هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته زیبای photoshop bliss v3
سلام
این قالب رو نصب کردم وقتی دکمه ارسای پاسخ رو می زنم یک صفحه باز میشه و اررور 404 رو میده. هر دو لینکی که در پست اول بود رو هم امتحان کردم. ممنون
پاسخ
شما پوسته رو از سیستمت حذف کن و فقط لینک اولی رو دانلود و مجدد نصب کن!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۱۵، ۱۹:۳۸:۱۷ عصر)jafari52 نوشته است: شما پوسته رو از سیستمت حذف کن و فقط لینک اولی رو دانلود و مجدد نصب کن!

عرض کردم هر دو لینک را امتحان کردم ارور 404 میده. لطفاً راهنمایی فرمایید. یک سوال دیگه هم داشتم چطور میشه Background این پوسته رو Watermark کرد که ثابت بمونه ؟؟
پاسخ
دم شما گرم
پاسخ
دوستان برای من هم موقع پاسخ دهی ارور 404 میده. (از همون لینک اول که قرمز رنگه دانلود کردم)
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۱۷، ۱۳:۳۳:۲۸ عصر)zikkmgcv نوشته است: دوستان برای من هم موقع پاسخ دهی ارور 404 میده. (از همون لینک اول که قرمز رنگه دانلود کردم)

شما پلاگین ادیتور پیشرفته رو نصب کردین؟!!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۱۷، ۱۴:۵۰:۰۶ عصر)jafari52 نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۱/۱۷، ۱۳:۳۳:۲۸ عصر)zikkmgcv نوشته است: دوستان برای من هم موقع پاسخ دهی ارور 404 میده. (از همون لینک اول که قرمز رنگه دانلود کردم)

شما پلاگین ادیتور پیشرفته رو نصب کردین؟!!

من هم همین مشکل رو دارم لطفا راهنمایی کنید ؟ هم در ادیتور قدیمی همین جوریه هم ادیتور جدید فایل اچ تی ام ال هم فک کنم مشکل داره
پاسخ
سلام دوستان مال منم همینجوری بود .
دوباره نصب کردم درست شد و با هر دو ادیتور کار میکنه .
فقط یک مشکل داره تو عکس نگاه کنید متوجه میشوید.
لطفا درستش کنید.
[img] http://afgdownload.ir/a/uploads/1300313408.png[/img]
پاسخ
خيلي قشنگه مرسي
یکی از صحبت هایی که مرا سرگرم می نماید اظهارات دانشمندان مذهبی و دینی است که بطرزی موثر در خصوص اراده و پیش بینی و مقصد و نقشه های خدا صحبت می کنند و چنان به گفته خود اعتقاد دارند که گویی ظهر آن روز با خدا ناهار خورده اند!!! . موريس مترلينگ

پاسخ
سلام دوست عزیز واقعا قالب زیبای هست Heart
منم نصب کردم کلا زیاد مشکل نداشت من فقط یه جا مشکل داشتم اونم تو ارسال یک موضوع جدید که صفحه بهم میریزه یه شات واستون گرفتم ببینید اگه میشه راهنمای کنید که باید چکار کرد که مشکل حل بشه با تشکر

[تصویر:  t470_Unt0itled.jpg]
من دوباره برگشتم !!! Smile
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان