هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] آموزش جامع بک آپ گیری از دیتابیس
درود
بعد از مدتی که پشت سیستم خودم نبودم امشب دوباره پشت سیستم خودم نشستم و به درخواست یکی از دوستان آموزش بک آپ گیری از دیتابیس از طریق هاست را آماده کردم.
البته تا چند روزی باز از سیستم خودم به دور خواهم بودSad

برای گرفتن بک آپ:

1- به کنترل پنل هاست خود مراجعه کنید و طبق عکس زیر روی گزینه مربوطه کلیک کنید:

[تصویر:  1309294162.jpg]

2- روی دیتابیس مورد نطر خود کلیک کنید:

[تصویر:  1291924155.jpg]

3- روی گزینه مورد نظر کلیک کنید.

[تصویر:  1313674850.jpg]

4- مراحل مورد نظر را انجام دهید

[تصویر:  1339797212.jpg]

5 منتظر شروع دانلود بک آپ باشید.

موفق باشید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطWebmaster (۱۳۸۸/۷/۳، ۰۴:۳۴:۳۳ صبح) ، hamid18 (۱۳۸۸/۷/۳، ۰۴:۴۵:۰۴ صبح) ، kavian (۱۳۸۸/۷/۳، ۱۱:۴۴:۳۸ صبح) ، sungilgook (۱۳۸۸/۷/۳، ۲۳:۴۶:۵۶ عصر) ، پسرک (۱۳۸۸/۷/۵، ۲۰:۵۱:۳۵ عصر) ، M A T R I X (۱۳۸۸/۸/۸، ۱۷:۳۶:۴۵ عصر) ، H.Trst (۱۳۸۸/۸/۲۳، ۱۱:۱۳:۰۱ صبح) ، reza77203 (۱۳۸۸/۱۱/۹، ۱۹:۰۳:۲۴ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۱۱/۱۰، ۲۲:۴۸:۱۹ عصر) ، Daryush (۱۳۸۸/۱۱/۱۶، ۱۷:۱۹:۲۶ عصر) ، Mamal92 (۱۳۸۹/۱/۲، ۱۳:۵۶:۳۹ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۱/۷، ۱۹:۳۵:۱۵ عصر) ، moro1374 (۱۳۸۹/۱/۱۹، ۱۵:۴۸:۰۰ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۱/۲۳، ۲۰:۱۸:۳۳ عصر) ، Mehryar (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۰۰:۴۴:۱۰ صبح) ، mrxtazi (۱۳۸۹/۶/۳۰، ۰۰:۰۵:۳۱ صبح) ، MohseNvip (۱۳۸۹/۷/۱، ۲۳:۳۷:۳۷ عصر) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۷/۲۲، ۱۶:۴۹:۱۱ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۹/۱، ۰۰:۵۵:۵۱ صبح) ، alaska (۱۳۸۹/۹/۸، ۱۳:۱۰:۲۰ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۱۵:۴۰:۲۶ عصر) ، Reza (۱۳۸۹/۱۰/۱۳، ۲۰:۳۲:۰۹ عصر) ، elmi1413 (۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۲۰:۱۰:۳۹ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۱۰/۲۵، ۰۱:۲۰:۱۳ صبح) ، moohiol (۱۳۸۹/۱۰/۲۶، ۱۳:۳۴:۰۴ عصر) ، mahpishoni (۱۳۸۹/۱۰/۲۶، ۱۹:۱۶:۲۵ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۲۱:۰۷:۳۵ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۱۰، ۱۵:۱۷:۳۲ عصر) ، *Esteghlal* (۱۳۹۰/۱/۱۰، ۲۳:۵۷:۳۳ عصر) ، SSASHA (۱۳۹۰/۱/۱۲، ۰۵:۲۸:۴۲ صبح) ، lordehsan (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۲۱:۰۸:۲۹ عصر) ، *F-Majidi* (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۰۵:۳۳:۲۴ صبح) ، miladdarabi (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۲۱:۲۴:۱۰ عصر) ، *SASHA* (۱۳۹۰/۱/۲۱، ۰۱:۰۲:۰۹ صبح) ، andy2012 (۱۳۹۰/۱/۲۱، ۱۰:۱۴:۳۵ صبح) ، dozdaci (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۱۳:۴۰:۵۵ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۲:۲۹:۵۴ عصر) ، mkh534 (۱۳۹۰/۴/۵، ۲۰:۳۲:۴۳ عصر) ، lovelorn (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۰۱:۳۵:۱۰ صبح) ، mirnejati (۱۳۹۰/۵/۳، ۱۲:۲۷:۲۸ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۵/۷، ۱۹:۱۸:۰۴ عصر) ، soshiant (۱۳۹۰/۵/۱۵، ۲۲:۴۱:۲۵ عصر) ، mr-m (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۱۲:۴۷:۲۸ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۷/۲۵، ۲۳:۰۵:۰۰ عصر) ، الناز (۱۳۹۰/۸/۲۸، ۰۷:۱۷:۱۱ صبح) ، live115 (۱۳۹۰/۹/۸، ۰۶:۳۶:۰۷ صبح) ، Srbija (۱۳۹۰/۹/۲۰، ۰۴:۰۳:۱۳ صبح) ، diakoo (۱۳۹۰/۱۰/۱۲، ۰۵:۲۲:۴۲ صبح) ، dvdposti (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۱:۰۷:۱۷ صبح) ، amin2904 (۱۳۹۱/۱/۱۷، ۰۲:۴۴:۵۶ صبح) ، saeed h.p.r (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۲۲:۵۶:۱۹ عصر) ، hadi_yousefii (۱۳۹۱/۵/۳۰، ۱۱:۱۳:۴۸ صبح) ، Nima Eynali (۱۳۹۱/۶/۳۰، ۱۱:۱۳:۵۱ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۱/۹/۲۰، ۱۰:۲۸:۳۶ صبح) ، hadi267 (۱۳۹۲/۱/۱۷، ۲۰:۲۴:۳۱ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۲۱، ۱۹:۴۷:۱۶ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۹/۲۶، ۱۰:۵۲:۲۹ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۴/۱/۳۰، ۲۰:۰۸:۳۱ عصر)
وقتی که بک آپ بگیریم تمام پستها و تاپیک ها بعدا بر میگرده ؟

(۱۳۸۹/۷/۲۲، ۱۴:۵۹:۴۶ عصر)Animaliran نوشته است: وقتی که بک آپ بگیریم تمام پستها و تاپیک ها بعدا بر میگرده ؟

بله وقتی دیتایس بکاپ گرفته باشی یعنی تمامی پست ها و تایپک ها ذخیره میشه ولی پلاگین ها و پوسته را باید از خود فایل های تو فایل منجر بک اپ بگیری
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۹/۱، ۰۰:۵۵:۴۹ صبح)
دوستان روش استفاده از بکاپ رو توضیح نمیدید؟AngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngel
تو هاست جدیدی که می خواهید منتقل کنید یک دیتابیس بسازید سپس به phpadmin بروید و ایمپورت کنید
تو فایل منجر به پوشه inc و فایل config.php را پیدا سپس نام و یوزر و پسورد دیتابیس جدید را وارد کنید
من بک آپ گرفتم دوتا فایل بهم داد حالا چطوری ازشون استفاده کنم؟

[تصویر:  29056608681226945122.jpg]

[تصویر:  32239799431823821283.jpg]
آماده سازی جهت دانلود رو که زدید لینک دانلودشون فعال میشه.هر کدوم رو که خواستید میزنید و دانلود میکنید که بعدا نیاز شد بتونید ریکاور کنید.(ریکاور هم معمولا تو هاست ها به صورت دستی هست و مکانیزاسیون انجام نمیشه) تک و توک از هاستینگ ها این امکان رو میدن که درجا ریکاور کنی و معمولا روی دایرکت ادمین چنین چیزی ارائه میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطanvaryy (۱۳۹۳/۳/۲۴، ۱۴:۲۰:۱۷ عصر)
ارسال های زاید موضوع حذف و ارسال های مفید باهم ادغام شدند و موضوع از بخش 1.6 به 1.8 منتقل شد.
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۴/۷/۱۵، ۰۹:۴۸:۰۲ صبح)
عزیز چه طور؟
من 18.6 را نصب کردم
پاسخ
لطفا راهنمایی بیشتر کنید ممنون میشم
پاسخ
دوست عزیز هیچ نام و نشانی از انجمن خود ذکر نکرده اید قوانین را رعایت نمیکنید انتظار پاسخگویی بیش از این را نداشته باشید!
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۴/۱۰/۲، ۱۵:۵۰:۱۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۵۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۰۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۴۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان