هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر دامین انجمن
با درود
دوستان من سایتم برای بار چندم فیل شده و الان به این نتیجه رسیدم که باید عوض رفع فیل ، انجمن رو به یه آدرس و دامین جدید منتقل بکنم
برای انتقال انجمن به یه آدرس دیگر میشه تمام انجمن رو بدون کم و کاستی به آدرس جدید انتقالش داد ؟؟؟؟
خیلی لطف می کنید پاسخ این سوال رو بدین و هر توضیحی ضروری دیگر هست من رو باهاش راهنمایی کنید
با سپاس از شما
انسان تنها در نبرد جاوید به عظمت و شکوفایی می رسد و تنها در صلح جاوید از میان می رود . "پیشوا آدولف هیتلر "

انجمن نازیسم ایران و هواداران آدولف هیتلر

پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۸/۳۰، ۲۲:۱۱:۱۵ عصر) ، swastika (۱۳۸۹/۹/۲، ۱۴:۲۲:۰۳ عصر)
اره دوست عزیز میتونید اینکارو انجام بدید.

شما باید تمام پوشه ای که در روت دارید بک آپ بگیرید و روی دامین جدید قرار بدی. و یعدش از دیتابیس بک آپ بگیر و بکاپ دیتابیس رو هم توی دیتابیس جدیدت قرار بده.
و باید فایل setting رو هم باید ویرایش کنی و دامین جدیدت رو بادامین قبلی جایگزین کنی.
البته فکر کنم که رنکتو از دست میدی.

این تاجایی بود که من اطلاع داشتم. بقیه اش رو میتونی از اساتید بپرسی.

موفق باشی عزیز.

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ
 سپاس شده توسطGermanizer (۱۳۸۹/۸/۳۰، ۱۹:۰۱:۱۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۵۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۴۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۰۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان