هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توسعه فعالیت مای بی بی ایران
(۱۳۸۹/۹/۱۶، ۱۶:۵۳:۵۰ عصر)HackerBest نوشته است: ( زندان و جریمه نقدی بالای 5 ملیون جرمشونه البته اگه تو ساماندهی ثبت نکنید و صاحب هاستینگتون .. نباشه موردی نداره )

این همه جرم کجاش موردی نداره ؟ Smile

پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۹/۱۶، ۲۱:۵۱:۰۷ عصر) ، samet98 (۱۳۸۹/۹/۱۶، ۲۳:۳۸:۳۳ عصر)
از بحث اصلی منحرف نشیم.......................HeartHeart

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ
 سپاس شده توسطsamet98 (۱۳۸۹/۹/۱۶، ۲۳:۳۸:۲۲ عصر)
فروم های زیاد ی هستن که فیلم قرار دادن و الانم مشکلی ندارن البته موزیک یکمی خطر ناکه ولی الان خیلی از سایت ها هستن که فقط فیلم های هالیوود میزارن
تو بخش موزیک هم من میدونم که چه چیز هایی بیشتر بازدید کننده داره و چیارو خیلی سرچ میکنن از نظر ف ی ل ت ر ی هم مشکلی ندارن
انسان است ديگر....

از بين تمام نوشيدني هاي جديد و قديمي كه دارد

باز هم طعم خون را ترجيح ميدهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۱۶، ۲۳:۴۰:۴۱ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۹/۱۶، ۲۳:۴۴:۳۲ عصر)
خب کم کم شروع کنیم؟
نظرات کامل تری نیست؟

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۱۱:۴۸:۱۷ صبح)
دوست عزیز قانون برای همه هستش من تو فروم نوپای خودم 200 تا از بهترین فیلم های هالییود رو گذاشتم اما کسی گیر نداد

منظور از موزیک هم اون جوری نیست که کل فروم بشه سایت دانلود آهنگ ولی بازم هرجوری که مدیر سایت تصمیم بگیرن هدف من و همه دوستان فقط کمک کردن هستشHeart

ولی به نظر من بهتره یه فروم جدا بشه یعنی یه دامین جدا از این سایت که بعدها برای ارتقای سایت و قرار دادن قسمت ها مختلف مشکلی نباشه
انسان است ديگر....

از بين تمام نوشيدني هاي جديد و قديمي كه دارد

باز هم طعم خون را ترجيح ميدهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۰۰:۱۵:۵۹ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۱۱:۴۷:۲۱ صبح)
تجربه نشون داده که به فیلم های هالیوودی زیاد گیر نمیدن نمیدونم چرا!!!
خوب منم یه سایت تقریبا بزرگ هواداری دارم اگه تبلیغ نمیشد لینکشو میذاشتمSmileالبته از سیستم مای بی بی استفاده نمیکنه ولی بزودی قراره به مای بی بی انتقالش بدم.
خوب با این تفاسیر اگه قابل بدونید منم بخش فوتبالی رو بر عهده میگیرم میتونم نقدای اختصاصی کاربرای سایت و ترجمه های ویژه رو قرار بدمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۱۱:۴۷:۴۱ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۲۲:۴۹:۲۳ عصر)
به خاطر گلشیفتشونه Tongue

پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۱۱:۴۷:۴۹ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۲۲:۴۹:۲۵ عصر)
(۱۳۸۹/۹/۱۷، ۰۰:۱۰:۳۶ صبح)samet98 نوشته است: دوست عزیز قانون برای همه هستش من تو فروم نوپای خودم 200 تا از بهترین فیلم های هالییود رو گذاشتم اما کسی گیر نداد

منظور از موزیک هم اون جوری نیست که کل فروم بشه سایت دانلود آهنگ ولی بازم هرجوری که مدیر سایت تصمیم بگیرن هدف من و همه دوستان فقط کمک کردن هستشHeart

ولی به نظر من بهتره یه فروم جدا بشه یعنی یه دامین جدا از این سایت که بعدها برای ارتقای سایت و قرار دادن قسمت ها مختلف مشکلی نباشه

دوست عزيز چون فروم شما نوپا هست احتمالا عمو فيلترچي سر نزده به فروم شما .
كافيه كه يك نفر فقط يك عكس مورد دار از دامنه شما به عمو فيلترچي گزارش كنه تا در عرض 1 ساعت فرومتون فيلتر بشه .

در مورد پيشنهاد عليرضا هم فكر كنم اگر مديران وقت داشتند فروم هاي خودشون رو گسترش ميدادند .
چون سطح فعالييت بيشتر مديران اين سيستم ضعيف هست .
البته اين نظر شخصي من هست .

پاسخ
 سپاس شده توسطHackerBest (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۱۴:۲۷:۱۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۲۲:۴۹:۰۸ عصر)
به نظرم اصلا ارزش نداره، بهتره فعالیت ها بر روی خود مای بی بی معطوف بشه.
موفق باشین
پاسخ
 سپاس شده توسطsia1 (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۱۶:۰۱:۰۴ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۲۲:۴۹:۰۰ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۳:۴۰:۲۱ عصر) ، stetar (۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۲۱:۲۸:۳۶ عصر)
من هم می تونم کمک کنمRolleyes تو زمینه مباحث علمیBig Grin

چند تا پیشنهاد که اگه انجام بشه عالی میشهShy
1-یک پخش اسکریپت داشته باشه و اون هایی که تو کار ترجمه اسکریپ هستند بیان کمک کنند مطمئنا خیلی زود پیشرفت می کنه
2-پخش لینک دانلود فیلم های اموزشی داشته باشه (مثل:فیلم اموزشی هک کامل -فیلم های اموزشی که فروشگاه میفروشند و..........)
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۲۲:۴۸:۵۵ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۳:۴۰:۴۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان