هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] آموزش جامع نصب قالب (پوسته)
در اینجا می‌توانید پوسته‌های جدیدی وارد کنید. پوسته را می‌توانید از کامپیوتر خود یا از یک لینک اینترنتی وارد کنید.
/home/asacom/domains/asa30.com/public_html/forum/inc/languages/farsi/admin/add_forum_options.lang.php does not exist

بهتر است ابتدا پارسی ساز خورا از اینجا بگیرید و نصب نمایید
در غیر این صورت پاسخ داده نخواهد شد
سپاس
ابتدا بهتر است پازسی ساز خورا از اینجا دریافت و نصب نمایید تا به سوالتان پاسخ داده شود
سپاس
پاسخ
سلام رفتم عضو هم شدم /فروم جالبیه / اینم مدرک :
خوش آمدید، asareza. آخرین بازدید شما: امروز, 12:59 AM (کنترل پنل کاربر — خروج)
لیست دوستان | حالت من | مرکز پشتیبانی مشاهده ارسال های جدید | مشاهده ارسال های امروز | مشاهده ارسال های خوانده نشده | پیام های خصوصی (خوانده نشده 1 ، مجموع 1) | یادداشت های پروفایل

اما فازسی ساز پیدا نکردم / حالا کمک میکنی یا نه ؟ منتظرم چون اگه مشکل حل نشه همه رو پاک میکنم
پاسخ
داداش من
من میگم فارسی ساز را از اینجا بگیر
طبق اموزش نصب پوسته برو
درست میشه
تو صفحه سردر فارسی ساز هست
پاسخ
با عرض شرمندگی از ایجاد مزاحمت / من فارسی سازو قبلا همزمان با نصب mybb نصب کردم . یعنی اونو پاک کنم دوباره نصب کنم / در ضمن این مشکل یکی دو ساعنه پیش اومده .همچنین در پنل مدیریت نمی تونم انجمن اضاف کنم و همون پیغام و میده / بازم فارسی ساز نصب کنم ؟
پاسخ
بله
شما فایل farsi.php va pushe farsi ro hazf kun va bejash farsi saz injaro upload kon

un moshkelet hengam mal hengam nasb hast
ke manam avayel in moshkel ijad anjoman ro dashtam

hala shoma un erori ke baraye anjoman mideh ro bezar
سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسطasareza (۱۳۸۹/۶/۲۶، ۰۱:۳۵:۴۳ صبح)
با تشکر / این پیام هنگام اضافه کردن انجمن میآد:

خانه » مدیریت انجمن
افزودن انجمن جدید

مدیریت انجمن افزودن انجمن جدید در اینجا می توانید یک انجمن یا دسته جدید ایجاد نموده و به هریک از آنها سطوح دسترسی اولیه اختصاص دهید.
/home/asacom/domains/asa30.com/public_html/forum/inc/languages/farsi/admin/add_forum_options.lang.php does not exist
پاسخ
بازم از فارسی ساز هست
از اینجا دریافت وکامل اپلود نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسطasareza (۱۳۸۹/۶/۲۶، ۰۱:۴۴:۲۲ صبح)
مای بی بی ایران بهترین فارسی سازو برای دانلود گذاشته شما میرید از چیز دیگه ای استفاده می کنید
خدا شفا بده
پاسخ
 سپاس شده توسطelisa (۱۳۹۲/۱۰/۵، ۱۷:۴۷:۱۰ عصر)
سلام ... من میخوام اطلاعات کاربری که پست میزنه ، کنار متن نوشته شدش باشه ، چیکار باید بکنم ؟

الان بالای متن هست ، مثل همین جا ...
پاسخ
در قسمت اموزش هست
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان