هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل پلاگین تشکر
مشکل من حل نشد
بعد از تشکر (در حال بار گذاری )حذف نمی شه
لطفا کمک کنید
www.azarforum.tk
پاسخ
(۱۳۸۹/۹/۲۷، ۱۵:۳۳:۴۹ عصر)gasem_h نوشته است: مشکل من حل نشد
بعد از تشکر (در حال بار گذاری )حذف نمی شه
لطفا کمک کنید
www.azarforum.tk
سلام
دوست گرامي منم همين مشكل رو بعد از ارتقا داشتم . تو يكي از پستها توضيح داده شده . يه خط كد كه اخر يكي از تمپليت ها اضافه ميشه مشكلت رو حل ميكنه. (لااقل مشكل من كه حل شد Angel ).يه بار ديگه بگرد اگه پيدا نكردي بگو تا بگردم برات پيداش كنم كدوم پست بود.
پاسخ
 سپاس شده توسطgasem_h (۱۳۸۹/۹/۲۷، ۲۰:۳۴:۲۶ عصر)
من هنوز ارتقاع ندادم
کمک کنید
کمککککک
پاسخ
خب دوستان من بعد از اینکه با این پلاگینها ور رفتم و فهمیدم داستان این ارورهایی که دوستان میگن چیه.

مثل اینکه این پلاگین از اول به صورت اجاکسه یا وقتی اونو به صورت اجاکس در میاریمش با پلاگینهای دیگه که به صورت اجاکس اجرا میشن به مشکل میخوره و این ارورهارو میده.
چندتا از پلاگینها که برای من با پلاگین تشکر به مشکل میخوردن اینا هستن:

نشان دادن افراد آنلاین به صورت اجاکس - پلاگین نمایش موضوعات مشابه - خاموش یا روشن کردن کلیلک راست در فروم برای مهمان- پلاگین بازی - نمایش کاربران ثبت نام کننده در 24 ساعت گذشته و Referral in Profile

البته مشکل من برای این چیزا بود، امیدوارم کمکی کرده باشم

این تاپیکو توی دوتا موضوع دیگه که در همین مورد ایجاد شده بود هم گذاشتم تا بقیه هم ببیننHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۱۱/۳۰، ۲۲:۱۱:۱۵ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۱/۳۰، ۲۳:۱۳:۰۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۱۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۴۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان