هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وجود اشکال در انجمن من
سلام
انجمنی دارم که خود سیستم گیگفا اون را انتقال داد روی سرور ولی متأسفانه در مقایسه با ترجمه و خود بسته‌ای که شما برای دانلود گذاشته‌اید خیلی بد عمل می کنه و ناقصه.
حالا می خواستم بدونم که باید چه کاری بکنم که نه سایت از بین بره حدالامکان کاربران سایت باشند و هم اینکه مطالب از بین نره البته پشتیبانی گرفتم و مشکلی از این بابت نیست فقط بگین چه فایل هایی را باید آپلود و ویرایش کنم. مشکلات زیر در انجمن من وجود داره:
1- وقتی روی ویرایش سریع کلیک می کنیم؛ Error 404 که فایلی وجود نداره ظاهر میشه.
2- کد امنیتی تصویرش نمیاد و من این حالت را غیر فعال کردم.
3- سرعت Loading خیلی پایینه.
4- در هنگام ثبت نام رمز عبور و ایمیل را اگر مشابه باشه یا نباشه میگه یکی نیستند. ولی عضویت را تأیید میکنه!(اگه درست باشه)
5- سرویس ارسال ایمیلش را فعال کردم و تمامی اون آموزش هایی که زحمت کشیده بودید را انجام دادم ولی نه ایمیلی می ده .... .(Unable to connect to the mail server with the given details.<br /><br />110: Connection timed out) این ارور بود در قسمت ابزار تعمیر و نگهداری > ایمیل های ثبت شده سیستم. (حل شده)
6- وقتی در حال بالا اومدنه اون پایین چند ارور دیتابیس هست که ظاهر و غیب میشه!
7- در ضمن قالبم در اینترنت اکسپلورر داغونه چرا ؟؟
8- و مشکلات دیگه‌ای که اگه بخوام بگم وقت تلف میشه و شما فقط بی زحمت اون فایلهایی که باید ویرایش یا دوباره آپلود بشن را بگین اسمشو تا من اونجا آپلودش کنم.
Question 
سلام خدمت دوستان
چه قدر واقعا پشتیبانی!!! نه بابا بسه! دیگه زیاد میشه.
پشتیبانی در حد صفر هم نیست در حال حاضر 3 تا تاپیک ایجاد کردم با موضوعات مختلف هیچ کدوم حتی پاسخ درست داده نشده!
امروز 6 دی 89 هست.
و این پست 25 آذر 89 ارسال شده!!
مجبور به گرفتن پشتیبانی از ما نیستید !! Angry
شما sql را بهینه و به utf-8 تبدیل کنید (چه از پنل آدمین و phpadmin ) بعد بکاپ بگیرید و به 1.6.1 ارتقا بدید و دوباره از 1.6.1 بکاپ بگیرید و یک نسخه 1.6.1 از پایه نصب کنید و تیبل های پست و یوزر (و تیبل هایی که فکر میکنید سالم هستن) از sql ارتقا یافته به 1.6.1 استخراج کرده و در نسخه از پایه نصب شده ایمپورت کنید.
فهمیدی ؟
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۰/۸، ۰۰:۰۷:۵۱ صبح)
خوشبختانه مشکلاتم رفع شدند.
ولی شما هم نباید تا آدم صداش در میاد جواب بدید!
اینکه می گید "مجبور نیستم پشتیبانی بگیرم" خنده داره. چون اسم این انجمن مرجع فارسی MyBB هست. اگه مایلید جواب ندید حداقل بگید که منتظر نباشیم و به فکر چاره باشیم.
فقط از این بابت!
نقل‌قول: اینکه می گید "مجبور نیستم پشتیبانی بگیرم" خنده داره. چون اسم این انجمن مرجع فارسی MyBB هست
پشتیبانی هست اما وظیفه کسی نیست که حتما به سوالات شما جواب بده
کاربران و مدیرها هم به اقتضای وقتشون به سوالات شما جواب میدهند
صدها پشتیبانی دیگر در سراسر دنیا (چه فارسی و چه به زبانهای دیگه ) وجود داره که اگر احساس میکنید اونها بهترن ، میتونید برید و سوالاتتون رو بپرسید .

به جای تشکر از کسایی که بدون دریافت هزینه تمام وقتشون رو در اختیار این سایت می زارن و پول اینترنت از جیبشون میدن میایید و بی ادبی هم میکنید ؟

شما مدیر سایتی هستید که منجی دوازدهم (عج) نامگذاریش کردید ، این رفتارها از یک محب امام زمان (عج) بعیده !

»»لاک شد««
[تصویر:  mybbsig.php]
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۱۰/۷، ۱۷:۵۱:۱۵ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۸، ۰۰:۰۶:۵۷ صبح)
جالبه اونا که برای پشتیبانی پول میدن انقدر توقع ندارن!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۱۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۵۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۳۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان