هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پشتیبان گرفتن با مای بی بی ؟!
ظاهرا برای پشتیبان گرفتن از بانک اطلاعاتی انجمن خود باید از طریق کنترل پانل هاست اقدام کنم !
پس این گزینه پشتیبان گرفتن در کنترل پانل ادمین مای بی بی چکاره هست و به چه دردی می خوره؟
salehi56, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.
پاسخ
درود
اون هم همون کارو می کنه. ولی توصیه شده از خود دیتابیس پشتیبان گرفته شود.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۸/۶/۳۱، ۱۹:۵۹:۱۹ عصر)
از دیتابیس یعنی از هاست دیگه؟؟

ولی من از هاست بکاپ گرفتم 19 مگ شد از کنترل پنل مدیریت بکاپ گرفتم به 40 مگ هم رسید و تموم نشد

چرا؟؟؟؟
پاسخ
شما مطمئنی که هنگام گرفتن بک آپ از دیتابیس دیتابیس فروم رو درست انتخاب کردی؟ از دیتابیس دیگه ای بک آپ نگرفته باشی.
در ضمن ممکنه که از طریق هاست با فایل gzip باشه ولی از ادمین یک نوع دیگه ای بک آپ گرفته باشی.
پاسخ
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۸۸/۶/۳۱، ۲۰:۳۶:۰۱ عصر)
(۱۳۸۸/۶/۳۱، ۱۹:۳۴:۳۸ عصر)kavian نوشته است: از دیتابیس یعنی از هاست دیگه؟؟

ولی من از هاست بکاپ گرفتم 19 مگ شد از کنترل پنل مدیریت بکاپ گرفتم به 40 مگ هم رسید و تموم نشد

چرا؟؟؟؟

دوست گرامی پاسختون را پارس عزیز دادنند . بهتر شما از هاست بکاپ بگیری بهتره این به دلیل کندی سرعت شماست من تا به حال صدها بار بکاپ گرفتم هر دوش به یک اندازه بوده وتموموم شده Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۸۸/۶/۳۱، ۲۰:۳۵:۵۵ عصر)
این درسته که میگن :
بك آپ از طريق cpanel کار درستی نيست و فارسي رو بهم ميزنه و باید از sql dumper استفاده كنيم
پاسخ
(۱۳۸۸/۷/۳، ۰۹:۲۲:۲۵ صبح)salehi56 نوشته است: این درسته که میگن :
بك آپ از طريق cpanel کار درستی نيست و فارسي رو بهم ميزنه و باید از sql dumper استفاده كنيم

نه خیر اینطوری نیست دوست گلمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطsalehi56 (۱۳۸۸/۷/۳، ۱۵:۰۹:۴۹ عصر)
من قصد دارم هاستم را تغییر دهم
اگر من از دیتابیس mybb بکاپ بگیرم آیا همه تنظیمات فعلی که بر روی انجمنم اعمال کرده ام به همراه این بکاپ منتقل می شود یا نه
منظور من همه تنظیمات انجام شده است از تنظیمات پلاگین ها گرفته تا انجمن ها و بخش های ایجاد شده و گروه ها و ....

آیا نیازی به تهیه بکاپ از فایل ها و پوشه های مای بی بی نصب شده بر روی هاست وجود ندارد و فقط بکاپ بانک اطلاعاتی کافی است ؟
پاسخ
در داخل پوشه inc دو فایل کنفینگ و ستینگ نیز لازم می باشد.
اگر از اینترنت پر سرعت استفاده می کنید که می توانید به راحتی تمامی فایل های هاست خود را زیپ کرده و در هاست جدید آپلود کنید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
(۱۳۸۸/۷/۸، ۲۲:۴۴:۳۰ عصر)Pars نوشته است: در داخل پوشه inc دو فایل کنفینگ و ستینگ نیز لازم می باشد.
اگر از اینترنت پر سرعت استفاده می کنید که می توانید به راحتی تمامی فایل های هاست خود را زیپ کرده و در هاست جدید آپلود کنید.

بعد از این کار (زیپ کردن همه فایلها و آنزیپ کردن در هاست جدید ) آیا باید مجددا در هاست جدید فایل install رو اجرا کنم و mybb رو نصب کنم یا دیگه نیازی به نصب نیست ؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان