هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[مهم] تست ادیتور پیشرفته اصلی مای بی بی
پس کی میاد این ادیتور مردیم از انتظار
AngelAngelAngelAngelAngel
حداقل بگین یک هفته ادم یک هفته منتظر بمونه
میگین 24 ساعت همش باید لحظه شماری کنیم اونم یک هفته طول میکشه سخت تره
با تشکر
 سپاس شده توسطjafari52 (۱۳۸۹/۹/۳۰، ۱۵:۱۷:۱۳ عصر)
(۱۳۸۹/۹/۳۰، ۱۴:۴۵:۱۱ عصر)bikalac نوشته است: پس کی میاد این ادیتور مردیم از انتظار
AngelAngelAngelAngelAngel
حداقل بگین یک هفته ادم یک هفته منتظر بمونه
میگین 24 ساعت همش باید لحظه شماری کنیم اونم یک هفته طول میکشه سخت تره
با تشکر

دوست من دیگه قرار شده که ادیتور نسخه کاملش بیاد و دیگه در حال رفع آخرین عیب هاش هستند
صبر کنید
 سپاس شده توسطpeymanpbl (۱۳۸۹/۹/۳۰، ۱۶:۲۵:۱۱ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۳۰، ۱۸:۵۸:۳۶ عصر)
با تشکر از پاسختون
حالا که نسخه کاملش میاد منتظر میمونیم
اینجاست که صبر شیرین تر میشه
با تشکر از تیم برنامه نویس مای بی بی ایرانHeartHeartHeartHeart
 سپاس شده توسطpeymanpbl (۱۳۸۹/۹/۳۰، ۱۶:۲۵:۳۰ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۳۰، ۱۸:۴۸:۵۶ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۳۰، ۱۸:۵۸:۳۲ عصر)
سلام

دوستان خداییش اولین روزی که من از Mybb استفاده کردم با این مرجع فارسی و قدرتمند MyBBIran آشنا شدم تا کنون تمام نیاز ها و سوالاتم از این سایت رفع شده و خدا را شکر با وجود این سایت و مدیران عزیزش محتاج جای دیگری نبودم. امیدوارم همیشه موفق باشید این ادیتور هم شاهکار دیگریست ازHeartHeart MyBBIran.HeartHeart

قطعا ارزش صبر کردن دارد. با سپاس از زحمات شما.

سپاس شده توسطsattarforum (۱۳۸۹/۹/۳۰، ۱۹:۵۳:۰۰ عصر) ، Reza (۱۳۸۹/۹/۳۰، ۱۹:۵۹:۳۸ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۰۱:۲۹:۲۱ صبح) ، ostad24000 (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۵:۱۱:۳۳ عصر)
دوستان مژده

ادیتور نسخه نهایی اومد و پس از تایید مدیران محترم برای شما دوستان قرار داده میشه
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۴:۴۸:۰۴ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۴:۵۲:۵۱ عصر) ، ostad24000 (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۵:۱۱:۴۸ عصر) ، arakueed (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۵:۱۶:۴۷ عصر) ، sia1 (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۵:۳۸:۱۰ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۵:۵۵:۴۴ عصر) ، jafari52 (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۶:۲۶:۵۱ عصر) ، BSE (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۷:۱۳:۰۸ عصر) ، sattarforum (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۷:۲۱:۱۹ عصر) ، mamaly12h (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۹:۵۰:۱۹ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۴:۴۴:۲۷ عصر)S-ARM نوشته است: دوستان مژده

ادیتور نسخه نهایی اومد و پس از تایید مدیران محترم برای شما دوستان قرار داده میشه

سلام
با تشکر از زحمات تمامی عزیزان
هربار که خبری مثل این میدهید انگار آدمو به دستگاه شوک وصل کردید Big Grin دیگه صبر آدم لبریز میشه

یه مشکل داره که هنگام ارسال پاسخ سریع میگه :
پیام وارد نشده است ، لطفاً پیام خود را وارد کنید
[تصویر:  mybbsig.php]
(۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۹:۰۱:۵۸ عصر)™IRAN FORUM نوشته است:

یه مشکل داره که هنگام ارسال پاسخ سریع میگه :
پیام وارد نشده است ، لطفاً پیام خود را وارد کنید

دوست عزیز
این اروری که میگید را تا حالا کسی ندیده
پس صد در صد یه جای کار شما اشکال داره
همین ادیتور پیش فرض هم چند بار من دیدم که این طوری شده وقتی دوباره می زنی کار می کنه فکر نکنم مشکل از ادیتورش باشه
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
(۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۹:۱۹:۱۸ عصر)plus نوشته است: همین ادیتور پیش فرض هم چند بار من دیدم که این طوری شده وقتی دوباره می زنی کار می کنه فکر نکنم مشکل از ادیتورش باشه

مشکل با اضافه کردن یک کد کوچیک حل شد
دیگه فعلا من مشکلی نمیبینم

پیام خصوصی
ارسال موضوع
پاسخ به موضوع
پاسخ سریع
ویرایش مطالب

مشکلی نداره و کاملاً کار میکنه
[تصویر:  mybbsig.php]
 سپاس شده توسطmamaly12h (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۹:۴۹:۴۵ عصر) ، amir.01 (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۹:۵۳:۳۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان