هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها
کلا کپی رایت را برداشته!
این توسط مای بی بی قابل پیگیری هست Tongue
(گزارش شدExclamation)
(۱۳۸۹/۱۰/۱۳، ۲۰:۴۴:۴۶ عصر)ahmadrezakor نوشته است: این سایته خیلی خنده داره forum.iranshine.com پایینش نوشته " Powered by vBulletin® Version 3.8.4 "

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۰/۱۴، ۱۱:۱۴:۴۱ صبح)
قانون مربوطه:

فصل سوم ـ‌ سرقت و كلاهبرداري مرتبط با رايانه

‎‎ماده (12) هركس به طور غيرمجاز داده‎هاي متعلق به ديگري را بربايد، چنانچه عين داده‌ها در اختيار صاحب آن باشد، به جزاي نقدي از يك تا بيست ميليون ريال و در غير اين صورت به حبس از نود و يك روز تا يك سال يا جزاي نقدي از پنج تا بيست ميليون ريال يا هر دو مجازات محكوم خواهد شد.

ماده (١٣) هركس به طور غيرمجاز از سيستم‌هاي رايانه‌اي يا مخابراتي با ارتكاب اعمالي از قبيل وارد كردن، تغيير، محو، ايجاد يا متوقف كردن داده‎ها يا مختل كردن سيستم وجه يا مال يا منفعت يا خدمات يا امتيازات مالي براي خود يا ديگري تحصيل كند علاوه بر رد مال به صاحب آن‌ به حبس از يك تا پنج سال يا جزاي نقدي از بيست تا يكصد ميليون ريال يا هر دو مجازات محكوم خواهد شد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۰/۱۶، ۱۱:۱۲:۲۵ صبح) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۵:۳۱:۵۹ صبح)
نمونه جدیدی از دزدی:
مدیریت http://www.mob-pc.com
مرتکم به حذف و ویرایش کپی رایت مترجم، MyBB و سازنده قالب.

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۰/۱۶، ۱۱:۱۲:۲۰ صبح) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۵:۳۲:۳۰ صبح)
مرد نیستین اگر پست رو حذف کنید بذارید دیگران هم از شخصیت شما با خبر شوند که چقدر بی شخصیتانه و بی تفکرانه به دیگران تحمت دزدی می زنید

آقای پارس شما در حدی نیستین که به من اختار بدین این رو تو گوشاتون فرو کنید اگر نه فرو میکنیم

بزرگترین پرتال موضوعی در ایران

www.mob-pc.com

هیچ کس نمیتونه حق من رو پایمال کنه...همه کسانی که موضوع حذف کپی رایت رو از سایتم می دونن میتونن نظر بدن نه دیگران....جناب آقای پارس شما شما در اون دنیا باید جواب بنده رو بدی
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۱۵، ۲۱:۲۱:۲۱ عصر)tabkhal نوشته است: مرد نیستین اگر پست رو حذف کنید بذارید دیگران هم از شخصیت شما با خبر شوند که چقدر بی شخصیتانه و بی تفکرانه به دیگران تحمت دزدی می زنید

آقای پارس شما در حدی نیستین که به من اختار بدین این رو تو گوشاتون فرو کنید اگر نه فرو میکنیم

www.mob-pc.com

هیچ کس نمیتونه حق من رو پایمال کنه...همه کسانی که موضوع حذف کپی رایت رو از سایتم می دونن میتونن نظر بدن نه دیگران....جناب آقای پارس شما شما در اون دنیا باید جواب بنده رو بدی

خب احتمالا دیدی بعد رفتی درستش کردی

الآن اتفاق عجیب و نشدنی افتاده؟!!!!!!!!!!
فقط کاش Pars هر کسی رو که میگه عکس بزاره که این مشکل و مشابهش پیش نیاد
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۰/۱۵، ۲۳:۱۴:۱۷ عصر) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۵:۳۴:۴۰ صبح)
یوزر: taha_0095
انجمن: www.tahap30.com
عکس:
[تصویر:  1354381396.png]

سر حرفم هم هستم راس ساعت 10:10 بن کردم.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۰/۱۵، ۲۳:۱۴:۱۴ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۰/۱۶، ۱۱:۱۳:۲۰ صبح) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۵:۳۴:۵۱ صبح)
(۱۳۸۹/۱۰/۱۵، ۲۲:۵۷:۱۹ عصر)arakueed نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۰/۱۵، ۲۱:۲۱:۲۱ عصر)tabkhal نوشته است: مرد نیستین اگر پست رو حذف کنید بذارید دیگران هم از شخصیت شما با خبر شوند که چقدر بی شخصیتانه و بی تفکرانه به دیگران تحمت دزدی می زنید

www.mob-pc.com

خب احتمالا دیدی بعد رفتی درستش کردی

الآن اتفاق عجیب و نشدنی افتاده؟!!!!!!!!!!
فقط کاش Pars هر کسی رو که میگه عکس بزاره که این مشکل و مشابهش پیش نیاد

قبل از گذاشتن لینک سایت با ایشون صجبت کردم که کپی رایتو درست کنند تمامی صحبت ها هم موجوده. اما نمی خوام کسی به شخصیت ایشون پی ببره.
تنها همین دزدی کافیه
پیروز باشید.

بهتره بگید: بزرگترین پرتال موضوعی در ایران
http://www.mob-pc.com با سیستم دزدی

اگر هم تا امشب درست نشه خودتونم محرو میشید.
ما که مرد بودیم ارسال شمارو حذف نکردیم ببین شما چه قدر مردید که کیپ رایت مارو درست کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسطعلی حدادی (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۵:۳۶:۰۳ صبح) ، unipaper (۱۳۹۲/۳/۸، ۰۳:۵۴:۰۸ صبح)
من باز هم اومدم چقدر بی فکر هستی که باز هم پست های من رو حذف می کنی فکر کردی من مثل خودت مبتدی هستم ؟ همیشه زیر مایی

www.mob-pc.com
بزرگترین پرتال موضوعی در ایران با افتخار حذف کپی رایت مای بی بی ایران

----
مالکیت این دامین قبلا به دزدی از خدمات مای بی بی ایران متهم شده و این تخدی اثبات شده است. Pars
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۱۶، ۱۱:۰۲:۴۸ صبح)tabkhal1 نوشته است: من باز هم اومدم چقدر بی فکر هستی که باز هم پست های من رو حذف می کنی فکر کردی من مثل خودت مبتدی هستم ؟ همیشه زیر مایی

www.mob-pc.com
بزرگترین پرتال موضوعی در ایران با افتخار حذف کپی رایت مای بی بی ایران

ببین عزیز جان شما هم یه چیزیت میشه ها
این بچه بازی ها چیه از خودتون درمیارید
مثلا بلا به دور و دور از جان همه بچه با معرفتا ، وب مستر هستی !!
ببینم چند سالته ؟سیبیل در اوردی ؟ من که فکر نمیکنم ! با این رفتار ها که از خودتون نشون می دید فکر کنم نهایت 13 یا 14 سالت بیشتر نباشه (البته دور از جان 13، 14 ساله هاTongue)
پس ببین گلم برو آبنبات چوبی تو بخور پول تو جیبی هم از بابا بگیر بعدش هم از این کارها نکن جیزه آ باریکلا قربونش Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۰۰:۰۳:۲۰ صبح) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۵:۳۸:۴۳ صبح)
شما درست میگی !!!

خوش به حال شما که سیبیل داری......شما هم اگر به بدترین نحو ممکن بهت بی احترامی میشد می فهمیدی چی میگم سیبیلوExclamation

----
مالکیت این دامین (mob-pc.com) قبلا به دزدی از خدمات مای بی بی ایران متهم شده و این تخدی اثبات شده است. Pars
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان