هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان عمومی گروه مای بی بی ایران
(۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۱۷:۱۴:۲۶ عصر)texas نوشته است: سلام
من نسخه جديد mybb به همراه فارسي رو از سايت گرفتم و نصب كردم
توي قسمت دسترسي هاي انجمن فعاليت هاي مجاز و غير مجاز جابجا شدن
مثلا اينطوري كه كاربر مهمان همه كار ميتونه بكنه الا مشاهده يعني بر عكسه

سلام

خوب دوست عزیز به بخش دسترسی های کاربران و گروه ها برید و Guests رو ویرایش کنید و تنظیمات و دسترسی ها رو تغییر بدید
پاسخ
این مشکل اقدامات مجاز و غیر مجاز توی همین تاپیک چند بار گزارش شده.
اول این 2 صفحه رو بخونید بعد گزارش کنید لطفا!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۰۱:۵۴:۳۵ صبح) ، texas (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۷:۰۵:۲۳ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۰۰:۵۸:۲۸ صبح)Pars نوشته است: این مشکل اقدامات مجاز و غیر مجاز توی همین تاپیک چند بار گزارش شده.
اول این 2 صفحه رو بخونید بعد گزارش کنید لطفا!

ببخشيد اشتباه از من بودRolleyes
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۰۱:۰۷:۳۱ صبح)
جدید عربی است
معرف عربی است

ارسال عربی است
در آمار پیشرفته پرو استاتس
به جای ارسال های جدید نوشته شود : تازه ترین فرستاده ها
به جای کاربرهای جدید نوشته شود : تازه ترین کاربر ها
به جای بر ترین معرف نوشته شود : بهترین شناسنده
و
در ادامه حرف های عربی را پیدا میکنم البته امیدوارم برابر پارسی ان را پیدا کنم
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۰/۲۳، ۱۲:۲۴:۳۲ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۲۰:۲۲:۵۸ عصر)
سلام
در فایل messages چندتا مشکل وجود داره:

1. حساب شما به حالت تعلیق در آمده است ویا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده اید.

بهتره که "و" و "یا" جدا باشند.

2. شما به این صفحه به طور مستقیم دسترسی دارید در سورتی که از انجمن های اختصاصی یا لینک استفاده کنید.

اولا که کلمه "صورت" غلط املایی داره، ثانیا ، به نظرم کل این جمله مشکل مفهومی داره، یعنی مفهوم روانی نداره.

3. عمل نا معتبر

بهتره که "عمل نا معتبر" به "عمل نامعتبر" تبدیل بشه، چون "نامعتبر" یک کلمه واحد هست.

4. این ارسال قبلاً شامل یک پیوست با همین می باشد. لطفاً نام فایل را تغییر دهید و دوباره آپلود کنید.

فکر کنم جایی رو که برجسته کردم، یه کلمه "نام" کم داره: با همین نام می باشد

چندتا مشکل دیگه در همین فایل، که شاید بعضیها چندان مهم نباشند، ولی برای اینکه این فارسی ساز کاملتر و بی عیب و نقص تر بشه لازمه:

5. پوزش! شما نمی توانید به مرحله بعد بروید زیرا پیام معتبری را وارد نکرده اید. لطفاً برگردید و یک پیام معتبر را وارد نمایید.

جایی رو که برجسته کردم، یه ویرگول یا نقطه ویرگول کم داره. (بازم از این مشکلها هست، اگه لازم بود، بقیه اش رو هم میذارم.)

6. شما نمی توانید در این انجمن مطلبی ارسال کنید زیرا این انجمن بسته شد است و یا یک دسته بندی است.

این هم مثل مورد 5 !

7. نوع فایل آپلود شده نا معتبر است. لطفاً یک نوع فایل معتبر انتخاب کنید و دوباره امتحان کنید.

باید بشه : "نامعتبر"

8. فایل نا معتبری مشخص شده است. بنابراین فایل آپلود شده منتقل نشد.

بدون شرح !

9. شما رمز ورود نا معتبری وارد کرده اید.

باز هم بدون شرح !

10. نام کاربری ای را که انتخاب کرده اید توسط شخص دیگری مورد استفاده قرار گرفته است.

به نظرم عبارت "نام کاربری ای" چندان مناسب نیست. من اینو پیشنهاد میدم: نام کاربری مورد نظر شما توسط شخص دیگری مورد استفاده قرار گرفته است.
11. شما هیچ نام کاربری ای وارد نکرده اید.

این رو هم مثلا میشه اینطور تغییر داد: "شما هیچ عبارتی را در قسمت نام کاربری وارد نکرده اید"

12. نام کاربری ای که وارد کرده اید نا معتبر می باشد.

پیشنهاد من: "نام کاربری وارد شده نامعتبر می باشد."

13. حساب کاربری شما ممکن است توسط مدیر غیر فعال شده باشد و یا هنوز فعال نشده باشد.

صحیح: "غیرفعال" (بدون فاصله)
14. یک یا چند تن از کاربران در سدد ارسال یک پیام خصوصی به شما بوده اند که به دلیل فوق موفق به ارسال پیام نشده اند.

غلط املایی، صحیح: "در صدد"

فعلا برای امروز بسه ... خسته شدم !
announcements.lang.php

1. اطلاعیه مشخص شده نا معتبر است.

بدون شرح !
archive.lang.php

1. صفحه ها

فکر کنم "صفحات" بهتر، روان تر و رایج تره

calendar.lang.php

1. ژون
صحیح: "ژوئن"

2. ژولای
صحیح: "جولای"

3. آگست
صحیح: "آگوست"

4. رویداد ها
صحیح: "رویدادها" (بدون فاصله)

5. تولد ها
صحیح: "تولدها"
[تصویر:  ashegan.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۲۰:۰۷:۲۸ عصر) ، carrow (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۲۰:۵۹:۲۳ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۲۱:۲۹:۲۳ عصر) ، Sasha (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۱:۰۴:۴۷ صبح)
datahandler_event.lang.php

1. رویداد ها تنها می توانند در 5 سال آینده ساخته شوند. لطفاً یک سال پایان قانع کننده از لیست انتخاب کنید.

صحیح: "رویدادها" (بدون فاصله)

datahandler_pm.lang.php

1. کاربر {1} پیام خصوصی اش را غیر فعال کرده است شما نمی توانید به این کاربر پیام ارسال کنید.

صحیح: "غیرفعال"

datahandler_post.lang.php

1. پیامی که می خواهید ارسال کنید دارای {1} تصویر است، شما حد اکثر قادر به ارسال {2} تصویر هستید. لطفاً تعداد تصاویر را به حد مجاز برسانید.

صحیح: "حداکثر"

datahandler_user.lang.php

1. شما نام کاربری ای را وارد نکرده اید . لطفاً یک نام کاربری وارد نمایید.

پیشنهاد من: "شما هیچ مقداری را برای قسمت نام کاربری وارد نکرده اید ... "

2. نام کاربری وارد شده دارای کارکتر های غیر مجاز است. لطفاً یک نام کاربری دیگر را انتخاب کنید.

الف) صحیح: "کاراکترهای" (بدون فاصله)
ب) در مورد قسمت دوم ، پیشنهاد من اینه : "لطفا نام کاربری دیگری را انتخاب کنید" (چون هم روان تره، و هم اینکه در همه جای فارسی ساز از این عبارت استفاده شده، به غیر از اینجا)

3. طول نام کاربری شما غیر مجاز است. لطفاً یک نام کاربری بین {1} الی {2} کارکتر انتخاب کنید.

صحیح: "غیرمجاز" (بدون فاصله)

4. طول عنوان کاربری غیر مجاز است. لطفاً یک عنوان کاربری کوچک تر از {1} کارکتر انتخاب کنید.

همانند مورد 3 !

5. طول رمز ورود انتخابی شما غیر مجاز است. لطفاً یک رمز ورود بین {1} الی {2}کارکتر وارد نمایید.

همانند موارد 3 و 4 !

6. ایمیل وارد شده غیر مجاز است. لطفاً یک ایمیل صحیح را وارد نمایید.

همانند موارد 3 و 4 و 5 !

7 . این ایمیل قبلا ثبت شده است. لطفاً یک ایمیل دیگر را وارد نمایید.

پیشنهاد من: "لطفا ایمیل دیگری را وارد کنید." ( بنا به دلایل ذکر شده در بخش 2-ب ! )

8. آدرس سایتی را که وارد کرده اید نا معتبر است. لطفاً یک آدرس صحیح را وارد نمایید.

صحیح: "نامعتبر" (بدون فاصله)

9. شماره ICQ وارد شده نا معتبر است. لطفاً یک شماره معتبر وارد کنید یا این فیلد را خالی بگذارید.

10. آدرس MSN وارد شده نا معتبر است. لطفاً یک آدرس معتبر وارد کنید یا این فیلد را خالی بگذارید.

11. تاریخ تولد وارد شده نا معتبر است. لطفاً یک تاریخ تولد صحیح را وارد نمایید یا این فیلد را خالی بگذارید.

12. شما یک مقدار نا معتبر برای فیلد \"{1}\" وارد کرده اید. لطفاً این فیلد را بیشتر از \"{1}\" کارکتر پر نکنید.

باز هم از این مشکلات و اشتباهات پیدا کنم؟
منظورم اینه که آیا اینها به درد بخور هستند یا نه؟
[تصویر:  ashegan.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۲۰:۵۲:۰۸ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۰۸:۳۷:۴۴ صبح) ، Sasha (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۱:۰۴:۵۷ صبح)
سلام به همه
نمیدونم این مشکل پوسته است یا تنظیمات:
پس از ورود کاربر گاهی اوقات انمن باز هم به شکل وارد نشده در میاد
در حالی که عملا کاربر وارد سیستم شده است
گوود لاک
[تصویر:  ira.png]

پاسخ
مشکل کوکی هست قبلا" گفتیم.
پاسخ
سلام

قالب ها و پوسته ها » پوسته ها » گزینه ها » خروجی گرفتن ار پوسته ها

یا علی
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۲/۴، ۰۹:۳۵:۳۸ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۱۵:۱۱:۱۰ عصر)
سلام خدمت مدیریت سایت
من تازه با این سیستم آشنا شدم و دو روزی میشه که دارم با این سیستم کار می کنم
من قبلا با خیلی از سیستم های مدیریت محتوا کار کردم و فارسی سازی قالب و اسکریپت هم انجام دادم
الان هم عضو تیم ایران آشیانه هستم.
من امروز چندتا قالب اجنبی دانلود کردم و طبق آموزش فارسی سازی قالب های مای بی بی در حال فارسی سازی هستم
نمی دونم کدوم هاشو دوستان قبلا فارسی کردن ولی من چندتا دارم فارسی می کنم تموم شد می زارم روی سایت تا اساتید چک کنند.
اگه خدا بخواد و مشکلی پیش نیاد می تونید روی من برای فارسی کردن قالب و سیستم حساب کنید.
با تشکر از تیم مای بی بی ایران برای این همه زحمات
بزرگترین مرجع وبمستران ایران
THERE IS NO LOCK FOR ME
فارسی سازی قالب های مای بی بی رایگان فقط پیغام خصوصی کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۰۳:۲۶:۲۵ صبح) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۱۲:۰۸:۰۰ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۲۲:۴۳:۰۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان