هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین Multi Ads تبلیغات و اطلاع رسانی حرفه ای بالای سایت
پلاگین Multi Ads تبلیغات و اطلاع رسانی حرفه بالای سایت

از اونجایی که خودم خیلی دنبال یک پلاگین گشتم تا راحت بشه هر نوع تبلیغات و هرچیزی که دوست داریم رو تویه بالایه صفحه اصلی قرار بدیم و پیدا نکردم تصمیم گرفتم که یک پلاگین رو ویرایش کنم و اون چیزی که دوست دارم رو ایجاد کنم !

خلاصه من اسم این پلاگین رو گذاشتم Multi Ads و امیدوارم خوشتون بیاد
نکته :
فقط اگه پلاگین adsmng یا همون adsmanager رو دارید اونو باید پلاگینشو غیر فعال و بعد حذفش کنید !!

اینم یک عکس از پلاگین

بعد از نصب پلاگین شما یک گزینه مدیریتی به نام Multi Ads Plugin Settings در setting دارید که به راحتی میتونید محتویات داخل کادر رو تغییر بدید !Big Grin

فایل‌(های) پیوست شده
.php   multiads.php (اندازه: 5.46 KB / تعداد دفعات دریافت: 815)
 سپاس شده توسطWebmaster (۱۳۸۸/۷/۵، ۱۵:۵۱:۴۶ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۷/۵، ۱۵:۵۸:۰۳ عصر) ، پسرک (۱۳۸۸/۷/۵، ۲۰:۵۵:۲۱ عصر) ، SaintAnger (۱۳۸۸/۷/۶، ۰۰:۰۱:۵۰ صبح) ، salehi56 (۱۳۸۸/۷/۶، ۰۸:۲۴:۴۰ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۸/۷/۱۶، ۱۷:۱۷:۳۱ عصر) ، kharazmi (۱۳۸۸/۸/۱۵، ۱۲:۱۸:۱۴ عصر) ، hamid18 (۱۳۸۸/۸/۲۲، ۱۲:۱۹:۱۳ عصر) ، diligent (۱۳۸۸/۸/۲۳، ۱۶:۴۴:۴۹ عصر) ، sadeghbb (۱۳۸۸/۸/۲۶، ۱۵:۱۶:۵۵ عصر) ، ashoury (۱۳۸۸/۸/۲۸، ۲۲:۳۱:۱۰ عصر) ، M A T R I X (۱۳۸۸/۹/۴، ۰۱:۲۵:۵۰ صبح) ، Reza (۱۳۸۸/۹/۱۳، ۱۴:۰۲:۲۴ عصر) ، amin (۱۳۸۸/۹/۱۳، ۱۵:۴۰:۰۳ عصر) ، علی جون (۱۳۸۸/۹/۲۰، ۲۲:۳۳:۵۳ عصر) ، navid806 (۱۳۸۸/۹/۲۱، ۲۲:۳۶:۰۱ عصر) ، Daryush (۱۳۸۸/۱۱/۱۱، ۰۲:۲۸:۰۲ صبح) ، alone (۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۲۲:۳۹:۳۱ عصر) ، exiler (۱۳۸۸/۱۲/۱۲، ۱۲:۴۳:۱۰ عصر) ، moro1374 (۱۳۸۸/۱۲/۱۴، ۲۳:۳۶:۴۷ عصر) ، Sadegh73 (۱۳۸۸/۱۲/۲۲، ۰۱:۲۰:۰۳ صبح) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۱۲، ۰۱:۲۴:۴۲ صبح) ، majidsoftware (۱۳۸۹/۱/۱۵، ۲۲:۴۶:۳۹ عصر) ، babani (۱۳۸۹/۳/۲، ۱۰:۱۸:۳۳ صبح) ، mnc (۱۳۸۹/۳/۹، ۲۲:۵۰:۲۵ عصر) ، hawram (۱۳۸۹/۳/۲۰، ۰۲:۳۸:۲۴ صبح) ، kaaavir (۱۳۸۹/۳/۲۹، ۱۹:۲۶:۴۶ عصر) ، سردار (۱۳۸۹/۴/۱، ۰۳:۰۲:۴۸ صبح) ، golforosh (۱۳۸۹/۴/۴، ۱۱:۳۷:۵۶ صبح) ، ArlopA (۱۳۸۹/۴/۱۵، ۱۵:۱۴:۳۷ عصر) ، mahdi_o (۱۳۸۹/۴/۱۶، ۱۱:۵۳:۵۰ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۴/۱۶، ۱۲:۵۱:۴۳ عصر) ، 3dbox.ir (۱۳۸۹/۴/۲۰، ۱۵:۵۴:۱۸ عصر) ، Dajakan (۱۳۸۹/۵/۲، ۰۴:۴۵:۲۵ صبح) ، nariman248 (۱۳۸۹/۵/۱۹، ۱۴:۲۷:۴۱ عصر) ، picolo (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۸:۴۹:۲۱ صبح) ، ariamehr (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۱۱:۴۶:۴۲ صبح) ، papalook (۱۳۸۹/۶/۶، ۲۱:۵۴:۵۳ عصر) ، shahab2005 (۱۳۸۹/۶/۲۶، ۱۹:۰۴:۱۶ عصر) ، moosa (۱۳۸۹/۷/۴، ۲۳:۵۴:۲۶ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۱۱:۴۴ عصر) ، mohmoh (۱۳۸۹/۸/۱۷، ۲۰:۲۳:۰۷ عصر) ، chelseafc1 (۱۳۸۹/۹/۱۶، ۲۳:۰۳:۱۴ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۸۹/۹/۲۰، ۰۱:۲۷:۰۹ صبح) ، jafari52 (۱۳۸۹/۱۱/۱۷، ۱۷:۵۲:۴۷ عصر) ، yahova (۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۱۲:۳۷:۴۵ عصر) ، baloochs (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۰۰:۵۹:۵۲ صبح) ، rizesh (۱۳۸۹/۱۲/۱۱، ۰۰:۵۵:۵۶ صبح) ، Master. (۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۲۳:۴۶:۵۰ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۸، ۱۵:۳۶:۳۵ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۴/۹، ۰۲:۰۱:۴۲ صبح) ، slipknot (۱۳۹۰/۵/۴، ۱۹:۴۲:۵۷ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۵/۲۶، ۱۷:۲۵:۳۶ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۲۰:۰۰:۳۱ عصر) ، H e S a M (۱۳۹۱/۷/۳۰، ۱۸:۰۲:۱۸ عصر) ، ms490 (۱۳۹۱/۱۰/۱۶، ۲۲:۵۹:۴۱ عصر)
باسلام و تشکر
این فایل روباید در کجا آپلود کرد
چون من هم در شاخه اصلی آپلود کردم و هم در inc ولی اصلا این گزینه ای که میگید در پنل نیومد!!
سفیران زندگی
www.forum.safirezendegi.com
انجمن حامیان اهدای عضو پس از مرگ مغزی
در پوشه inc >>> پوشه پلاگین ها آپلود کنید و سپس اونو نصب کنید تا گزینش توی تنظیمات بیادWink

ضمنا:
نقل‌قول: نکته :
فقط اگه پلاگین adsmng یا همون adsmanager رو دارید اونو باید پلاگینشو غیر فعال و بعد حذفش کنید !!
[تصویر:  1293436101.gif]
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۱۶، ۱۲:۵۱:۵۸ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۰۰:۰۷:۱۰ صبح) ، mahdi_o (۱۳۸۹/۴/۱۸، ۰۰:۲۳:۲۵ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۱۵:۰۹ عصر)
سلام

پلاگین خوبیه

فقط من میخوام در تمام صفحات انجمن باشه
برای این کار

کد {$multiads} رو از صفحه ایندکس بر داشتم و در هدر قرار دادم ولی متاسفانه فقط در index نشون میده

چیکار کنم

مرسی
 سپاس شده توسطGIGBA (۱۳۸۹/۴/۱۸، ۲۲:۱۳:۲۱ عصر)
لینک دانلود را چک کنید لطفاConfused
لینک دانلود چک شد و سالم بودIdea
[تصویر:  1293436101.gif]
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۹/۴/۲۵، ۱۲:۰۷:۴۷ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۱۵:۲۵ عصر)
درود
آقا میشه گزینه های تنظیم این برنامه رو توضیح بدین؟؟
من اگه بخوام یه تبلیغ از یه سایت به صورت بنر تبلیغاتی تویه سایت بذارم چکار باید بکنم؟؟؟؟
راهنمایی بفرمائین ممنون میشم
[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۱۴:۱۵:۴۲ عصر) ، security (۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۱۵:۴۲:۵۲ عصر)
در: کنترل پنل مدیر کل به:
پیکربندی --> Multi Ads Plugin Settings
بروید و کد HTML تبلیغ را قرار دهید.
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۹/۵/۱۸، ۲۲:۳۹:۵۶ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۸، ۱۵:۳۷:۳۷ عصر)
آیا برای نسخه 1.6 هم کارمیکنه؟
(۱۳۸۹/۵/۲۲، ۲۳:۲۴:۳۴ عصر)sajjadnaja نوشته است: آیا برای نسخه 1.6 هم کارمیکنه؟
درود
دوست عزیز، شما لینک انجمن خود را قرار دهید و کمی مطالب انجمن را پیگری کنید!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۸، ۱۵:۳۷:۵۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان