هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادیتورم پرید
1 - سلام خسته نباشید . من اینقدر ادیتور نصب کردم و حذف کردم بار آخری هرچی ادیتور که نصب کرده بودم را حذفش کردم و میخواستم ادیتور پیش فرض باشه ولی ادیتور پیش فرض مای بی بی پریده و خراب شده باید جالا چیکار کنم.

2- کلا ادیتوری پیش نهاد میکنید که نصب کنم یا نه چون هری توی این سایت بود و حتی ادیتور vb را هم نصب کردم ولی بازم مشکل دارم.
پاسخ
از این ادیتور استفاده کنید . بنده در حال حاضر از این ادیتور استفاده میکنم و تا به حال مشکلی نداشتمSmile
پاسخ
(۱۳۸۹/۹/۲۱، ۱۲:۰۳:۴۴ عصر)topcd نوشته است: از این ادیتور استفاده کنید . بنده در حال حاضر از این ادیتور استفاده میکنم و تا به حال مشکلی نداشتمSmile

ادیتور پیش فرض را چیکار کنم

درضمن من این hoteditor را قبلا نصب کردم بعضی جاها مشکل داره وقتی از سایتی مطلبی کپی میکنم و میخواهیم ارسال کنیم میزنه پیمامی وارد نشده باید برم توی نت پد اون چیزی هایی که کپی کردم، را کپی کنم و بعدش توی موضوع جدید بتونم ارسال کنم البته بعضی مواقع اینجوری هست یه چیز دیگه این است که با ie مشکل داره و نصف ادیتور زیر قالب میره.

پاسخ
کسی جواب ما نمیده. بدجور به مشکل خوردم
پاسخ
خواهش میکنم یکی کمک کنه وقتی ادیتور پیشرفته را غیر فعال میکنم ادیتور پیش فرضم بهم میرزه و صفجه کلا داغون میشه
پاسخ
کلیه تمپلیت های ادیتور را به حالت اول برگردانید.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۱۸:۲۲:۵۲ عصر)
میشه دقیقا بگید کدوم ها هستند.
پاسخ
بابا یکی نیست کامل توضیح بده. من چیزی AR@KST@R گفت نفهمیدم چی را میگه میشه دقیق تر بگید باید چیکار کنم . بخدا گیرم
پاسخ
کلیه تمپلیت ها ادیتور را مثل این تصویر عمل کن:

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۰۰:۰۵:۰۱ صبح)
(۱۳۸۹/۹/۲۱، ۲۳:۵۱:۰۳ عصر)AR@KST@R نوشته است: کلیه تمپلیت ها ادیتور را مثل این تصویر عمل کن:

سلام خسته نباشید طبق اون چیزی که شما گفتید من رفتم ولی وقتی روی گزینه editpost کلیک میکنم فقط یک گزینه ی ویرایش کامل داره و مثل عکسی که گذاشتید سه تا گزینه نداره . بحرحال من فایل editpost.php را دوباره آپلود کردم و مکشلک حل شد ولی یک مشکل دیگه اینه که قسمت پاسخ سریعم نوار ابزار نداره لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم . یه چیزی دیگه اصلا چه جوری میهش کل قسمت های این ادیتور را را به حالت اولیه برگردان منظورم 1: ارسال جدید 2- ویرایش کامل - ویرایش سریع -پاسخ - پاسخ سریع.

راستی زبان شما توی عکس انگلیسی هست ولی من با زبان فارسی اون کاری را که گفتید انجام دادم .

ممنون از کمک های شما و تمام دوستان
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان