هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک سوال!!
درود
شرمنده دوستان، من یه برنامه چت پیدا کردم طبق آموزشش روی هاستم گذاشتم وقتی واسه نصبش به پوشه مورد نظر روی روت هاستم میرم با اینکه دسترسی رو 777 کردم اما باز این پیام رو میده

نقل‌قول: Forbidden
You don't have permission to access /shoutbox/setup/ on this server
.

دیگه باید چه تنظیماتی انجام بدم تا بتونم به این پوشه برم؟!!!!!!!!
ببخشید سوال سختی پرسیدم؟!!! Huh
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
کسی نمی تونه منو راهنمایی کنه؟!! الوووووووووو
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
صبور باشید تا یکی از دوستان بیان
به نظر من شما باید بعد از ادرس shoutbox/setup/ یک فایل رو هم مثلا
shoutbox/setup/install.php
رو بدید تا براتون باز بشه
بعضی از اسکرپیت ها به نظر من تو این قسمت یه ریدایرکت میزارن چجوری ؟
مثلا شما این پوشه رو باز میکنی معمول دنبال index.php میگرده و اونو باز میکنه کدی که به کار بردن مارو هدایت میکنه به فایل نصبی
یا همون install.php توضیحات کامل بود حالا شما ببینید داخل پوشه ها چی هست
به نظر من بهتره بگید چت چی هست تا من دقیق کمکت کنم
ما منتظریم تا کمک کنیم HeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطjafari52 (۱۳۸۹/۹/۱۵، ۱۷:۴۰:۵۸ عصر)

(۱۳۸۹/۹/۱۵، ۱۷:۳۱:۳۵ عصر)mahtab khanom نوشته است: صبور باشید تا یکی از دوستان بیان
به نظر من شما باید بعد از ادرس shoutbox/setup/ یک فایل رو هم مثلا
shoutbox/setup/install.php
رو بدید تا براتون باز بشه
بعضی از اسکرپیت ها به نظر من تو این قسمت یه ریدایرکت میزارن چجوری ؟
مثلا شما این پوشه رو باز میکنی معمول دنبال index.php میگرده و اونو باز میکنه کدی که به کار بردن مارو هدایت میکنه به فایل نصبی
یا همون install.php توضیحات کامل بود حالا شما ببینید داخل پوشه ها چی هست
به نظر من بهتره بگید چت چی هست تا من دقیق کمکت کنم
ما منتظریم تا کمک کنیم HeartHeart

ممنونم درسته تقریبا اینو می دونستم دقیق نمی دونم این چه جور چتیه اما توی راهنمایش به زبان آلمانی نوشته بود که فقط این آدرس رو بزنید mysite/shoutbox/setup خودش نصب می کنه اما واسه من ارور دسترسی بالا رو میده داخل این پوشه چندفایله یکیش config.sample.php هستش که تنظیم کردم و حتی رینمیشم کردم و یه فایل دیگه هم به اسم setup.overall.inc.php هست که همین فایل رو توی آدرس بار زدم هم رینمیش کردم هرکاریش کردم نشد که نشد همش ارور دسترسی نداری رو میده!! سطح دسترسی هم 777 گذاشتم! به نظرتون پلاگینی، فایلی چیزی هست که بتونه دسترسیهای پوشه ها رو بابت امنیت ببنده؟!!
پاسخ
config.sample.php رو به config.php رینیم کن.
پاسخ
 سپاس شده توسطjafari52 (۱۳۸۹/۹/۱۵، ۱۸:۳۶:۲۸ عصر)
(۱۳۸۹/۹/۱۵، ۱۸:۰۲:۳۵ عصر)AR@KST@R نوشته است: config.sample.php رو به config.php رینیم کن.

تشکر اینکارم کردم باز فایده نکرد، اصلا نمی تونم وارد پوشه setup بشم
Confused
پاسخ
(۱۳۸۹/۹/۱۶، ۰۴:۰۰:۰۹ صبح)HAMED.RAMZI نوشته است: عزیز دلم اول اون برنامه چت رو معرفی کن اخه مگه ما علم غیب داریم که بدونیم شما چی ریختی و این برنامه چت چی هست Big Grin

عزیز دلم آخی ربطی به اون اسکریپت نداره، حالا فرض کن میخوام هر برنامه ای رو نصب کنم، این سیستم با اینکه دسترسی رو 777 کردم بازم داره ارور دسترسی رو میده! Big Grin هرچند که مهتاب خانم محبت کردن رو سیستمش نصب کردن به دلم ننشست و شرمندش شدم Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۴۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۲۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۲۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان