هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پوسته زیبای Webvolution-1.6
خسته نیاشد دوستان من همهی کارها رو درست انجام دادم ولی عکس قالب رو لود نمیکنه مشکل از کجاست ؟Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۶، ۱۱:۱۶:۳۰ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۹:۴۶:۱۱ عصر)
درست آپ نمیکنی
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۶، ۱۱:۱۶:۳۲ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۹:۴۶:۱۶ عصر)
منم این مشکل رو داشتم
آخرش هم درست نفهمیدم چطوری درست شد
ولی با اسم دایرکتوری ها خیلی ور رفتمSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطshahinpb (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۹:۴۶:۲۲ عصر)
ببینم میشه Width این قالب رو 100% کرد.
من یه بار از Global.css اینکارو کردم Width زیاد شد اما اون کادر سفید اصلی سرجاش مونده بود.
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۶، ۱۱:۱۶:۳۶ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۹:۴۷:۴۷ عصر)
Custom.css ==> div#rounded-wrap
بهترین حالت 97٪ هست.
پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۸۹/۱۰/۱۶، ۰۰:۱۶:۳۲ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۶، ۱۱:۱۶:۳۸ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۹:۴۷:۵۲ عصر)
ممنون بابت پاسخگویی.
من دوتا مشکل جدی دیگه هم داشتم که میگم و امیدوارم کمک کنید :
وقتی که با IE وارد انجمنم میشم همه چی LTR هست ولی با FireFox انجمن RTL هست(البته بعضی از افرادی که با FireFox میان هم میگن انجمن LTR هست)عکسم واستون پیوست کردم
دومین مشکلم هم فونت های بعضی از نوشته ها هست که بازم عکشو پیوست کردم باید چیکار کنم تا این مشکلم حل بشهSmile

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
فونت:
global.css بعد .tcat { مقدار font-size: را برابر 11 قرار دهید.

RTL:
بازم مسیر بالا و body { به این قسمت کد direction: rtl; را اضافه کنید.(شاید درست بشه)
پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۸۹/۱۰/۱۶، ۱۳:۲۸:۲۳ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۱۷، ۲۲:۰۰:۰۱ عصر) ، hcrespo119 (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۶:۰۱:۳۰ عصر) ، shahinpb (۱۳۹۰/۲/۵، ۱۷:۴۱:۱۱ عصر)
سلام

ممنون از انجمن خوبتون

اما من قالب رو نصب کردم ( بقیه قالب هایی که از اینجا گرفتم به همین شکل نصب کردم ) اما عکس های قالب لود نمیشه !

چی کار کنم ؟؟؟
این تنها قالبیه که من خوشم اومده !!!!

لطفا کمک کنید !
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطshahinpb (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۹:۴۹:۰۰ عصر)
سلام.دوست عزیز اگر دقت کنی همراه قالبی که دانلود کردی یک پوشه هم اسم قالب وجود داره که تصاویر درونش وجود داره.اون رو زیپ کن و درون هاست در پوشه ایمیج اپ کن وبعد اکسترکت کن
تمام
[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۸۹/۱۱/۷، ۱۶:۰۳:۱۵ عصر) ، shahinpb (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۹:۴۹:۰۷ عصر)
سلام

ممنون

بله من این کارو کردم اما طبق آموزش همین انجمن

من تو فولدر inc آپلود کردم و اکسترکت کردم اما نشد حالا تو فولدر ایمیج آپ کنم ؟؟؟؟
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطshahinpb (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۹:۴۹:۱۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان