هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال تنظیمات از لوکال به هاست
من mybb را روی لوکال نصب کرده ام و تنظیمات زیادی روی آن انجام داده ام و انجمن های و بخش های زیادی ساخته ام
چگونه می توانم همین ها را روی هاست منتقل کنم که در وقتم صرفه جویی شود و نیاز به دوباره کاری نداشته باشم
salehi56, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.
پاسخ
1:ابتدا وارد سی پنل شوید و به قسمت phpMyAdmin بروید 2:بر روی گزینه PHP my Admin که کلیک کردید واره صفحه phpMyAdmin میشوید و در این بخش نام دیتا بیس خود را انتخاب و بر روی گزینه Export کلیک کنید 3:میتوانید تمام جدول ها را Select all کنید و سپس تیک SQl رو بزنید 4:در مرحله آخر تیک گزینه Save As All رو بزنید و نحوه ذخیره سازی را مشخص کنید و در آخر بر روی دکمه Go کلیک کنیدBig Grin
پاسخ
جلال جان لطفا كامل توضيح بديد اين فقط نيمي از كار هست

شما اول از همه اگه Easy Php آخرين نسخه داريد به Phpmyadmin بريد و كار هاي پست بالا رو انجام بديد

بعد تمامي فايل هايي كه توي پوشه www لوكال هست رو توي هاست يا محلي كه ميخوايد فروم بياد آپ كنيد

بعد به يك ديتابيس با نام ديتابيسي كه توي لوكال ساختيد بسازيد + پسوورد و يوزر لوكال

فايل config.php هم چك كنيد تا مشكلي نداشته باشه
ای مردم!
شما تمام كودكی خود را در آرزوی بزرگ شدن به سر میبريد و دوران پس از آن را در حسرت بازگشت به كودكی میگذرانيد!
سلامتی خود را فدای مال‌اندوزی میكنيد و سپس تمام دارايی خود را صرف بازيابی سلامتی مینماييد!
پاسخ
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۸/۷/۳، ۱۳:۲۰:۲۵ عصر)
ببخشید من همه ی این کار ها را کرده ام اما می توانید ببینید چه اتفاقی افتاده:
icomp.ir/forum

مشکلات:
1. قالب
2. کار نکردن بخش ورود
3. تمامی لینک ها روی localhost لینک شده اند!
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۳۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۵۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ه سوال ! لوکال و هاست jafar1374 3 3,308 ۱۳۸۹/۵/۸، ۲۰:۲۴:۵۲ عصر
آخرین ارسال: Pars
Wink بهترین لوکال هاست برای مای بی بی کدام است ؟ amir 2 2,842 ۱۳۸۸/۱۱/۱۷، ۲۰:۵۴:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان