هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: برای یک ادیتور کامل و سازگار و دارای پشتیبانی چه قدر هزینه می کنید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
5 تومان
74.12%
63 74.12%
10 تومان
12.94%
11 12.94%
15 تومان
2.35%
2 2.35%
بیشتر از 15 تومان
10.59%
9 10.59%
در کل 85 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه قدر حاضرید برای یک ادیتور کامل هزینه کنید؟
(۱۳۸۹/۹/۲۲، ۲۳:۲۳:۲۶ عصر)noyfound نوشته است: والا قيمت رو بين 5 تا 10 بذاريد خوبه چون الان كه سيمون يك اديتور wysiwyg درست كرده كه خوب جواب ميده و داره كاملش ميكنه و رايگانم هست . در ضمن mybb 2 اديتور wysiwyg خواهد داشت.
منبع اولی (اديتور سيمون):
کد:
http://community.mybb.com/thread-73824-post-606216.html#pid606216
منبع دومی :
کد:
http://community.mybb.com/thread-58937-post-586277.html#pid586277

دوست گرامی لطفاً آن ادیتور را با این ادیتور مقایسه نکنید!
این ادیتور اصل خود مای بی بی است و هیچ مشکلی ندارد. ادیتور Simon حجمش 90 کیلوبایت است؟!
در ضمن آن ادیتور مشکلاتی با مای بی بی خواهد داشت زیرا ادیتور خود MyBB نیست!
این ادیتور هیچ فایلی به مای بی بی اضافه نخواهد کرد. و در هیچ فایل یا کدی ( به جز پلاگین پاسخ سریع که 3 کلمه به آن اضافه میشود) تغییر ایجاد نخواهد کرد.
در ضمن ادیتور Simon برای تمامی قسمت های مای بی بی نیست.
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۲۳:۳۶:۴۳ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۲۳:۵۲:۲۰ عصر) ، mdradikal (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۰۰:۱۱:۲۱ صبح) ، texas (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۰۰:۱۲:۳۸ صبح) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۰۱:۰۶:۵۶ صبح) ، مهندس دمیا (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۱۱:۰۷:۱۲ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۱۲:۰۱:۴۸ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۳:۴۸:۰۵ عصر) ، amindid (۱۳۸۹/۹/۲۶، ۰۳:۴۸:۵۶ صبح)
تشکر زحمت هاتون قابل تحصینه ولی اگه پولی نباشه مثلا طرف خودش به دلخواه خودش هر چی دوست داره کمک کنه خیلی بهتره مثلا دانلود کنه بعد یه صفحه بیاد بگه اگه دوست دارید از پروژه حمایت کنید به ما کمک کنید همین. HeartHeartHeartHeart
 سپاس شده توسطStudioX (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۲۳:۳۹:۵۶ عصر) ، mdradikal (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۰۰:۱۱:۳۰ صبح)
ارزش كار شما بالاست
اگر اديتور اختصاصي براي كيي بود هر قيمتي ميشد گذاشت
ولي الان يك قيمت بذارين كه همه بتونن بخرن
من به شخصه حاضرم تا 10 تومن بدم (البته الان نميخرم چون ميرم خدمت Big Grin)
(۱۳۸۹/۹/۲۲، ۲۳:۳۸:۲۷ عصر)mparsa نوشته است: تشکر زحمت هاتون قابل تحصینه ولی اگه پولی نباشه مثلا طرف خودش به دلخواه خودش هر چی دوست داره کمک کنه خیلی بهتره مثلا دانلود کنه بعد یه صفحه بیاد بگه اگه دوست دارید از پروژه حمایت کنید به ما کمک کنید همین. HeartHeartHeartHeart

خداوکیلی ، جون مهدی ،خودت بعد این که دانلود کردی ، یه اپسیلون کمک میکنی ؟Big GrinHeart
اگه خودت واسه یه کاری زحمت بکشی حاضر میشی بدون هیچی ، مفتیه مفتی بدی ملت ؟ اینجوری آیا انگیزه ای واسه کار بعدی ت میمونه؟
باید یه چیزی گیرت بیاد تا تشویق بشی پروژه های بعدی رو بهتر و بهتر انجام بدی ،
به نظرم اصلا رایگان نکنید ، البته من خودم مثل بقیه دوست دارم رایگان دانلود کنم و حالشو ببرم اما درست نیست نتیجه ی تلاش ها ،فقط با یه تشکر خشک و خالی ....
 سپاس شده توسطدسیرونا (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۰۱:۰۸:۴۰ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۱۲:۰۲:۳۹ عصر)
به نظر من شما کمیت رو بچسبید. نمیگم 1000 تومن اما فکر کنید اگر یه محصول 1000 تومن باشه و 100 نفر بخرن بهتره اینه که 10000 باشه و یه 4 نفر بخرن. پس حداقل قیمت رو در نظر بگیرید تا هم محبوبیت زیاد بشه هم خواهان محصول. خرید آنلاین هم باشه بهتره.شماره کارت میدید واریز میکنیم.اما خداییش همون ادیتور خوشکلا رو مشکل کپی رفع میکردید داخلش بیشتر خواهان پیدا میکرد. این یکمی برای کاربرایی که هیچی بارشون نیست زمخت میزنه. شرمنده هم نظر بود هم انتقاد.
(۱۳۸۹/۹/۲۲، ۲۳:۳۸:۲۷ عصر)mparsa نوشته است: تشکر زحمت هاتون قابل تحصینه ولی اگه پولی نباشه مثلا طرف خودش به دلخواه خودش هر چی دوست داره کمک کنه خیلی بهتره مثلا دانلود کنه بعد یه صفحه بیاد بگه اگه دوست دارید از پروژه حمایت کنید به ما کمک کنید همین. HeartHeartHeartHeart

(۱۳۸۹/۹/۲۳، ۰۰:۱۷:۳۴ صبح)mdradikal نوشته است:
(۱۳۸۹/۹/۲۲، ۲۳:۳۸:۲۷ عصر)mparsa نوشته است: تشکر زحمت هاتون قابل تحصینه ولی اگه پولی نباشه مثلا طرف خودش به دلخواه خودش هر چی دوست داره کمک کنه خیلی بهتره مثلا دانلود کنه بعد یه صفحه بیاد بگه اگه دوست دارید از پروژه حمایت کنید به ما کمک کنید همین.

خداوکیلی ، جون مهدی ،خودت بعد این که دانلود کردی ، یه اپسیلون کمک میکنی ؟Big GrinHeart
اگه خودت واسه یه کاری زحمت بکشی حاضر میشی بدون هیچی ، مفتیه مفتی بدی ملت ؟ اینجوری آیا انگیزه ای واسه کار بعدی ت میمونه؟
باید یه چیزی گیرت بیاد تا تشویق بشی پروژه های بعدی رو بهتر و بهتر انجام بدی ،
به نظرم اصلا رایگان نکنید ، البته من خودم مثل بقیه دوست دارم رایگان دانلود کنم و حالشو ببرم اما درست نیست نتیجه ی تلاش ها ،فقط با یه تشکر خشک و خالی ....

من درمورد بقیه خبر ندارم ولی در مورد خودم میدونم که انصافا برای کمک به پروژه های بعدی، هرچند خیلی کم هم شده، کمک میکردم.
منم با این نظر موافقم که با پایین آوردن قیمت و کمترین قیمت، بیشتر درخواست رو داشته باشید بهتره

با این احوال، منم به 5000 رای دادم Heart
StudioX از February 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
قیمت ها همینطور داشت میامد پائین و پائین تر !
خدا رو شکر نرفت زیر هزار تومن !Undecided
Heart
[تصویر:  sigpic688_3.gif]
محفلی متفاوت برای تمامی پارسی زبانان در
تمامی شاخه های هنر
تمامی سطوح هنری
تمامی سنین
0 تومانBig Grin رایگان باشه مثل بقیه چیزاAngel
منم به 5 تومن رای دادم چون وسع همه میرسه که بخرن و کپی هم نکنند.
راستی آیا با نسخه 1.4 هم سازگاره یا فقط 1.6 ؟
(۱۳۸۹/۹/۲۲، ۲۲:۳۷:۵۴ عصر)bikalac نوشته است: بابا یک قیمت بدین یا بچه ها میخرن یا نمیخرن
این فیلما و بازیا رو نداره دیگه
شما زحمت کشیدی خودت روش قیمت بزار
دوست عزیز به نظرم شما هم مثل همه یه قیمت می گفتی بهتر بود . با این 3 جمله چی رو ثابت کردی که اگه خیلی محترمانه می گفتی 10 تومان یا 5 تومان پیش نمی یومدHuh
هر کس تاپیک شما رو ببینه فکر می کنی چه حسی پیدا کنه ؟ میگه یارو بیسواد بود ؟ تو عمرش جایی ندیده نظر خواهی کنن یا ....Big Grin
نظر من 10 تومان هست.Dodgy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان