اونو هم اسم هدری که الان دارید کنید. بعد برید در هاست خودتون پوشه ایمیج

پوشه قالب و بعد اون هدر رو با مال خودتون جا به جا کنید.

برای تغیییر فونت هم باید از قسمت global.css اینکارو انجام بدید. سرچ کنید هست.

شما چرا از فارسی ساز کامل و عالیه مای بی بی ایران استفاده نمیکنید؟؟
و از یک فارسی ساز ناقص استفاده میکنید؟؟

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ
 سپاس شده توسطAligma (۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۲۱:۱۸:۰۱ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۰۸:۱۰:۰۰ صبح)alone نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۰۲:۰۷:۴۴ صبح)Aligma نوشته است: سلام

ممنونم

برای اولی باید یک هدر بسازید بعد اونو هم اسم هدری که الان دارید کنید. بعد برید در هاست خودتون پوشه ایمیج

پوشه قالب و بعد اون هدر رو با مال خودتون جا به جا کنید.

برای تغیییر فونت هم باید از قسمت global.css اینکارو انجام بدید. سرچ کنید هست.

شما چرا از فارسی ساز کامل و عالیه مای بی بی ایران استفاده نمیکنید؟؟
و از یک فارسی ساز ناقص استفاده میکنید؟؟

دوست عزیز من میخوام کلاً اون آرم رو بردارم و خالی کنم بالای سایت رو نه اینکه با عکس دیگه ای جابه جاش کنم !!!

اگه میشه واسه مشکلات دیگه هم راهنمایی کنید

www.My-Mobile.ir

پاسخ
باید قسمت هدر ویرایش بشه!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
با سلام.من هم میخوام اون ارم mybb از پورتال و بالای انجمنم پاک کنم به جاش یه عکس کشیده مثل اینکه بالای وبلاگمم هست تو این ادرس http://www.airguns.mihanblog.com/ قرار بدم.با توضیحات دوستان چیزی نفهمیدم چون تو پوشه ایمیجم پوشه قالب ندارم.ادرس انجمن هم تو امضام هست.چون سایت ما برای شکار و تیراندازی هست میخوام چیزی باشه بهش بخوره
پاسخ
برو توی این ادرس توی فایل منیجر سی پنل

root/forum/images/
بعد توی پوشه images بگرد دنبال logo.gif
یه بنر توی سایز همون درست کن و با همون نام یعنی logo.gif آپلود کن توی مسیر گفته شده
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۲۶، ۱۶:۱۵:۴۲ عصر)sattarforum نوشته است: برو توی این ادرس توی فایل منیجر سی پنل

root/forum/images/
بعد توی پوشه images بگرد دنبال logo.gif
یه بنر توی سایز همون درست کن و با همون نام یعنی logo.gif آپلود کن توی مسیر گفته شده
ممنونم دوست عزیز اما اگر بخوام مثل همین انجمن که لوگوی بالاش کشیده هست و کل طول صفحه رو بگیره باید چیکار کنم؟
پاسخ
در ضمن الان این کاررو کردم اما با وجود اینکه فایل قبلی رو هم پاک کردم.باز هم به جای لوگوی جدید قبلی رو نشون میده.در ضمن سوال قبلیم هم پابرجاست که چطور میتونم لوگوی بالای صفحه ام کشیده باشه مثل همین سایت
پاسخ
برای گذاشتن بنر شما باید اول بنرتون رو مطابق با اندازه طول و عرض فرومتون طراحی کنید ... سپس به قسمت پوسته ها و قالب ها برید و بعد هم قالب مورد نظرتون و در قسمت header باید لینک عکستون رو قرار بدید جای آدرس قبلی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان