هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند سوال
سلام چند تا سوال داشتم جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم سوال کنم.

1-من چند فیلد موقع ثبت نام ایجاد کردم میخوام این چند تا فیلد وقتی کاربر پستی را میزنه زیر اطلاعات کاربریش این چند فیلد را نشان بده.

2-میخوام یک سوال امنیتی فارسی بپرسم لطفا بگید چطور باید این کار را انجام دهم.

3- برای اضافه کردن فیلد تاریخ تولد در ثبت نام چطور عمل کنم.

4-میخواستم بدونم میشه آیکن های ارسال را در صفحه اصلی مثل وی بولتین نمایش داد.

5. سبک نام کاربری را چه جوری مثل نام کاربری pars کنم.

ببخشید زیاد سوال کردم.
کسی جواب ما را نمیده
اگه جوابی داده نمیه دو دلیل داره

یک : کسی بلد نیست ( که بلدن )

دو : قبل پرسیده شدن و در انجمن موجود هست کافی هست سرچ کنید تا به تک تک سوالاتون برسید Wink
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۱۵:۱۸:۵۳ عصر) ، Emprator (۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۱۵:۴۷:۰۹ عصر)
(۱۳۸۹/۹/۱۹، ۱۵:۰۳:۵۵ عصر)plus نوشته است: اگه جوابی داده نمیه دو دلیل داره

دو : قبل پرسیده شدن و در انجمن موجود هست کافی هست سرچ کنید تا به تک تک سوالاتون برسید Wink

فکر کنم کسی که انجمن داره این قوانین را میدونه وقتی پیدا نمیکنم باید چیکار کنم
تو همین پست جوابتونو میدم Heart
نقل‌قول: 1-من چند فیلد موقع ثبت نام ایجاد کردم میخوام این چند تا فیلد وقتی کاربر پستی را میزنه زیر اطلاعات کاربریش این چند فیلد را نشان بده.
کاری نداره برو این ادرس
قالب های استایل مورد نظر تمپلت های Post Bit Templates رو باز کن و postbit_author_user حالا :
<b><font color="">فیلد اختیاری :</font></b> <b>$post[fidx]</b>
توضیح ندم معلومه Big Grin
ادامه دارد Big Grin
همه سوالات بارها پرسیده شده سرچ کنید.
(۱۳۸۹/۹/۱۹، ۱۵:۰۳:۵۵ عصر)plus نوشته است: اگه جوابی داده نمیه دو دلیل داره

ارسال زیر رو مطالعه کنید:
http://community.mybbiran.com/thread-2562.html
دوست عزیز متوجه باشید که رنگ کاربری شما به چه رنگی هست.Smile

1.این رو ایشون توضیح دادن Smile و کامل هم بود,اما اگر باز هم خواستید بگید مجدد توضیح بدم.
2.پلاگینش غیر رایگان هست پرداخت کنید و استفاده نمایید
3.کنترل پنل مدیریت>>تنظیمات>>فیلدهای اختیاری>>افزودن فیلد مشخصات جدید,فیلد مربوطه ی خودتون رو وارد نمایید و اگر خواستید گزینه ی اجباری رو هم بزنید.
عنوان : تاریخ تولد
توضیح کوتاه : این فیلد برای مشخص نمودن تاریخ تولد میباشد.
نوع فیلد : جعبه متن
حدااکثر طول : 10
عدد نمایش (چیدمان) : 1 یا هر عدد دیگری

4. کلیک کنید.

5.کد :

کد:
<span style="color: green;        text-shadow: 0px 0px 8px #008000;"><strong><em>{username}</em></strong></span>

رو در قسمت :

کنترل پنل مدیریت>>کاربرها و گروه ها>>گروه ها >> گروه(؟)>>استایل نام کاربری

جایگزین کد قبلی کنید.

موفق باشید.Smile

(۱۳۸۹/۹/۱۹، ۱۶:۰۷:۲۲ عصر)mahtab khanom نوشته است: تو همین پست جوابتونو میدم Heart
نقل‌قول: 1-من چند فیلد موقع ثبت نام ایجاد کردم میخوام این چند تا فیلد وقتی کاربر پستی را میزنه زیر اطلاعات کاربریش این چند فیلد را نشان بده.
کاری نداره برو این ادرس
قالب های استایل مورد نظر تمپلت های Post Bit Templates رو باز کن و postbit_author_user حالا :
<b><font color="">فیلد اختیاری :</font></b> <b>$post[fidx]</b>
توضیح ندم معلومه Big Grin
ادامه دارد Big Grin

ممنون از شما همون کاری را که گفتید انجام دادم ولی فقط اسم فیلدی را که اضافه کردم آورده. مثلا اسم فیلد جنسیت هست فقط نوشته جنسیت انتخاب کاربر را ننوشته که یا مرد هست یا زن
نوع فیلد رو به صورت جعبه انتخاب بگذارید. Smile
(۱۳۸۹/۹/۱۹، ۱۷:۴۰:۲۹ عصر)c_r_fel نوشته است: [quote='plus' pid='19321' dateline='1291977235']

3.کنترل پنل مدیریت>>تنظیمات>>فیلدهای اختیاری>>افزودن فیلد مشخصات جدید,فیلد مربوطه ی خودتون رو وارد نمایید و اگر خواستید گزینه ی اجباری رو هم بزنید.
عنوان : تاریخ تولد
توضیح کوتاه : این فیلد برای مشخص نمودن تاریخ تولد میباشد.
نوع فیلد : جعبه متن
حدااکثر طول : 10
عدد نمایش (چیدمان) : 1 یا هر عدد دیگری

سلام. ممنون من میخواهم مثلا تهدا روز ماه و سال را داشته باشم یا حداقال یه فیلدی بهش که کار بر روز را در یک کادر ماه را در یک کادر و سال را کادری دیگر تایپ کند چنین چیزی هست یا نه .

(۱۳۸۹/۹/۱۹، ۱۹:۰۵:۲۰ عصر)c_r_fel نوشته است: نوع فیلد رو به صورت جعبه انتخاب بگذارید. Smile

همون جوری هست ولی بازم فقط نام فیلد را مینویسه و انتخاب که کاربر موقع ثبت نام کرده را نمی نویسه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان