هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محیط مدیریت انگلیسی و عدم نمایش انجمن بصورت کلاسیک
سلام من هرکاری میکنم محیط مدیریت برام فارسی نمیشه ، انجمن و فارسی ساز رو هم از همینجا دانلود و نصب کردم ، درضمن میخوام حالت نمایش پست های انجمن بصورت کلاسیک باشه با اینکه رو گزینه کلاسیک گذاشتم بازم انجمن برام بصورت افقی نمایش میده
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۱۱:۵۱:۰۸ صبح)
(۱۳۸۹/۹/۱۷، ۱۱:۳۴:۲۳ صبح)andres نوشته است: سلام من هرکاری میکنم محیط مدیریت برام فارسی نمیشه ، انجمن و فارسی ساز رو هم از همینجا دانلود و نصب کردم ، درضمن میخوام حالت نمایش پست های انجمن بصورت کلاسیک باشه با اینکه رو گزینه کلاسیک گذاشتم بازم انجمن برام بصورت افقی نمایش میده
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز

اگه سرچ کنید همه ی این موضوعات ده ها بار تکرار شده.

::::موفق باشید::

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ
برای پست بیت عمودی بعد از گذاشتن روی حال کلاسیک یک query کوچولو داخل phpmyadmin قسمت sql اجرا کنید
کد php:
UPDATE `mybb_usersSET `classicpostbit` = '1' WHERE `classicpostbit` = '0' 

2.برای زبان هم شما به داخل

Admincp>>configuration>>control panel preferences
برید و

languages>>persian

موفق باشید Smile

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۲۲:۴۶:۰۴ عصر) ، DiOnYsIuS2 (۱۳۸۹/۹/۲۰، ۱۸:۵۴:۳۴ عصر)
سلام . مگه تمام قسمت هاي انجمن فارسي نيست . داخل مديريت قسمت پيكر بندي > تنظيمات تمام بخش ها لاتين هست . چه طور فارسيش كنم ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۲۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۵۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمایش کدهای صفحه انجمن بصورت html golbazi 1 2,057 ۱۳۸۹/۷/۲۰، ۱۵:۲۸:۲۰ عصر
آخرین ارسال: amir.01

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان