هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی فوری - فارسی سازی کنترل پنل .
Sad 
سلام به همه
چجوری میشه کنترل پنل رو فارسی کرد خواهشا کمک کنید ؟ انجمن رو فارسی کردم ولی کنترل پنل رو نتونستم لطفا راهنمایی کنید بازم من از انجمن فارسی سازی شده استفاده می کنم و اونو دانلود کردم !
یه سوال دیگه چجوری قالب انجمن رو عوض کنم .
چون فعلا انجمن من انگلیسه اولویت رو به سوال اول بدید بعد به سوال دوم پاسخ دهید . ممنون از زحماتتون . Heart
پنل اس ام اس : 021.65958670 و 09193643212 Smile
از 30 هزار تا 150 هزار - خط 8 رقمي رايگان
پاسخ
(۱۳۸۹/۸/۱۴، ۰۱:۲۶:۴۲ صبح)sam70 نوشته است: سلام به همه
چجوری میشه کنترل پنل رو فارسی کرد خواهشا کمک کنید ؟ انجمن رو فارسی کردم ولی کنترل پنل رو نتونستم لطفا راهنمایی کنید بازم من از انجمن فارسی سازی شده استفاده می کنم و اونو دانلود کردم !
یه سوال دیگه چجوری قالب انجمن رو عوض کنم .
چون فعلا انجمن من انگلیسه اولویت رو به سوال اول بدید بعد به سوال دوم پاسخ دهید . ممنون از زحماتتون . Heart

سلام جیگر...
بفرما عزیزم ازینجا کنترل پنل مدیریت کلتون رو فارسی کنین:
اول وارد کنترل پنل مدیریت کل Configuration > Settings >Control Panel Preferences (Global) > Control Panel Language
را بررویه زبان فارسی قرار بدید و save settings را بزنید و زبان فارسی میشود

دوم منظورتون راجب تعویض قالب چندمجهولی بود یعنی چندتا سوال هستش من درست نگرفتم پس هردوتارو میگم
الف =تعویض قالب انجمن اگر از بینه خود پیشفرض هاش که نصب هست منظورتونه کار زیاد سختی نیست اول وارد اینجا میشین:
کاربران و گروه ها > کاربران و کاربر مورد نظرتون انتخاب وارد تنظیماتش میشین و
تنظیمات حساب کاربری > سایر گزینه ها > پوسته
و پوسته را عوض میکنین و سیو بقیه تنظیمات مخصوص به کاربران هم همینجا هستش
ب = و اما راجب اینکه چطوری قالب یا همون پوسته جدید اضافه کنین میتونین ازین آموزش که کاملا جامع هست استفاده کنین:

آموزش جامع نصب قالب (پوسته)

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۸/۱۴، ۱۳:۲۸:۲۹ عصر) ، sam70 (۱۳۸۹/۸/۱۴، ۱۴:۱۶:۳۰ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۸/۱۴، ۱۵:۲۹:۰۴ عصر) ، mkh534 (۱۳۹۰/۲/۷، ۱۸:۱۸:۵۷ عصر) ، mohsen69 (۱۳۹۱/۷/۱۰، ۱۷:۴۱:۴۶ عصر)
با تشکر از کمک شما دوست عزیزHeart
من همون کاری رو که فرمودید رو انجام دادم الان کنترل پنل من فقط یه زیان داره اونم انگلیسی (آمریکایی) هست در صورتی که من آخرین نسخه + فارسی ساز رو دانلود کردم . نصبیدم .Sad
الان اگه میشه طریقه فارسی سازی کنترل پنل رو بگید ممنون میشم .
لطفا به همون شیوه که عرض نمودید به همون شیوه بگید . === Configuration > Settings >Control Panel Preferences (Global) > Control Panel Language . Blush

پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۱۴، ۲۰:۲۹:۳۳ عصر)
(۱۳۸۹/۸/۱۴، ۱۴:۲۰:۵۶ عصر)sam70 نوشته است: با تشکر از کمک شما دوست عزیزHeart
من همون کاری رو که فرمودید رو انجام دادم الان کنترل پنل من فقط یه زیان داره اونم انگلیسی (آمریکایی) هست در صورتی که من آخرین نسخه + فارسی ساز رو دانلود کردم . نصبیدم .Sad
الان اگه میشه طریقه فارسی سازی کنترل پنل رو بگید ممنون میشم .
لطفا به همون شیوه که عرض نمودید به همون شیوه بگید . === Configuration > Settings >Control Panel Preferences (Global) > Control Panel Language . Blush
خوب اون آدرسی که بهتون دادم طریقه ی فارسی سازی کنترل پنل بود اگر فارسی ساز نصب باشه باید بتونین راحت کنترل پنل ازینجا فارسی کنین:
Configuration > Settings >Control Panel Preferences (Global) > Control Panel Language
را بررویه زبان فارسی قرار بدید و save settings را بزنید و زبان فارسی میشود
(یک نکته در نسخه فارسی ساز من این بخش (تنظیمات) انگلیسی هستش درست مثل همینی که گفتم مال شماهم دقیقا همینی که گفتم باید باشه و بقیه بخش ها فارسی هستند)
به احتمال زیاد فارسی کردن تغییر زبان پیشفرض انجمن را فهمیدید ولی دوباره من میگم
بعد فارسی کردن کنترل پنل مدیر کل برو اینجا و زبان پیشفرض انجمنت را هم تغییر بده به فارسی:
کنترل پنل مدیریت کل > پیکربندی > تنظیمات >
General Configuration > Default Language
را برروی persian قرار دهید
ازین دو طریق اگر فارسی ساز نصب باشه برروی سیستم انجمن ساز مای بی بی تون به ترتیب کنترل پنل و زبان پیشفرض انجمنتون فارسی خواهد شد
اگر کلا فارسی ساز هم نصب کردی و اینجاها برات زبان فارسی نمیاد یا حتی در صفحه ی اول تالار در تغییر سریع زبان فقط انگلیسی داری و فارسی نداری فکرکنم فارسی ساز نصب نیست برروی انجمنت
و باید از استادان و دوستان واردتر بپرسی روش نصب صحیح فارسی ساز رو
راجب فارسی سازی من همینارو بلد بودم موفخخخ باشی...[تصویر:  139fs108574.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۸/۱۴، ۲۱:۱۷:۲۸ عصر) ، sam70 (۱۳۸۹/۸/۱۴، ۲۳:۰۱:۴۰ عصر) ، matrix0111 (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۹:۴۷:۳۶ عصر) ، mkh534 (۱۳۹۰/۲/۷، ۱۸:۱۸:۵۳ عصر)
با تشکر از همه کنترل پنلم فارسی شد . Heart Heart

تشکر ویژه از persiavip !
Heart
[b]قالب انجمن رو هم عوض کردم .
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۱۴، ۲۳:۳۷:۴۰ عصر)
تمامی سوالات شما در انجمن مطرح شده و آموزش دارد.
لطفا جستجو کنید در غیر این صورت اخطار دریافت می کنید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
حالا نمی شه یه توضیحی بدید چون خیلی وقت میبره من همه اینار تو انجمن جستجو کنم . در صورتی که اگه بخواهید می تونید درعرض سه دقیقه همشونو اینجا قرار بدین تا کاره منم راه بیوفته و این همه وقتم گرفته نشه تو انجمن (وقت طلاست) خواهشا راهنمایی کنید . Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۵۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۴۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان